0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Правим опити за бебе.Тема 24
« -: Юли 05, 2019, 16:41:42 pm »
Хайде момичета,малко останахме!Влизайте в новата тема,тук само добри новини и положителни тестове!
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=53387.0
Стара тема.
« Последна редакция: Юли 05, 2019, 16:56:20 pm от Слънчицето »
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #1 -: Юли 05, 2019, 16:47:01 pm »
Нова тема, нов късмет!

Успех на всички!
« Последна редакция: Юли 05, 2019, 17:03:14 pm от Pav-la »
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #2 -: Юли 05, 2019, 17:01:47 pm »
Много положителни тестове и от мен ;)
Благодаря ви за всичко момичета.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #3 -: Юли 05, 2019, 17:14:04 pm »
Хайде да ни е на късмет,и дано тази тема да ни е последна правим опити,в следващата да говорим колко ни е лошо и как повръщане хаха
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #4 -: Юли 05, 2019, 17:16:30 pm »
Късмет на всички чакащи чудото най-накрая да се случи. Поръсвам ви с прашец и стискам палци и на краката :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #5 -: Юли 05, 2019, 17:37:04 pm »
Да ви е на късмет новата тема и да се напълни с положителни тестове толкова бързо колкото предната.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #6 -: Юли 05, 2019, 17:40:04 pm »
Хайде късмет на всички опитващи и здрави бебчета на бременните.
Радвам се, че се намерихме, за да минем този път заедно.
Хелиантус, нямаш ли къде да тичаш сутрин. И за кг помага и за мозъка. Много се отърсваш. Но преди овулация само.
Круела, много ми харесва как мислиш. То на твоята работа и да решиш да не пушиш, сигурно файда. Представям си нощни смени и пушачи. Живейте си, така стават най-соокойните бебета, гледайки приятелките ми
Павла, и аз така разбирам нещата. Първото дете не трябва да усеща, че сме решили да имаме второ. То ще се закрепи бебето, вероятно ти като си свикнала на тежестта на Симеон и по-различно е натоварването.
Маги мей, как си?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #7 -: Юли 05, 2019, 18:01:01 pm »
Круела,не знаех че си нощен труженик.И аз бях,доста време и то,това ми бяха най-хубавите години,много пари изкарвах и ги харчех по други дискотеки.Луда млада бях.
Хелиантус,много е трудно да преодолееш себе си,дано намериш правилния антидепресант.
И аз се радвам,днес най ми помогнаха хората които познавам от тук.
Писах на Мели,отговори ми кратко,точно и ясно,вече съм напълно спокойна и довечера мога да пия един джин с тоник!
Жива и здрава да е!
Павла,като го носиш малкото,напрягай ръцете ,не корема,сигурно си се сетила де.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #8 -: Юли 05, 2019, 18:06:34 pm »
Слънце, 9кг октопод само с ръце не става.
Пий един и заради мен. С повечко джин и лимон :wink:
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #9 -: Юли 05, 2019, 18:23:52 pm »
Благодаря за новата тема, а дано е изпълнена само с хубави неща.

Тери,имам къде да тичам , живея до парк, буквално излизам от нас и съм в парка, но мотивацията е проблема. То тичането не е много подходящо за мен,защото имам проблем с колената,но пък и точно затова трябва да отслабна... Сутрин ще е трудно,че излизам към 7 без 15 за работа, ама оправдания да искаш, не знам как да се мотивирам за каквото и да било, живея ден за ден, да минават дните по- бързо до нова бременност, лошото е, че то така като свикне човек не знам дали и после ще се оправя... Предишният човек,който бях е тотално изчезнал и трябва някак да се самонамеря , не само заради себе си,но и заради мъжът си,че той най- много страда от това. Нямам желание буквално за нищо.

И аз много се радвам,че ви срещнах, вече с никой друг не мога да говоря по темата. Всички са ми забранили да им казвам като забременя, а за успокоенията знаете .
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #10 -: Юли 05, 2019, 18:29:34 pm »
Нощна птица бях,сега работя индивидуален график,заради това че ходя при репродуктивен специалист. Повечето в работата знаят за това че се мъчим за бебе,не го крия,не е срамно. А относно пушенето,аз обичам много да пуша,но и при двете бременности ги спрях от раз. Мислим с ММ и едно друго семейство да ходим февруари на почивка в Танзания,и малко се бях сдухала че ако е станало този месец,няма да можем да отидем. Може пък да си направим някое африканче хаха
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #11 -: Юли 05, 2019, 18:37:04 pm »
Хелиантус, Круела съжелявам момичета за негативния резултат. Хайде на новата тема-нов късмет. Слънчицето- извинявай че чак сега пиша, но бях на доктор и докато се придвижа. За бременеенето-абс. Нормално протече веднъж не съм кръвнала, горе главата! Накрая помня беше порастнала но изчакаха секциото да я махнат. Не помня къде беше.

Павла, девойката ще се закрепи щом досега е удържала! Как ме зарадва, ей. Знам какво е да трябва да лежиш с мъниче на ръце. Децата усещат. Аз съм лежала с крака, свити в колената, и там детенце. Става като люлчица. Мисля, че можеш да пробваш. Залъгвала съм Лори, постелила одеала на пода и лежа до нея, и я заигравам. Ще измислиш и нещо друго. Децата са толкова сензитивни и осъзнати, че идея си нямаме!

Танче, Ели, всички -гушкам ви.
Бях при Персенска, видя точката. Настоя да видя имуноложката. Ей с такова нежелание отидох при тази жена. Пак настоя за крос матч, било важно за антителата и за някакъв тест за плацетата. Общо 300 и нещо лева, изключи НК клетки. Питах я защо крос матч пак и какво им е на тези б положителни крос матч реакции, ами моя организъм правел антитела срещу донора . Конова пък ( говорих с акушерката изобщо не го иска това, а НК клетки за вливки, които ще са високи. Колкото да не съм фенка на имуноложката в надежда, май нея ще послушам.Хич не съм убедена, че ми трябва обаче. Нали имам анти Д бит. Говорих с Митко, той е против. Но и двамата решихме, че ще прежалим 300 _400 лв , защото няма да си простим ако изпуснем нещо заради това.просто нямаме компетенцията нужна за да разберем дали в надежда имуноложката търгашее или е нужда.
Пиша от телефона , затова е така смотано.
« Последна редакция: Юли 05, 2019, 18:45:48 pm от Lina88 »
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #12 -: Юли 05, 2019, 19:13:12 pm »
 Слънчицето, благодаря за новата тема късмет и на теб и на всички ни. :grouphug:

 Аз се навих на ЗЕТ. Лигавица 3.5, започнах Естрофем 3х1, 1 аспирин вечер и фолива. В понеделник или вторник съм на преглед да проследим лигавицата... и стягам се за снежковците ...
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #13 -: Юли 05, 2019, 20:19:32 pm »
Честита нова тема. Много бързо да забременявате и да идвате в другата!

На късмет да е!

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #14 -: Юли 05, 2019, 20:36:15 pm »
Лина,благодаря.Не съм искала да омрънквам темата,понякога малките неща ни разклащат.
Защо имам чувството,че те вземат за банкомат?
Бременните,моля минавайте за морална подкрепа.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #15 -: Юли 05, 2019, 20:48:52 pm »
Слънчицето, няма проблем, дори не го мисли. Нали затова сме тук : ох-каме, мрънкаме, ревем, смеем се, притесняваме се и се радваме повече от всичко една за друга. Иначе не знам , конова иска НК, според мен няма смисъл другата крос матч май има повече смисъл. Нали знаеш, че всичко ще дадеш имаш нямаш...
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #16 -: Юли 05, 2019, 20:55:38 pm »
Честита нова тема момичетата. Дано да е на късмет и да се напълни с много положителни тестове.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #17 -: Юли 05, 2019, 21:08:26 pm »
Хрис, кога се очертава трансферът? Стягай се, че имаш да бременееш.

Слънце, обсъждане на проблем не е мрънкане.

Лина, а ако пак имаш положителен крос мач какво е поведението? То голямо обяснение ти е дала. Това и ние го знаем. Ако като са само б лимфоцитите? Аз това бих питала- какво е поведението при положителен резултат. Все пак ти вече си на лечение. Чак като получа отговор, които мога да обсъдя с тях, тогава бих си дала пак парите.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #18 -: Юли 05, 2019, 21:23:45 pm »
Така Сряда ще се видим и това ще попитам пак. Ще направим консултация но най-вероятно ще се стигне до същото. Фрустрирана съм, защото ще се дават пари без ясен резултат. Но се надявам че наистина ще спрем да дълбаем след това. Доколкото разбрах ще коригираме терапията, защото кортикостероида ми е до контрол и то това е контрола.
« Последна редакция: Юли 05, 2019, 21:29:04 pm от Lina88 »
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #19 -: Юли 05, 2019, 21:48:20 pm »
Лина, или пак кортикостероиди, или Октагам, или подобен препарат ще е. Не знам какво друго може да е. Имуноглобулинът струва около 200лв. Ако мислят, че е толкова опасно, а и вече имате един положителен резултат, дай парите направо за препарата, защо да даваш пак една торба за изследвания, които ще доведат до вливане.
НК клетките какво казаха? Нали уж им бяха проблем. Сега не ги искат.