0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #520 -: Януари 27, 2020, 14:12:22 pm »
Тери, приятно пътуване и успех. Хайде Турция да е на късмет и в най-скоро време да се случат нещата и при теб, че през какво ли не премина вече. Целувки и чакаме да пишеш
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #521 -: Януари 27, 2020, 14:31:45 pm »
Тери, успех!Чакам да пишеш!

На мен не ми е влияело зле ФХ прото, не съм забелязала някакви странични реакции от него.

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #522 -: Януари 27, 2020, 14:55:02 pm »
Здрвейте момичета имах трансфер на 17.01 . Върнахме 4 дневни ембриончета едното беше в стадий компактна морула а другото морула . Може ли малко помощ в разчитането на чхг-то ? Предполагам е отрицателен :(
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #523 -: Януари 27, 2020, 15:08:15 pm »
Chocholinka, спорен е резултата, според мен изчакай да минат два дни и пак си пусни, ако има нещо ще се е качил още. Успех!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #524 -: Януари 27, 2020, 15:09:51 pm »
Вече имам една биохимична от предния път , и май и сега мисля ,че е станало нещо такова . Ох направо не знам какво се случва защото така става въобще :(
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #525 -: Януари 27, 2020, 18:09:03 pm »
Чочолинка, Хориомон или Прегнил да ти е бит? Мисля, че 12-14 дни след трасфера се пускаше- на теб какво ти казаха? В Токуда, над 5 е позитивен тест за бременност. Пусни след два дни пак. Искрено се надявам, да не е биохимична.
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #526 -: Януари 27, 2020, 18:12:31 pm »
Лина прогнил ми биха не е хормон . Ами и аз си мисля че е рано но за днес ми беше назчанен теста :( благодаря за куража момичета ❤️
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #527 -: Януари 27, 2020, 18:24:12 pm »
Чочолинка, 14 ден все едно се пада, 10 дена на 4 дневни. Положителен е резултата, но ЧХГ е ниско, пусни след 2 дена отново, дано има значително покачване. Стискам палци!
Тери, чакам хубави новини от Турция!  :goodluck:
За добавката и на мен не ми беше много ок, но аз пиех и други лекарства за черния дроб. Изобщо трудно ми е с лекарствата.
« Последна редакция: Януари 27, 2020, 18:57:02 pm от Kukapetal »
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #528 -: Януари 27, 2020, 19:21:03 pm »
Ей ме и мен. Тъкмо минахме границата. Много път. Като парцал съм. Спала съм три часа.
Истанбул е отврат. Такъв трафик, такива пешеходци, такива наклони. Не искам да се връщам повече в този град.
Но пък такива клиники имат, че няма как да не се върна.
Накратко. Само АМХ ми пуснаха на мен, защото моето от юли го нямах принтирано. Не ми правиха ЦС, даже не стана на въпрос.
Докторът започва да ни разпитва и пита:" Някакви диагнози при теб?"
И аз:"Не, докторе, много се опитах да намеря"
Той се разсмя и каза:"Виждам" сочейки папката ми  :D
Каза: "Нека разгледаме тази дебела папка.... Еййй вие българите сте много богати хора и лекарите ви сигурно. Всички имате такива изследвания" и ми сочи имунологията "Всички българки имат проблем с имунологията да знаеш. Ама всичките това ви е проблемът" и се смее, защото знае, че много ровим там, ама и ние не знаем защо
Гледа на Мишо спермограмата и с неговите 1% морфология каза, че пак не вижда защо не съм забременяла, защото имало достатъчно да ме оплодят. Каза, че морфология се гледа само за ИКСИ. Каза, че ако това ни беше първата среща с репродуктивен лекар, той би препоръчал първо таймиран или инсеминация. Но той ме видя, че аз отивам с решение какво ще правим
Каза, че не разбира защо моите ембриони не били чакани до 5ти ден. Не виждал проблем при нас, но докато не види преживяемостта на ембрионите ни, не може да каже, че проблем няма. Засега привидно не знае защо не се е получило.
Попитах го за бактериите, отрече ги. Прегледа ме и каза, че не е случай при мен това да е проблема. Вероятно влагалището ми щеше да е някакво възпалено, знам ли.
Попитах го за липсата на лактобацили и имплантация (Хрис!), Каза че според него няма директна връзка. Че такива изследвания били скъпи и нараняват лигавицата, което вече си е вход за размножаване на бактериите и не виждал смисъл при мен.
Вече, ако имаме бластоцисти и те не се имплантират, ще търсим проблеми. Но каза, че при трансфер на тридневни на млада жена той не говори за проблем с имплантация.
Спря ми Бромокриптина, защото според изследвания Пролактина помагал за имплантации, а липсата му я възпрепятства. Когато стойностите са като моите разбира се (на горна граница, а не двойно завишени). Чела съм, че и др Владимиров иска Пролактина на горна граница, д-р Мели също ми е казвала, че липса на локален Пролактин е проблем.
Според докторът имаме високи шансове за успех, каза че не може да ми обещае, защото не е Господ, но не вижда защо да не стане за момента.
Много приятен лекар е. Недоумява законите в България. Три пъти ме пита какво ще правя с ембрионите в България, докато ме разбере, че законодателството не ми ги дава. Смята, че е абсурдно.
Накрая му казах за 17 антибиотика и каза: 'Моля те спри, ще нарушиш тотално флората и тогава вече може да има проблем"
Зависи от цикъла ми или средата на март, или началото на април ще съм в играта отново. Тази Коледа ще съм бременна вече.
Танче, много те мисля тези дни и ти стискам палци.
Междудругото само на английски си говорихме, без координаторка. Та може някоя глупост да съм написала, не е заради доктора, просто изгубени в превода
« Последна редакция: Януари 27, 2020, 19:51:36 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #529 -: Януари 27, 2020, 19:43:26 pm »
Тери, радвам се, че са ти вдъхнали спокойствие. Стискам палци в най-скоро време да си бременна и всичко лошо да остане зад гърба ви  :bighug:
 А за Истанбул или  се влюбваш в този град или го намразваш 😉, средно положение няма :-) .
 
 Тъкмо днес си купих феми флора пробиен за лактобацилите и се изненадах,че има и фолиева киселина 400. Поръчах си и за последно Fh pro-то и там има фолиева. Притесних се сега мога ли да приемам толкова много като  ми е малко над горна граница?
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #530 -: Януари 27, 2020, 19:46:16 pm »
Тери, дано повярваш на този човек, че да се кротнеш и да намериш мир.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #531 -: Януари 27, 2020, 19:47:53 pm »
Тери,Тери,видя ли ти каква е работата,колко ти говорихме и писахме тука,ама на,сега се увери,че напразно си ровила.Ти си една млада,здрава жена!
Разбирам защо не искаш таймирани цикли и инсета,и ако питаш мен и аз не бих искала.
Мисля,че ще имате преживяемост на ембрионите,няма да са 10  на пети ден,ама и един е достатъчен.И най-хубавото,не го интересуват бактериите.
Сега наистина пий вино,прави секс,защото ей го утре ще забременееш и ще се пазиш, после бебе,колики,кърмене и отиде секса у канала.
Много се радвам за добрите новини 🤗🤗🤗
Ох,Павла,много си готина😁😁😁😁
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #532 -: Януари 27, 2020, 19:55:01 pm »
Тери, много се радвам за теб. Много обнадеждаващо звучи всичко казано от доктора. Хайде Март месец да е вашият и да ви е на късмет.
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #533 -: Януари 27, 2020, 21:21:25 pm »
Тери, от сърце ти пожелавам да си направите най-хубавия подарък за годишнината Ви - на 1.04 да си бременна! ❤️❤️❤️
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #534 -: Януари 27, 2020, 22:54:32 pm »
Тери, всичко звучи супер! Март е супер месец за забременяване  !

Чочолинка, много стискам палци за теб, дано пък има покачване!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #535 -: Януари 27, 2020, 22:58:20 pm »
Тери стискам ти палци , и ако е удобно да попитам в коя Болница си в Турция ? Аз почвам да се замислям дали да не сменя док въпреки чв съм много доволна но явно нещо изписка :/ вече 2 опит .
Благодаря ви момичета , одеве се чухме с нея каза в сряда ново чхг и след това да остана да говорим . Каза  ,че не е отрицателен ,но е нисък резултата ,няма да спирам лекарствата до тогава . Моля се за чудо просто ❤️🙏🏻
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #536 -: Януари 28, 2020, 11:03:23 am »
Тери, прегръщам те.Много е хубаво като видиш светлината в края на тунела, мисля че ти я виждаш и това ти дава крила!

Чочолинка, момичетата са писали положителен, но нисък резултат.Пиши по-често!

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #537 -: Януари 28, 2020, 11:34:40 am »
Magi не пиша често защото гледам да не чета много и да не мисля ,доста ми влияят тези неща и ги мисля , за това гледам да не задълбавам 😣. Но като стане нещо ей така и не издържам . Чудя се дали е възможна късна имплантация , чета че когато са върнати на 4 ден понякога имплантацията настъпва между 6-10 след траснфер . Моля се и при мен така да е станало , утре ще видим чхг как се движи дано е добре 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #538 -: Януари 28, 2020, 13:27:24 pm »
Тери, радвам се за новите надежди и ти желая успех. Чочолинка, 🤞. Дано утре тестът покаже по- висок резултат и всичко да бъде наред.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #539 -: Януари 28, 2020, 15:31:59 pm »
Тери, радвам се, че со попаднала на добър доктор. Радвам се много и за чудесните новини. Много чака, много се надява, но се вижда края, все пак е януари  :wink:
Чочолинка, и аз ще се моля за чудо с теб!