0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #780 -: Септември 13, 2019, 12:57:12 pm »
Круела крои планове. Мислим другия месец да пуснем още една СГ,да видим какво е положението. И евентуално,ще говоря с док за една инсеминация. Още не съм го обсъдила с мм,първо искам да видя какво е положението със СГ.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #781 -: Септември 13, 2019, 13:21:51 pm »
Слънцеее браво,много се радвам за теб,пожелавам ти този път всичко да върви по мед и масло :) Момичета успех на всички,чакаме ви с нетърпение в другата група  :grouphug2:
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #782 -: Септември 13, 2019, 13:45:48 pm »
Слънце, честито  :D Знаех си и аз  :lol:
Момичета, на 02.09 правихме второто инсе на ЕЦ. Тогава ми поставиха и Хориомон 5000. На 03.09 бях на преглед и се видя, че е имало О. Гърдите ми бяха доста спокойни, въпреки Утрогестана. Но от вчера зърната са ми доста чувствителни, а това май не ми се е случвало, дори и като ме болят много гърдите. Док каза кръвен на 9ти ден, демек на 11.09, но аз пуснах днес (13 ден). Референтните са от 0.1-1, а моето е 2.19. Доста е ниско май, според мен не се е доизчистил Хориомона. Как мислите вие? :(
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #783 -: Септември 13, 2019, 20:11:22 pm »
 Lady01, не съм компетентна, но съм чела че за 10 дена се изчиства Хориомон 5000. Стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 
 Днес теста ми за О е отрицателен, втората черта е доста по-бледа от контролната. БТ не се покачи рязко.
13 ден от МЦ БТ 36,30 градуса( тук ми е спада) сърчице сутринта.
14 ден от МЦ БТ 36,40 градуса ( положителен ТО )
15 ден от МЦ БТ 36,60 градуса ( отрицателен ТО)
   
  Мина срещата във Варна. Както винаги не ми стигна времето да се наприказваме :-) . Много се радвам, че се запознахме Тери :-)  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #784 -: Септември 13, 2019, 22:19:15 pm »
Лейди,нисичко е.Аз съм слагала Хориомон 10 000 и след 12 дни си ми беше 0.01 теста,но да ти кажа за отрицателен го брой .
А защо вие пак на ЕЦ,по един фоликул ли имаш?Имате ли подобрение от добавките?Ако нямате някакви пречки,бих те посъветвала да не бавите следващите инсеминации.
Тери,намери ли Морска гара?
Дааа, добре си изкарахме :D
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #785 -: Септември 13, 2019, 23:20:30 pm »
Лейди, отрицателен е. Съжалявам. Защо не пробвате със стимулация?

Хрис, на 19-20ти пусни прогестерон.

Ех, как ви изтървах. Добре сте си изкарали😊😁
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #786 -: Септември 13, 2019, 23:41:04 pm »
 Павла, това се чудех, на кой ден да пусна прогестерона? Май клоня  за 21-и ден от МЦ...(19 Септ.), ако броя днес ден 1-ви . Нали 7 дни след предполагаема О се пуска... да видим дали утре ще се покачи БТ. Та и аз се чудя на 19 или 20 Септ.
« Последна редакция: Септември 13, 2019, 23:59:06 pm от Hris_80 »
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #787 -: Септември 14, 2019, 09:16:14 am »
Благодаря, момичета. На ЕЦ го правим, защото имам по един фоликул. Док искаше всичко да бъде максимално естествено. Има подобрение на спермограмата доста, но пък количеството беше малко, защото О ни изненада и нямаше 3 дни въздържание, а два и няколко часа. След месец ще правим следващата, за да съберем някой лев, този ще го пропуснем. Тя ще бъде с Клостил, но и ММ ще пие, за повишаване на количеството. А и след като ви написах поста, си поплаках и осъзнах, че е супер ниско и би трябвало да е доста по-нагоре, за да имам шанс. Осъзнах, че няма да е този път и даже си намалих Утрогестана, защото ММ не дава да ги спра  :( Все таи милия надежда, казах му, че кръвния е най-точен и няма шанс. Той мисли, че е грешка  :lol: и сега заради него трябва да се блъскам с хормони, луда работа  :lol:
Успех Хрис, дано сте хванали момента  :D
Успех и на всички!
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #788 -: Септември 14, 2019, 10:34:30 am »
Добро утро, момичета! Черпя ви една виртуална торта днес!

Правих тест тази сутрин, 12 ден от О, напълно отрицателен. Не знам какво да си мисля вече. В понеделник ще звъня на др. Калчев да видим какво ще каже, защото си станаха 7 месеца неуспешни опити, което ми се струва много предвид, че предишните бременности бяха едва ли не от раз.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #789 -: Септември 14, 2019, 10:48:39 am »
Хелиантус, да не си ражденничка? Да си много здрава и дано скоро ти се случи най-желаното.
Обади се и го обсъди с него.

Лейди, без нищо шансът  колкото секс вкъщи. Ако ще правите на естествен само или с хапчета, може да обмислите и ин витро на естествен или с хапчета. Май не излиза много по-скъпо.

Хрис, на 19ти септември май е по-добре. Макар и 20 няма за е грешно. Виж как ще ти е по-едобно. Може и 19 следобед.

Ус ех на всички.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #790 -: Септември 14, 2019, 10:58:49 am »
Хелиантус, да си много здрава!Обади му се наистина.

Лейди, съгласна съм с Павла.Не знам защо при вас лекарката действа толкова предпазливо.

Хрис, успех!

Успех на всички, аз чакам ЧХГ-то на СЛънцето :)

Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #791 -: Септември 14, 2019, 11:00:08 am »
Да, Павла , рожденничка съм. Благодаря ти!

Ех, тоя тест малко ми скапа настроението...най- вече защото не знам какво става и още колко ли време ще отнеме...вече повече от 2 години пробваме...пфу. Мрън

Благодаря, Маги!
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #792 -: Септември 14, 2019, 14:00:20 pm »
Честит рожден ден, HELIANTUS! Пожелавам ти много сбъднати мечти!
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #793 -: Септември 14, 2019, 14:56:26 pm »
Helianthus, честит рожден ден и мен! Много здраве, щастие, само хубави моменти и каквото искаш да ти се сбъдне.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #794 -: Септември 14, 2019, 15:01:56 pm »
Хелиантус, напълно те разбирам. След първата ми бременност, която беше естествена си мислех, че ще станат по- лесно нещата. Мисля, че е време да си дадете реален срок- 1-2-3 цикъла и да действате. Инсеминации в Англия няма ли как да стане? Аз също съм мислила с България, но е доста трудно, така че се надявам да стане естествено или да е задействат в Англия.
Изкарай си един чудесен ден, наслади се на морето и почивката! Най- доброто предстои!
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #795 -: Септември 14, 2019, 15:15:08 pm »
Благодаря ви !
 :bighug:

Ще се обадя и в Англия в болницата , но почти на 100% знам какво ще ми кажат...трябва да мине година без бременност..., нищо че ние от 2 се опитваме... Дано греша, защото не виждам как ще стане в България...Много, много ще е сложно, а не ми се чака и до февруари в бездействие. Ще говорим с мъжът ми за сроковете.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #796 -: Септември 14, 2019, 15:33:49 pm »
Ей го февруари. 4-5 месеца. Точно ще можеш да си наредиш нещата. Аз тук в клиниката се обадих май и ме записаха за септември като тези 4 месеца бяха едни от най-дългите, но и най-свободните и лежерни, които сме имали- без много надежди, но с поглед към, това което ни очаква.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #797 -: Септември 14, 2019, 15:37:09 pm »
И аз докато пишех точно това си помислих, ей го на февруари, сега ще дойде...Но като си помисля...и като знам после колко бавно става всичко тук... Ще го мислим...9фу какво пък стана сега...какво се прецака и у кого...
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #798 -: Септември 14, 2019, 15:46:37 pm »
Не мисли в тази насока. При нас нямаше причина да няма бременност, но не ставаше. Мислех си, че от бременностите се промени някак си средата ли не знам, но не ставаше. Знаеш ли, докато си чакаш часа като нищо си се изненадала с добри новини :)
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #799 -: Септември 14, 2019, 16:01:45 pm »
Меги, честит рожден ден. Не знам дали осъзнаваш, но ти излъчваш една много позитивна енергия. Пожелавам ти винаги да предизвикваш усмивка у хората и сърцето ти да се отпусне и успокои. Всички тук най-искрено ти желаем това,  за което си мечтаеш.
Почини си, не осъзнаваш колко близко е февруари месец. Нали и аз все чакам, не осъзнавах колко бързо минава времето. Не го изпускай следене на овулация и температури. Почини, правете си секс, когато можете, пък то може да стане и без следене на овулация. Просто за да си починеш.
Не стигнахме вчера до морската гара. Ходене на море с дете е съвсем различно от на море без деца. Целия режим се съобразява с тях. А този детски кът в морската градина доста попречи на плановете ни. Но пък намерихме много добър ресторант. Силно препоръчвам: Часовник се казва. И какви дестери има самоооо.
Утре си тръгваме, хич не ми се иска. Много ми е приятно тук. Особено днес. Топло, вълни, кафенце.
Много се радвам, че се видяхме лично момичета. Странно е как се срещаш с напълно непознати лица и разговорът тръгва веднага.
Хрис се чудеше дали може да разбере имала ли е фоликул. естрадиол толкова късно по време на цикъл дали би бил показателен?
« Последна редакция: Септември 14, 2019, 16:03:18 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света