0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #740 -: Септември 12, 2019, 09:24:37 am »
Танче, ех каква хубава лентичка. Ти май си най-напреднала <3 <3 <3
Извинявайте, че ви заминавам само с моята сага тези дни, но съм много объркана. Излезе ми микробиологията на урокултура, която пуснах вчера. Там пък 10 на 5 Ешерихия коли хемолитично. Ще изчакам и тази от ВМИ, защото там пуснах с антбиограма.
Иначе си почиваме, с кръщелникът гледаме детски в леглото
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #741 -: Септември 12, 2019, 11:59:13 am »
Тери,защо сте в леглото?Разхождайте се някъде,дишай морски въздух.
Това значи ли ,че имаш ешерихия?
Потвърждавам Павла не е глътнала бастун,не е пила и оцет😉.
Аз ако знаете каква щях да я свърша днес..Отивам на очен лекар,който Павла ми препоръча,много е готина д-р Грънчарова,преглеждат ме надълго и нашироко,оказа се че имам бенка в окото,изглежда като малко капилярче и го имам от как се помня ама никой не ми е казал какво е и че трябва да се следи.Тъкмо да ми разширяват зениците и ме питаха яла ли съм и ме осени идеята да кажа,че не съм яла ама съм след ембриотрансфер.Докторката се хвана за главата,вика -и просто така го споменавате?!Капките влияят на цялото тяло,като родите и спрете да кърмите,заповядайте!
Все пак ми увеличи малко диоптъра,щото тъй тъй ще сменям стъклата,пожела ми успех,пита ме колко ембриона,как и защо и ме изпроводи.
Таня е най-бременната тя,повлачи крак🤰
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #742 -: Септември 12, 2019, 12:20:37 pm »
Има и по напреднали  :D, аз съм вече в 33 г.с. и Дарик мисля че е тука тука. Тери, дано вече си попаднала на лекар който ще те извади от омагьосания кръг на бактериите и скоро и ти да се радваш на бременно коремче. Слънчице колко остава до теста дано е положителен и всичко да е наред
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #743 -: Септември 12, 2019, 13:04:26 pm »
Еличка,обърках ви вече бе,то с толкоз бременни как да се оправи човек😉
Слушайте хора,направих един тест,не с първа урина ,ама го опишках яко,излезе тестовата и едни хоризонтални черти и аз го метнах в чантата.
След половин час обаче се видя втора чертичка,мноого бледа,валиден ли е или не?
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #744 -: Септември 12, 2019, 13:12:26 pm »
Слънчицето,розовее ми,дано дано 🤞🤞🤞 стискам ти много палци. Препишкай един и утре сутринта и със сигурност ще е по наситена ! Успех 🍀🍀🤞🤞
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #745 -: Септември 12, 2019, 13:13:52 pm »
Ама си за убиване. Как няма да й кажеш!

Бягай пускай кръвен ти!
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #746 -: Септември 12, 2019, 13:14:46 pm »
Зависи какво пише в листовката. Ако питаш мен, ще е положителен. Ти си забременяваш.
И пак, ако питаш мен, бягай за кръвен.  Днес ти е 8 ден от трансфер на бластоцист. Момичетата с бластоцисти ги карат на 7 ден да правят тестове. Сигурна съм, че Маги тогава пуска. Тъкмо ще се хване дали е имало имплантация, защото в по-късен етап положителния тест е ясен, но отрицателния не носи информация какво се е случило. Въпреки, че ти ще си бременна
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #747 -: Септември 12, 2019, 13:16:37 pm »
Няма да пускам нищо,само да рефрешвам,товаря се така.Сега сме спокойни и двамата,няма ревове,няма еуфории.Утре ще направя още един тест и после ще я мисля.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #748 -: Септември 12, 2019, 13:23:05 pm »
Ей, опасна си. Ти си знаеш, но не знам как устискваш. С това бебе като показа лееека чертичка точно 15 мин ми беше търпението и отидох за кръвен :)
Стискам палци!

Тери, интересно ми е какво ще излезе от другата лаборатория. Другото интересно е как от урина има микробно число, в случая 10^5, а от вагинален секрет не може. Другото, което ми е странно е, че някъде с това 10^5 се смята за толкова лека инфекция, че дори не се лекува, а само боровинки и подобни. Някъде я водят средна. Чак съсиреци да имаш?! Да си каже думата лекарят, но за мен си имала и камъче.  Дръж ни в течение.
« Последна редакция: Септември 12, 2019, 13:28:18 pm от Pav-la »
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #749 -: Септември 12, 2019, 14:05:27 pm »
Ей Слънце, страшна си. Ами до утре ще изтраеш ли за другия пиклив? 😋 Има и по бременни от мен. Мишето и Маги ме водят с няколко седмици. Те са в 6ти или края на 5ти, а аз съм към средата някъде. С Павла май сме долу горе по едно и също време.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #750 -: Септември 12, 2019, 14:22:41 pm »
Ще изтрая,къде ще ходя,едно ми е спокойно...
Показах теста на мъжът ми и той каза-хм,май е положителен ,ама спокойно сега.
И седнахме да ядем пица.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #751 -: Септември 12, 2019, 14:59:31 pm »
Дано, дано. Време е вече да обзаведете комбито с детско столче. От една страна е хубаво, че направи тест, да се успокоиш малко, ноооо щом си направила вече един, не мисля, че това ще е последния 😁
Хайде да продължа моят хиляда и първи епизод на "Бактерии и красота". Звъни ми непознат пловдивски номер. Вдигам и се оказва главната сестра от Ню Лайф. Клиниката по принцип работи с Писанец. От лабораторията са видяли кой ме праща и са пуснали микробиологията до клиниката. По принцип не коментират резултатите, но не знам по какъв път и кой, но е повдигнат въпрос за моята микробиология и е стигнало нагоре. На събрание са коментирали моят резултат. И понеже вече съм пила многоантибиотици решили, че трябва да ми се забърка нещо локално, вместо да се тровя пак, но чакали отговор от аптеката дали могат да им го забъркат. И аз през цялото време съм ей така  8O все пак дори не съм искала коментар на микробиологията.
И вече в главицата ми стана пълна каша: хомеопатия, лечение от клиниката, лечение от уролог. Всички тотално различни.
Много мисля, ако наистина ни е 10 на 5 Е.колито, няма да пия антибиотик, а бих продължила с хомеопатия и лека от Ню Лайф. Ще говоря с уролог и ще му обясня, за да координирам и с него лечението.
Мило ми стана, че от клиниката са обсъждали как да ми помогнат.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #752 -: Септември 12, 2019, 15:42:13 pm »
Слънчице, за мен е положителен, розова е чертата. От къде го вадиш това спокойствие. Аз както бях спокойна снощи какво ровене за тестове му ударих у нас...добре , че нямах, днес ми е 10 ден след О.
Чакам с нетърпение другият ти тест и съм сигурна , че чертичката ще е по -видима.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #753 -: Септември 12, 2019, 15:43:40 pm »
Тери, наистина е мил жест от тяхна страна. Това връща вярата ми  :D
Слънчицеее, това за мен е положителен ❤ Леле, как ме развълнува. Утре сутрин определено ще е по-наситен  :crossfingers:
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #754 -: Септември 12, 2019, 16:50:37 pm »
 Слънчицеее и тук да ти пиша, че за мен си е положителен :bighug:
Тери, стискам палци най-накрая да се свършва с твоята "сапунена сериалка"  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
HELIANTHUS, стискам и на теб палци да ни зарадваш тия дни  :grouphug2: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 И аз имам новина  :cheerleader: дано да е добра. Направих първи тест за О от сигурно 2 години и повече и е положителен. Толкова наситена черта не съм виждала до сега
... обаче ми е рано според моите изчисления( очаквах събота, неделя) То всъщност утре ще си покаже според мен, ако БТ се повиши и ще видим следващият тест дали ще е по-наситен.
 Драмата ми е че ММ не ми е под ръка  :pipy_longstocking:
Вчера рано сутринта се отчетохме и се очертава да сме заедно чак събота или неделя  :D.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #755 -: Септември 12, 2019, 17:33:53 pm »
Хриси, определено изглежда сякаш ще има овулация. Мисля, че твоят ЛХ беше около 8, така че със сигурност има повишение. Прави тестове до отрицателен. Ако само днес е положителен, то овулацията ще е утре, тя продължава около 24 часа, така че може и да успеете да я хванете..а ако ти е писано да стане сега, никоя математика на часове не може да промени това.
Трябва да ви вземат с Павла и Маги за рекламни лица на Фертил ейд
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #756 -: Септември 12, 2019, 19:25:43 pm »
Слънчице направо ме разби. Аз не съм толкова търпелива. Стискам силно палци!


*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #757 -: Септември 12, 2019, 19:44:26 pm »
Хрис, мъжът ти пусна ли нова СГ. Нали знаеш, че е хубаво да я поднови. Хайде, като се видите работете :)
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #758 -: Септември 12, 2019, 19:56:10 pm »
 Направо в Турция ще прави СГ.
 Аз иначе си направих част от изследванията и сега дебна дали ще имам О, че да пусна прогестерона  на 7 ден...нали нямам О и никога не съм го изследвала 7 дни след О...
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #759 -: Септември 12, 2019, 19:59:36 pm »
На 20ти го пусни. Днес е +, утре да е О и така идва.