0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #440 -: Август 03, 2019, 12:43:19 pm »
Лина, на кормуване ще съм и няма да мога да изляза от работа. По-скоро септември аз ще дойда към София.
Момичета, помните ли за колко време излизат резултатите от витамин Д?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #441 -: Август 03, 2019, 12:50:36 pm »
В рамките на деня.
Не отнема много време.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #442 -: Август 03, 2019, 12:55:57 pm »
Тери и при мен излезнаха в рамките на деня.
Успех на всички момичета :*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #443 -: Август 03, 2019, 13:02:00 pm »
Лина, не се знае още точно кога ще се местим. Чакаме за дата да ни дадат ключовете, дано е по-скоро , че вече казах, че до края на месеца освобождаваме квартирата и да не вземем да останем бездомни за някой и друг ден  :D Адреналин да има.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #444 -: Август 03, 2019, 16:29:46 pm »
Оки Тери- успех! Септември, живот и здраве. Хелиантусче, ще се нареди. Така е по-интересно. Аз съм се местила доста. Списъци и надписвам кашоните по номера.Опис и знам кое къде да търся докато наредя.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #445 -: Август 04, 2019, 16:11:12 pm »
Малеее голямо затишие тук. Надявам се всички да сте добре и да се наслаждавате на лятото. Ние този месец само веднъж се отчетохме,много ама много ме болят гърдите,при всяко едно движение е някакъв ад. Шанса да е станало е малък,но пак имам някаква надежда. Утре ще правя тест. Хубав и успешен ден на всички !
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #446 -: Август 04, 2019, 17:32:04 pm »
ооооо, Круела, звучи, че май е било качествено отчитането този месец  8O Досега все са били много хубав знак тези много болезнени гърди. стискам ти палци мнооооого
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #447 -: Август 04, 2019, 19:14:32 pm »
Круела,то и от един път става,успех утре!С тези гърди,колко му е!
Хелиантус,местенето е голяма забава,поне ще се разсееш.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #448 -: Август 04, 2019, 19:26:11 pm »
Ох,не знам... спрях за този месец вечерната иглика и не знам дали не е от това,но чак толкова не помня да са ме боляли. Снощи в съня си съм легнала по корем (много обичам да спя така) и се събуждам от адска болка и все едно ще гръмнат.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #449 -: Август 04, 2019, 21:04:50 pm »
Круела, и на мен тези болезнени гърди много обещаващо ми звучат, стискам палци за теста!

Слънчице, страшна забава ще е  :D , направо не ми се мисли.

На мен днес ми е 30 ден, така че просто съм нямала О този месец, ама защо така се получава не мога да си обясня...пак ще откарам някой 46 дневен цикъл, нещо не мога да си обясня защо се случва това няколко пъти годишно .
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #450 -: Август 05, 2019, 08:35:51 am »
Хелиантус, на мен ми е много странно, че нямаш ПКЯ пък имаш такива цикли. Имам една приятелка с подобни цикли, много рядко й откриват кисти. Първоначално не се знаеше защо й се случва, но веднъж я хванахА с много антраксни фоликули, после пак нищо, след няколко месеца пак  много антрални и заключиха ПКЯ.
Тази нощ сънувах Круела, но пък беше с лицето на Хелиантус  8O и беше бременна. Надявам се е знак и за двете ви.
Аз днес ще си поръчам от тестовете за овулация със слюнка, не ми се занимава с пикливите. Със сигурност са по-точни, но аз на бременност по естествен път много не залагам.
Утре ще звъни инструктора до ДАИ за дата за изпит ... Много съм неуверена, все още правя грешки. Спирам на стопове, нас светофар, на пешеходна, гледам да следя маркировките на кръстовища, но понякога като няма маркировка и коли и не осъзнавам две или три ленти са и не се престроявам добре. Моят инструктор не вика, но и не ти казва окуражителни думи, та съм много неуверена. Но пък каквото стане, все някога ще я взема книжката и нямам търпение вече да ми се махне един стрес от главата. Така навътре я взех тази книжка, че ви казах как ми полудя цикъла, в дните, в които имам кормуване да не ви разказвам какво се случваше със стомаха ми, изпъпчих се цялата, а аз акне никога не съм имала. Сега горе долу се стабилизираха нещата, след като вече не е ме е страх да шофирам вече.
« Последна редакция: Август 05, 2019, 08:41:43 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #451 -: Август 05, 2019, 08:48:28 am »
Тери, каране му е майката.И аз бях като теб, направо получавах нервна криза преди всеки час.Сега съм пред такава дилема с колата.Моя мъж купи една огромна кола, за мен е направо кораб и още не съм се качвала на нея.Ще се престраша де, няма де да ходя.Кой ще води децата на лекар?

Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #452 -: Август 05, 2019, 09:08:57 am »
Тери, може и да имам някаква форма на ПКЯ, знам ли, едно време ми казваха, че имам, после никой никога не е виждал кисти..., но иначе пък защо тези цикли...
Дано е знам сънят ти, чакаме Круела да каже какво става. А дано!
Ще вземеш книжка разбира се, мен след като взех година и половина след това още ми се свиваше стомаха като тръгнех да карам, опит си трябва. Аз на изпита бях толкова притеснена,  даже си загубих личната карта някъде на улицата докато чаках моя ред за каране, голяма драма беше  :D
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #453 -: Август 05, 2019, 09:27:19 am »
Момичета,чисто бял няма и помен втора черта. Но нищо другия месец,края на седмицата отиваме на море и ще давя мъката в алкохол там 😁
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #454 -: Август 05, 2019, 10:12:44 am »
Cruella, тъкмо ще хванеш овулацията  на морето. Бебета с мента стават все много хубави :D Този месец ще ти е бил доста висок Прогестеронът според мен. Аз след трансфери се будех нощем от болки в гърдите при въртене, пък бременност не е имал. Явно е било от Прогестерона. Така ти завиждам, че ще си пийнеш на морето. На мен д-р Юрукова ми е забранила всички летни благини като диня, пъпеш, сладолед, джин, мента и всичко хубаво в живота.
Хелиантус, ако ти е 40-50 дена цикъла, може би изобщо не си хванала навреме овулацията. Време е да започнеш с евтините тестове за овулация. Пък, ако аз съм доволна от тези със слюнка, ще ви зарибя и вас. 40 лв е уредът, но е за многократно ползване. Междудругото относно късната овулация при ПКЯ. Моя приятелка с ясно изразена ПКЯ мисля забременя на 36 ден от цикъл. Каза, че е сигурна, че е тогава, защото са правили само веднъж секс. Даже не бяха правили секс за бебе, лекарите й бяха казали, че ще й отнеме години да забременее. Сега има три деца, до тук с диагнозите на АГта.
Маги, няма накъде да ходиш. 3 деца, нямаш достатъчно ръце да ги държиш всички. Представи си преди 10 години, когато си била отчаяна, че едно дете няма да имаш, сега ще караш кораб с три дечица <3
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #455 -: Август 05, 2019, 10:39:21 am »
Тери,аз правя почивка един месец от вечерната иглика и го отдавам на това,не си усетих и овулацията,абе въобще тоя месец го карахме през просото. Ти се стягай за изпита. Аз не съм разказвала,но аз карам кола от 15 годишна,вкъщи всички са професионални шофьори-дядо ми,баща ми,майка ми и ми даваха зор и аз да изкарам книжка. И почвам курсовете и имах примерно 13 часа каране и инструктора ми каза че няма смисъл от повече часове пуска ме на изпит. И така мен 3 пъти ме късаха,защото можех да карам уж ха ха
А относно коктейлчетата,грехота е поне 1 да не изпиеш,много си стриктна 😁
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #456 -: Август 05, 2019, 12:49:12 pm »
Хелиантус, новия вярко иногинол или фертилед. Само ще помогнат. Почни с обикновените сутрин. Даже при тази бременност така я хванахме О. Първо обикновини и само 3 от скъпите. При порожителин скъп 2 пъти сеск същия ден и пасле ощи 2 дена, за да сме сигурни.

Криела, сега си отпусни душата на морето. Пий си, забавлявай се.
Такива, които карат отдавна са опасни преди изпит. Ти си караш както знаеш, а не както трябва. Ако шофьор с 30г стаж отиде на изпит, пак ще го скъсат.

Тери, пий му едно. Чак пък толкова. Ще ти избият крилца вече.
За карането- като вземеш книжката ще свикнеш. Спокойно.

Успех на всички!
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #457 -: Август 05, 2019, 12:56:17 pm »
Започнах от 2 дена да правя обикновените , да видим  :D не знам, според мен като имам такъв дълъг цикъл нямам О. Ще започва феетилаид, чудя се на мъжът ми дали да му взимам, ама ще видим.

Круела, съжалявам за резултата, хубаво да удавиш мъката на мор3то, весело изкарване и нов месец нов късмет!
« Последна редакция: Август 05, 2019, 14:51:13 pm от HELIANTHUS »
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #458 -: Август 05, 2019, 13:36:48 pm »
Павла, за теб се сетих скоро. Ще завивам наляво и няма никаква видимост (след като щях да засека един 10 минути по-рано) и бавно славно се подавам и инструкторът: "Хайде давай, каквото стане. Прекаления светец и Богу не е драг" :D
Хелиантус, аз Иногинол пиех 1 година. Много добре подейства на АМХ, като свърша хомеопатията го започвам пак. Знам, че при ПКЯ го изписват. Тази моята приятелка с трите деца забременя с близнаците след прием на Иногинол. Даже гинеколог не беше посетила. Мъжът й чел в интернет за добавки при ПКЯ. Купил й ги с цел забременяване. Тя ни в клин, ни в ръкав. Купил й ги уж, за да й се нормализира цикъла и да няма кисти и тя пие. И хоп близначки (ама тя също е близнак, така че това е генетично).
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #459 -: Август 05, 2019, 13:59:37 pm »
Павла,сигурна съм че ако 10 шофьора с 30 години стаж зад волана,се явят на изпит поне 5 ще бъдат скъсани. Като вземат книжка повечето почват да карат както си искат. А за листовки да не говорим,там от 10 сигурно 8 ще са скъсани.