0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #560 -: Август 16, 2019, 19:34:42 pm »
Благодаря, момичета, скоро не се бях радвала така , че ми идва  :D
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #561 -: Август 16, 2019, 22:53:04 pm »
Хелиантус,аз трети път се радвам че ми идва.Знам какво е чувството,сега смело напред.
Днес малко се сдухах първоначално,защото нали ми подрани,мъжът ми ме окуражи и успокои и всичко си дойде на мястото.Казаха ми следващия понеделник да отида на преглед ,питах кога горе-долу да се наглася за трансфер,не могат да кажат точно отсега,ама ако всичко е наред 2-3 септември.
Така с мен,успех на всички!
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #562 -: Август 17, 2019, 00:08:44 am »
Слънчице, ей сега ще дойде септември, не остана и това ще ти е последния цикъл за поне 9 месеца.
То и аз за 3 път се радвам последна година, но не бях от 8 месеца  :D
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #563 -: Август 17, 2019, 00:11:02 am »
Слънце, на финалната права си! Всичко ще е наред с момченцето ви. (Да, знам, че искате момиче).
Сега от теб се иска до овулираш и да направиш хубава лигавица.

Хелиантус, започна ли добавките?

Успех на всички!
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #564 -: Август 17, 2019, 00:53:32 am »
Павла, започнах ги. Дано имат някакъв ефект , въпреки че не са   от силните. Ако сега не стане за другият месец ще взема от тези, които вие пиете...Дано не се налага, че тотално вече не ми е останало търпение.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #565 -: Август 19, 2019, 12:29:26 pm »
Слънчицето, хайде стискаме палци за септември!!! Хелиантусче, дано не се наложи да взимате по-силните и тези си свършат работата. То вече какво ли не е изпито, понякога трябва съвсем малко! Успех на всички!!
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #566 -: Август 20, 2019, 03:30:50 am »
Здравейте и от мен :)
Малко ви поизоставих, но служебните задачи бяха в изобилие и път и почивка /уж/...
Четох ви отгоре, отгоре и искам да пожелая на всички скоро да се преместите в другата тема :)
Тери, честито повишение! Курса рано или късно ще си го вземеш! Само така момиче :)
Kukapetal, дано бързо да се оправят нещата  и да подхванете опита :)
Слънчицето, стискам палци и на теб! :)
Честито на всички, преместили се в другата темичка и да не забравите да ръсите с прашец момичетата - имат нужда :)
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #567 -: Август 20, 2019, 04:13:46 am »
Здравейте, момичета, почивката свърши. Чувствам се презаредена и обнадеждена, макар че последните десетина дни хич не се пазих и вдигах доста пъти малкия, а той си е 20 кила. А и в Априлци гостуваме на родителите на кумовете ни, а те са възрастни хора и доста им помагаме с домашната работа, което си е свързано с много вдигане на тежко. Въпреки това се надявам да направя годна за оплождане Я този месец.
Тери, може ли да ми споделиш откъде си взе теста със слюнката и колко струваше, за колко време пристигна и т.н.? Честито повишение, хубавите неща се случват по реда си :)
Слънчице, Хелиантус- честити да сте и скоро с още по-добри новини.
Джулия, много хубава лентичка си имаш ♥
Кукапетал, бързо възстановяване ти желая, а веднага след това да се наредят нещата, така че да галиш нежно едно наедряващо коремче.
Късмет на всички и сбъднати мечти!

« Последна редакция: Август 20, 2019, 04:20:57 am от mama all the time »

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #568 -: Август 20, 2019, 17:36:29 pm »
Леле, всички сме се отдали на почивка и сме изоставили форума.  :D
Танче, Слънчицето, благодаря ви за вниманието. Нищо не става с мен  :( Пием си добавките и чакахме септември за следваща инсем. Обаче препятствията излизат едно след друго. Един "стоматолог" стопи костта на долната ми челюст и май сега ще се наложи операция, която пък от своя страна ще поизмести отново плановете ни. Направо се чудя вече, дали ще стане някога. Явно е, че от бебеправене в домашни условия шанса клони към 1% и ще трябва подпомагане, но всичйо става толкова бавно и толкова трудно... И понеже отново съм в дупка, не исках да ви занимавам с моята депресия. Гледах видео на едно предаване, в което споменаха, че целта ни тук е да повишим вибрациите си. А пък това ставало, когато всичко в живота се постига с много труд и не от самосебе си . В такъв случай да знаете, че всички сме с високи вибрации   :lol:
Пожелавам на всички да постигнат мечтите си ❤
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #569 -: Август 20, 2019, 19:44:16 pm »
Този тест дали е положителен? По календар е доста рано (фертилни дни са, но до О би трябвало да имам още 4 дни). До вчера ползвох други тестове закупени в провинцията, но свършиха и сега продължавам с тези. Първите минути след тестването втората чертичка беше един тон по-светла. Веднага след това излязох навън и сега ми изглеждат еднакви, но минаха няколко часа вече 🤔

Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #570 -: Август 20, 2019, 20:14:14 pm »
Момичета, благодаря ви! 💖💖💖 Дай Боже всичко да се нареди, толкова много ме боля крака тези дни, че вече си чакам операцията с нетърпение.
Павла, точно при доц. Тони Георгиев ще ходя, мъжът ми преди години падна на ски и ходи при него, много сме доволни. Не приема август, така че септември ще отида и ще имам повече инфо за възстановяване, рехабилитация, а сега чувам само различни мнения, които не приемам на 100%.
Съжалявам, че не успявам да пиша редовно, малко ми е лудница в работата.
Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #571 -: Август 20, 2019, 23:11:22 pm »
Мама, за мен теста е положителен. Напълно възможно е този месец овулацията ти да е по-рано. Работете по въпроса и продължи отново до отрицателен резултат.
Успех!
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #572 -: Август 20, 2019, 23:52:00 pm »
Как стопи коста и колко време е минало? Какво ще ти правят?

Кукапел, успех!

Късмет на всички.

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #573 -: Август 21, 2019, 11:13:51 am »
Павла, решила да ме остави с арсен малко повече време (аз нямах представа, колко трябва да стоя, за да следя) и костта се е стопила. Мина доста време, но това не ми създаваше проблем. Сега се оголиха зъбите, разклати се един. Говорих преди време с моя стоматолог и ми каза, че трябва да се направи   операция за изграждане на костта.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #574 -: Август 21, 2019, 11:59:26 am »
Този арсен още и го използват. Имаш ли ортопедия на тези зъби? Умъртвени ли са?
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #575 -: Август 21, 2019, 13:58:58 pm »
Да, Павла. И коронка имам и са умъртвени.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #576 -: Август 21, 2019, 14:15:06 pm »
И какво ще правите- вадене, присадка и имплант ли?  100% имаш някой гранулом. Потърси мнение на ендодонтист и/или пародонтолог.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #577 -: Август 21, 2019, 17:14:01 pm »
Снимка още не съм правила. Мислех да го посетя и да обсъдим плана. Нямам идея още, как ще се процедира. Аз съм имала гранулом и мисля, че ми създаваше проблем с венците и болки. А сега нищо не ме боли. Както и да е, няма как да гадая. При всички положения ще трябва преглед и снимка. Чудя се обаче, дали пък ще може паралелно с това да си направим инсеминацията. Мисля, че има упойки и за бременни, дай Боже! Лошо е после, ако трябва антибиотик.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #578 -: Август 21, 2019, 17:39:56 pm »
Зъби могат да се лекуват по време на бременност.
Зависи какво ще ти прави. Аз не бих се занимавала да правя инсеминация, ако се налага по-сериозна интервенция.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #579 -: Август 21, 2019, 18:16:04 pm »
Здравейте, момичета! И моята ваканция свърши. Имам си резултати: АМХ- 2,33 ng/mol при референтни за моята възраст 0,14-6,35 и Инхибин Б- 22,30 pg/mol при референтни 40-200. От два- три дни гърдите много ме болят- да не ги пипнеш.