0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #460 -: Август 05, 2019, 14:54:38 pm »
Ох, много ми се прииска да се видя с някой доктор и да разпитам дали е възможно да имам ПКЯ, но тук никой няма да ми обърне внимание. Ще чакам да си дойда в БГ. Поръчала съм феетилаид и ще прочета за този иногинол.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #461 -: Август 05, 2019, 21:44:37 pm »
Вземай ги Хелиантус.И аз само суперлативи виждам за тях! Круела.. съжелявам за минусчето, хайде повече късмет за отбор ‘близнаци’. Тери, аз цялата вода ставах, докато карах. Както казва магито, опит му е майката. Аз пък мисля, че ако стискаш до сега на режима- пък не се откланяй. Поне да знаеш, че на 100% си следвала инструкциите. Едва ли наистина, някое друго питие или хапване, инцидентно ще е фатално, но пък ако досега си издържала- още малко- не остана, ей!
Маги, аз карах курсове на комби :) после фиеста карах, после по-голяма, джип, после едно малко пежо и сега като се качих на по-голяма- емии докато свикна ми беше тегаво ама мина. Ще свикнеш ;)
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #462 -: Август 06, 2019, 08:44:27 am »
Аз съм със суперлативите за ФХ про на Фертилаид.И още няколко момичета тук.Не знам дали е съвпадение, обаче добре ми подействаха витамините тогава.

Ох Лина знам че ще свикна.Просто трябва да се кача!

Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #463 -: Август 06, 2019, 09:07:01 am »
Може би трябваше да ви попитам кой продукт сте приемали преди да го поръчам. Аз поръчах този долу на снимката, може другият месец да взема  фх.  А иногинол може ли да се пие без лекарско предписание и заедно с фертилаид? И да попитам  по-запознатите може ли да има ПКЯ без отклонение в тестостерона и без ИР ?
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #464 -: Август 06, 2019, 10:16:13 am »
Helianthus, при ПКЯ няма ли по-точно много висок ЛХ. Не знаех за тестостерона. Знам, че когато има ЛХ:ФСХ с превес над 1.5 в полза на ЛХ може да се съмняваш за ПКЯ. Да ти кажа даже ми е странно, че ИР ти е бил в добри граници с това напълняване в ханша, за което споменаваш. Имам една братовчедка напълня с 10 кг, направи два спонтанни аборта, цикълът й стана по 60 дена. И най-сетне цъфна с ИР и ПКЯ.
А на теб преди години защо са ти казали, че имаш ПКЯ? Кисти ли имаше или просто нерегулиран цикъл?
Относно Иногинол и Фертилайд. Ако нямаш ПКЯ, Иногинол не ти трябва. Пиши на д-р Мели. Скоро точно за Иногинол се бяхме заговорили с нея и за неметилираната форма на витамин Б в него. Тя каза, че аз нямам нужда от него, но за някои жени е нужен. Така че ще знае кога се предписва и кога не.  Ако решиш и двете да приемаш, аз единственото, за което бих погледнала е дали съставките им се припокриват. Ако няма дублиране, предполагам е ОК.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #465 -: Август 06, 2019, 10:28:57 am »
Относно Иногинола,аз като ученичка имах ПКЯ,и лещарката която ми маха полип ми го изписа,въпреки че сега нямам.Нужно,ненужно пих го.
Ако стигна до второ инвитро,ще пия Фертилейд ,Хелиантус аз бих заложила само на Фертилейд.Маги и Павла го пиха и определено има резултат.Обаче Павла друга опаковка донесе.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #466 -: Август 06, 2019, 10:35:35 am »
Серията им FH Pro (поне тази за мъжете) е много силна и момичетата ми казаха, че се пие 1 месец преди инвитро. Били силно концентрирани съставки и е за кратко време да засили нещата преди процедури, но не мисля, че беше препоръчително да се пие продължително време.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #467 -: Август 06, 2019, 11:05:23 am »
Тя и женската серия е такава.Аз я пих месец преди ин витрото, заедно с ударни дози вит. Д.Видя се по време на опита какъв ефект имаше.Изкарахме 10 яйцеклетки, 9 се оплодиха, 6 стигнаха до стадии бластоцист.Дет се вика отличник съм!

Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #468 -: Август 06, 2019, 11:44:51 am »
Тери, вчера четох за ПКЯ и пишеше някъде завишени андрогени , тестостерон... На мен ми бяха наред хормоните преди 2-3 месеца... Натоварването с глюкоза уж пак беше наред. На времето освен нерегулирания цикъл , който и да сега си е така, ми бяха казвали, че имам кисти. До онзи ден си мислех, че само един лекар ми го е казвал, но майка ми ми каза, че ме била водила като тинейджър в Майчин дом и там били потвърдили и хормони ми били изследвали. После бях на противозачатъчни за регулиране на цикъла към 3 години. Това за Майчин дом, идея си нямам как, изобщо не си го спомням :D. Факт е, че последните 3 години качих доста килограми и не мога да сваля, напоследък започнах да броя калории и консумирам по около 1200-1500 на ден, рядко повече , не ям джънк , сладко много рядко, тестени също, а не свалям, вярно че движението не ми е като преди, ама знам ли...
Извинявайте, че супер много мрънкам напоследък... Където работя сега има две бременни,  говорих с една приятелка, която не искаше деца до преди няколко месеца, а сега ще започват опити,  накрая ще има деца преди мен....И нещо ми е много криво....
« Последна редакция: Август 06, 2019, 11:48:39 am от HELIANTHUS »
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #469 -: Август 07, 2019, 10:08:37 am »
Момичета днес съм рожденничка и минавам да ви почерпя с една виртуална торта  ::cake:: И си пожелавам в най-скоро време да се прехвърлите в бременната тема,чакаме ви с нетърпение  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: Успех на всички  :bighug:
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #470 -: Август 07, 2019, 10:25:09 am »
   Magi mei, :hbirth: Ч.Р.Д!
  Бъдете здрави, много щастливи и пухкав финал !!!
  Весел празник!  :D 
Благодарим за пожеланията  :ywoohoo:  :wink:
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #471 -: Август 07, 2019, 18:10:20 pm »
Маги мей, честит празник. Бъди здрава, ти и семейството ти :D
Момичета, зачудих се, ако след предполагаема овулация нямам никакви болки в гърдите, това значи ли, че прогестерона ми е нисък и не съм имала овулация? Питам защото след прптивозачатъчните я следяхме на ултразвук и беше доказана, а болките в гърдите бяха доста силни. Сега не я следим, а болки йок...
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #472 -: Август 07, 2019, 18:36:05 pm »
Маги мей честит рожден ден ! Да си жива и здрава и много щастлива, весел празник !
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #473 -: Август 07, 2019, 18:58:40 pm »
  Честит Рожден ден , Маги мей! Желая ти да си много здрава, обичана и щастлива!
 :hbirth: :occasion13:
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #474 -: Август 07, 2019, 19:04:58 pm »
Не значи. За 5 бременности само една беше с болки в гърдите и то неуспешна. При малкото, а и сега съм на прогестерон и пак не ме болят.
Иначе при някои цикли болят, при други не.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #475 -: Август 07, 2019, 19:15:02 pm »
 Lady01, и на мен ми е интересно.
 Мен никога не са ме проследявали :-( и  понеже не знам дали има О в месеца прогестерон не съм изследвала във втората фаза.
 Последните години обаче гърдите спряха да ме болят...Твърди са само когато пия противозачатъчни и при двата трансфера.
 Въпреки, че бях на прогестерон по време на трансферите, гърдите спряха да ме болят още преди кръвният :-( .
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #476 -: Август 07, 2019, 21:15:32 pm »
Хрис, ами и аз когато бях на прогестерон имах силни болки и доста големи гърди.
Благодаря ти, Павла. Значи това не е гаранция.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #477 -: Август 07, 2019, 22:11:30 pm »
Лейди, веднъж ме болят, веднъж не. И след двата трансфера не ме боляха, а бях на ударно Прогестерон.
Хрис, ти започна ли витамин Д и зачете ли се из форумите след колко време можеш да провериш АМХто пак?
Маги мей, честит рожден Ден. Ще се почерпя от виртуалната торта, тя ми е позволена. Благодаря, че наминаваш и през нашата тема. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, такава че много красоти да сътвориш през тези 9 месеца. И един много щастлив край на трънливия път и начало на щастливия живот на трима ви :*
« Последна редакция: Август 07, 2019, 22:13:01 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #478 -: Август 07, 2019, 22:20:58 pm »
Тери, душа ще ми препоръчаш лиендокринолог в Пловдив, позната ме пита, а аз идея нямам.

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #479 -: Август 07, 2019, 22:25:07 pm »
Д-р Георгиев във Второ ДКЦ , там малко трудно се записват часове, но преглежда и частно в Медлайн. Мноооооого съм доволна от него. На трима ендокринолози съм била и той ми спечели доверието на 100%. Просто прегледът му беше толкова по-различен от на другите двама.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света