0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #280 -: Юли 22, 2019, 22:25:04 pm »
Стоека, чудесни думи!

Момичета, единственият начин да няма успех е да се спре да се опитва. Ще стане. За жалост понякога трябва повече време и усилия.

Хелиантус, нали си изследвана за ИР, значи и инсулин си изследвала. Да започнеш по- късно тестовете? Или аз първо правих обикновени. Дано да я хванете О и да не се налага повече да правиш!

Слънце, като най- много го чакаш го няма. Много кофти, но нормално да се поразбуташ след трансфера и стимулацията, а и бременност имаше.

Тери, дано да ги избиете гадините, за да си прибереш момченцето.

Успех на всички!
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #281 -: Юли 22, 2019, 23:06:31 pm »
Павла, аз на 15-и ден ги започвам,  много рядко но се случва О и на 16 ден да е, та затова , понякога ползвам само 3...понякога и 10 не стигат , от обикновените се отказах, че нещо трудно ги съчетавах с работата, а и ме напрягат. Дано пък да не се налага другият месец.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #282 -: Юли 23, 2019, 01:37:57 am »
Stoeka, развълнува ме, силни думи! Права си за всичко! Благодаря ти, че се включи, означава много за мен!  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
Маги,  :bighug: :bighug: :bighug:
Благодаря, момичета- прекрасни!
« Последна редакция: Юли 23, 2019, 01:39:55 am от Kukapetal »
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #283 -: Юли 23, 2019, 08:24:41 am »
Това е мястото което може да те срине и да те вдигне на крака.Тези непознати момичета в един момент са ти по-близки от роднините.

Стоека, да нацелуваш Мария!

Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #284 -: Юли 23, 2019, 09:52:07 am »
 Ден 8 след трансфер:
 Колкото и да е позитивен човек сутринта като видях БТ 36.8 и тотално ми отидоха всички надежди.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #285 -: Юли 23, 2019, 10:32:32 am »
Хриси, без са ти давам напразни надежди, с тази бременност температурата около предполагаемата имплантация беше ниска, ме и шийката беше ниска.  Докато не видиш нулите има надежда.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #286 -: Юли 23, 2019, 10:44:53 am »
Aaaa Хрис без такава нагласа,а защо се тормозиш да мериш базална температура,изчакай кротко още 2 дена и направи кръвен :)
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #287 -: Юли 23, 2019, 10:51:44 am »
Stoeka, скоро гледах едно интервю с д-р Димитров за една жена успяла от 5то инвитро след сумати години опити. И той разказваше, че той даже съветвал да спрат, а тя била от тези хора, които им затваряш вратата, а те влизали през прозореца. Да не си ти това :D Това, което сподели, детенцето ти ли го е казало или е просто метафора. Защото, ако детето го е казало  8O може и да започна да вярвам, че децата ни избират. Благодаря много, че ни наглеждаш и ни даваш кураж.
Хрис, за мен базалната темпертура хич не е показател. Аз поддържах 37.3 след трансфер, но файда. Просто твоят Прогестерон до толкова я е вдигнал. Тя се вдига от Прогестерон, а ти със сигурност си натъпкана с достатъчно. Дано Господ да е с теб, дано, дано, дано  :bighug:
Иначе, както пише Павла, съм чела, че жените казват, че при бременност им падат шийките и са по-надути.
Танче, много се развълнувах за твоя юнак. Чак си го представих как мята ръчичките. Пу-пу, благодаря, че споделяш и тук, за да ти кажа колко ти се радвам.
« Последна редакция: Юли 23, 2019, 10:59:33 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #288 -: Юли 23, 2019, 11:04:04 am »
Принципно се качват, но след известно време.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #289 -: Юли 23, 2019, 11:06:07 am »
 Благодаря за подкрепата :grouphug:
Тери, не умея да различавам дали шийката ми е паднала и по-надута...явно предстоят дълги 2 дни.
 Още един въпрос ми изниква. Като се боцкам за кръвният според вас има ли смисъл да пусна прогестерон? Да се видят нивата дали ми е бил достатъчен? Дали ще е показателен?
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #290 -: Юли 23, 2019, 11:33:05 am »
Хриси, ти слагаш маргинално. Дори и в кръвта да не е много висок той си 'работи'. Можеш обаче да видиш на къде си.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #291 -: Юли 23, 2019, 11:39:40 am »
Хрис, всички ти стискаме палци. Без да се отчайваш. И аз не мислех, че съм бременна, а имам задържан фоликул или нещо друго, но виж каква изненада си направихме. Така че нека това да е твоя месец.
Тери, как бих си помислила да не споделя тук. Вие сте ми семейство, макар да не съм много активна, попивам всичко, което споделяте. А и ти си ми орисница. Каза че ме виждаш с момък и май ще се окажеш права ☺️
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #292 -: Юли 23, 2019, 12:17:07 pm »
Кукапетал, безумно е това, през което минава една жена, в подобен цикъл. Напълно те разбирам, аз също имах паузи в писането. Човек просто има нужда да е сам в определени моменти. Но пък цял живот ще помня джули и павла , с постовете им за тестове за О. Някак си ми беше занимателно да пускам с тях. Ако не беше форума, можеше и да е поредния месец провал. А вече психически бях зле, изморена от всички и всичко...от всички опити и от тъпото ‘успокой се и ще стане’. Само тук намирах необходимата подкрепа. Да ви кажа съм чела доста бг-мама, не знам защо , там са ми по-укорителни и тварещи. Така и не писах там. Павла е права, че трябвА да се опитва въпреки всичко.
Теринка, изчетох ти постовете няколко пъти. Звучи ми топ план. Аз си мисля че до коледа ще ги изчистиш с режима и хомеопатията пък после попътен вятър. Павла да не чете (както се вика :)) : 2011 година нещо ми стАна с ръката. Почнах да губя финната моторика на втория и третия пръст.Първо беше уж тендовагинит, после тенис лакът, лечение на нерва, после кортикостероиди в лакътя м/у ставите няма да ви казвам колко боли. Иглата трябва да влезе в луфта м/у двете стави и да се инжектира нз какво, което действа като смазка, защото уж веществото ми се било изхабило. Времето минАва, аз вече не мога да кликам с мишка, държа вилица или да си закопчавам дънките. Обърнахме се към хомеопатията защото вече вс друго бяхме опитали. Никаква надежда и очакване нямах- просто направих и това... така или иначе нищо не помагаше. Еми мина. Не можех да повярвам! Понякога отговорът е в най-неочакваното от нас. Затова, опитвайте, четете и както се казвА Бог да с вас!
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #293 -: Юли 23, 2019, 12:42:38 pm »
Лина, сума ти и лекарства си взела и после топченцата помогнали. Тези неща се лекуват бално, с натрупване.
Вчера станаха 13г от моята тежка катастрофа. Ужасен късметлия съм. След целия ужас съм жива и здрава. С доста последствия за гр.стълб, но съм добре. Ако захарните топчета въстановяват нерви, кажи! Даже и ще се покръстя, за да докажа вярата си, че и детето ще кръстя :)
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #294 -: Юли 23, 2019, 13:08:32 pm »
Ти нали не трябваше да четеш, бре :р Захарни или не, свършиха работа тогаз. Дано не ми се налага пак.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #295 -: Юли 23, 2019, 13:14:18 pm »
 :D да, усетих се, ама мак като написах :lol:
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #296 -: Юли 23, 2019, 13:31:47 pm »
Павла, миналия път ми бяха предписани едни хомеопатични, на които в описанието пишеше: "При емоционални проблеми, депресия, тревожност, отразяващи се на гениталната система". :D :D :D Сериозно имах такива :D
Разказвам на един приятел за моите бактерии и как ме съветвате да тествам водата. Този същия работеше за една компания, която ни доставя вода в офиса. И той каза: "О, така като спомена, караме вода и на една лаборатория и ни се обадиха един ден, че от някаква бактерия имало голямо количество във водата, та искаха и бутилките и диспенсера да им сменим". Знам, че стомахът си върши работата, но бих тествала водата в офиса, най-малкото, защото само им се обаждам и са длъжни да я сменят
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #297 -: Юли 23, 2019, 14:02:43 pm »
Здравейте, момичета! Не съм писала скоро и не съм й влизала много. Домъчня ми за вас. Аз не съм писала скоро, защото при нас е голям застой сега с тези отпуски, а и още чакам да ми дойде. Вече 50 дни ми закъснява след тази блок инжекция, но вече имам бяло течение и мисля, че скоро ще ми дойде и ще се раздвижат нещата. Едната ми колежка каза, че е бременна вече трети месец и хем се радвам, хем ми е много тъжно за нас, ама живот какво да се прави. Да сме живи и здрави, ще стане при всички. Успех, момичета! 😍
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #298 -: Юли 23, 2019, 14:53:00 pm »
Teri_90, детето ми го каза. Една вечер беше нещо тъжна, чета приказка за лека нощ, а тя се обръща прегръщаме и със насълзени очи ми го казва. Аз бях шокирана просто.
А приказката беше за дядо Сънчо, не да я провокирала с нещо :)
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #299 -: Юли 23, 2019, 17:20:27 pm »
Ах ти, Павла ;)!  Стоека, дамм познато! В началото на тази година, половината офис се обеби. Хем бях радостна за тях хем... знаете какво е. Нелита, хайде скоро да идва и да се нареждат нещата, едно след друго!
Тери, при Митко имаше подобен проблем, ем голяма фирма. Източника проверен, но самите бутилки неправилно почистени. Аз вече премивам всичко по няколко пъти.