0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #680 -: Септември 04, 2019, 21:50:06 pm »
А защо ти е лекар там, нали сг само ще пускате?
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #681 -: Септември 05, 2019, 08:44:47 am »
Слънце, не съм пускала палците.Сега почивка и хубава храна, много грижи от любимия и всичко ще стане!

Лято, Надежда не е единствената клиника в София, имаш възможност да отидеш навсякъде за първоначалните изследвания, ако ще правите такива.За СГ става от предната седмица записването.

Хрис, като запълниш липсите така става.Не се отчайвай, ами както е казала Павла към Турция.Прегръдки, ще стане!

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #682 -: Септември 05, 2019, 09:41:33 am »
Браво Слънце! Почивай, лежи си и всичко ще стане! :)  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :cloud9:
Лято, те момичетата са ти казали - не е само Надежда! СГ навсякъде можеш да пуснеш! Успех!
Успех на всички момичета тук! :)  :crossfingers: :grouphug2: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #683 -: Септември 05, 2019, 11:51:19 am »
  Не издържах и помолих лабораторията да ми преобразуват АМХ- то и сега ng/ml е с други референти стойности

AMH Plus /ECLIA/     5.100 pmol/l   2.890 - 49.700
AMH Plus /ECLIA/        0.714 ng/ml   0.405 - 6.96     ново!

(AMH)                        0.521 ng/ml       1.00 - 6.80  Ноември   2017г

AMH/MIS/                   0.638 ng/ml        0.9 ­ 1.7     Февруари 2017



« Последна редакция: Септември 05, 2019, 12:39:15 pm от Hris_80 »
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #684 -: Септември 05, 2019, 12:53:50 pm »
Ами точно, както и ти го смяташе. Референтните стойности не играят никаква роля конкретно за АМХ. Изобщо не се вглеждай в тях, а само в стойността.
Имаш и ФСХ вече, ако продължаваш да се изследваш, може и един Инхибин Б да си пуснеш, за да е пълна картинката. Но той се пускаше в определен ден и май само на лекарите им говори нещо стойността. Долната му граница е 45, но доц Русев каза, че като видят някой със стойност над 40 и му се радват много. Това защото моят беше 80 и се бях притеснила, че върви към долната граница.
« Последна редакция: Септември 05, 2019, 12:55:35 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #685 -: Септември 05, 2019, 14:04:26 pm »
Слънчице, почивай и свиквай с бебче в коремче през следващите 9 месеца. Ще чакаме най-хубавата новина от теб и да се местиш в бременната тема ;)
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #686 -: Септември 06, 2019, 09:38:36 am »
Благодаря за положителната енергия!
Голяма разлика е между свеж и ЗЕТ.Нищо не чувствам,даже и на моменти забравям ,че има ембрион,нищо не ме боли,нищо не ми скърца.
Дори и не го мисля,поне за сега,чак ми е странно.
Помрънках,мерси.Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #687 -: Септември 06, 2019, 10:22:49 am »
Слънчице, стискам палци следващите 9 месеца да са ти най-щастливите досега.
Днес бях в Надежда, пуснах си хормони за 2 ден от МЦ и АМХ и ги слагам в прикачения файл. Хубавото е, че дори имам всичките си изследвания от донорството през годините, но още не съм ги разгледала. Час за СГ записах за другата седмица в събота, а мисля че моите изследвания са доста добри. Час за лекар ще мислим след резултатите на мъжа ми.
Едит: Благодаря, скрих ги :)
« Последна редакция: Септември 06, 2019, 10:53:20 am от Лято »

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #688 -: Септември 06, 2019, 10:42:53 am »
Лято, скрий си личните данни!

Изследвания та са добре.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #689 -: Септември 06, 2019, 23:39:17 pm »
Благодаря за положителната енергия!
Голяма разлика е между свеж и ЗЕТ.Нищо не чувствам,даже и на моменти забравям ,че има ембрион,нищо не ме боли,нищо не ми скърца.
Дори и не го мисля,поне за сега,чак ми е странно.
Помрънках,мерси.Успех на всички!
Браво ,момиче,успяхте.
Не съм изчела всичко до сега,но разбрах че имаш миома не се оритеснявай,аз изкарах с муома последната си бременност,беше на място което не пречеше на самата бременност,нарастна малко през следващите 9м но всичко беше ОК. Наслаждавай се на бремеността.
На всички които все още се борят успех момичета всичко ще се нареди и всяк ще гушне ,така желаното бебче!
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #690 -: Септември 07, 2019, 23:01:17 pm »
Вени,аз не съм точно бременна,теста е чааак на 18.09.Моя доктор ме кара да чакам цели 14 дни,пък до къде ще ми е търпението не знам.
Миомата първо ме шашна много,сега съм спокойна,пък е тръгнала да се смалява.Ти как си?Скоро се сетих за теб.
От снощи имам менструални болки ,ту почват ту спират.Пия но шпа 3×1,днес на обед изпих две хапчета,че повече ме заболя.
В отпуск съм,от януари се бях писала за сега и си излизам по-малко,чета книги и айлякувам.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #691 -: Септември 07, 2019, 23:40:21 pm »
Нищо не значат болките.
Ще ти звънна тези дни. Няма да чакаш 14 дена, сигурна съм😁
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #692 -: Септември 08, 2019, 10:12:09 am »
Аз даже болките с хубаво ги свързвам.
Ешерихия колито ме превзема лека полека. Днес за първи път през живота си имах кръв в урината, а преди бях със стерилна урина. Не знам вече накъде и какво да правя. Ще изчакам още 2-3 месеца на хомеопатия и започвам пак с антибиотици. А тъкмо мислих, че всичко е наред. Нямам бяло течение, стомахът ми се оправи, белите налепи по езика ми изчезнаха, сливиците си изкараха всичкия гной, който имаше насабран, даже кожата започна да ми се оправя и се чувствах толкова здрава. Това ми дойде като гръм от ясно небе. Даже не беше розова урина, Ами направо съсиреци кръв вътре. Утре ще ида да пусна стерилна урина, но знам какво да очаквам
« Последна редакция: Септември 08, 2019, 10:19:30 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #693 -: Септември 08, 2019, 10:34:22 am »
Ех бе,Тери!Дали е от ешерихията?Ти си си нормална здрава жена,всичко ти е наред.
Можеш ли да пишеш на хомеопатката?Занеси си проба утре,може да е от друго,примерно бъбреци.Не че е хубаво,ама..
Не се сдухвай сега,представям си колко ти е кофти.Ще й се незнае и бактерията.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #694 -: Септември 08, 2019, 11:00:41 am »
Абе, Тери, съсиреци си е за уролог и то веднага. Не е шега и има още около 50, но по-страшни неща от е. коли, които трябва да отхвърлиш. Ако искаш пусни си и урина, но не чакай за уролог, моля те.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #695 -: Септември 08, 2019, 11:35:19 am »
Със сигурност ще ходя утре на уролог. Баба ми почина от бъбреци и имах един кръвен показател, който сочеше,. Че може и аз да развия проблем. Само се чудя да чакам ли резултати от урината или той урологът си знае какво да гледа и без изследвания
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #696 -: Септември 08, 2019, 12:10:29 pm »
Тери, урогло веднага.Това не е шега.Не чакай урината, отиди на лекар той ще ти пусне още показатели покрай урината.Тук се гледа комплексно кръв и урина и не е стандрартното ПКК.Ешерахия колито с мед да я намажеш пред проблемите които може да имаш.

Мисля те!

Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #697 -: Септември 08, 2019, 12:31:24 pm »
 Тери защо не отидеш до спешното? Ако в момента няма уролог с който да те консултират поне могат да ти сложат нещо кръвоспиращо. А ако има уролог ще си ти пуснат и изследвания
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #698 -: Септември 08, 2019, 12:39:10 pm »
Първо лекар, а после изследвания, Тери. Той ше си каже какво друго иска.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #699 -: Септември 08, 2019, 19:36:23 pm »
Благодаря, момичета. Утре ще ходя, че и 38.5 температура бях вдигнала. На мен това ми говори за възпалителен процес. Добре е, че с пиене на много вода много намалих симптомите и сега последния път в тоалетната даже нямаше кръв и бодежи. Бях на кръщене днес на онова момиче с Е.колито, за което бях писала. Първото, което ме пита, след секс ли получих цистита. Което е факт. Каза, че тя по едно време, докато са правили опити за второ и е треперила след всеки опит. Явно има някаква връзка.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света