0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #160 -: Юли 15, 2019, 21:50:34 pm »
 Танче направо ми се струва като след 1 месец. Ооо аз с такова нетърпение чакам първия час, че със сигурност няма как да го забравя. Толкова години сме чакали, чакали, сега 1 сесмица ли ще ни се спре :)
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #161 -: Юли 15, 2019, 22:02:48 pm »
Аз май с нетърпение чакам всеки час :oops: За този месец общо ще ходя 3 пъти на АГ. Единия час го минах в началото, сега съм за ФМ, и след това пак при моя АГ към 30ти да видим дали ще продължавам с утрогестана или ще го спирам. И изпитвам смесени емоции - притеснено ми е и се радвам в същото време.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #162 -: Юли 15, 2019, 22:09:17 pm »
Аз още не мога да се зарадвам, просто се чувствам добре, но ще мине доста време докато се зарадвам. Всичко ще е наред на прегледа, ще видиш, хайде зарадвай се, позволено ти е след толкова години.  :bighug:
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #163 -: Юли 15, 2019, 22:14:41 pm »
Като му чуеш сърчицето ще забравиш за всичко друго. Чак се разплаках докато го слушах. След четири години да чуя най прекрасния звук.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #164 -: Юли 15, 2019, 22:23:42 pm »
Момичета,  много се радвам за вас и ви благодаря за подкрепата.
 Цял ден ви чета м/у пътувания, трансфера,  подремванията.  Мина...прибрах си двете дечица. Казаха, че са се размразили добре и са много хубави ☺...а аз се пошегувах и къдреви 😉.
  Само лигавицата ми май не е мн.ОК според мен. 8.1
 ( Миналият трансфер на 9 ден лигавицата беше 10) Този МЦ на 3-ти ден 3.5. Втори преглед не ми казаха колко е, но ми увеличиха естрофема от 3х1 на 2х2 а сега ще съм 3х2. Иначе се чувствам добре.
 Изписаха ми и но-шпа. Предният път не съм пила, не ме е болял корем, но ми се стягаше доста. Док. ми каза, че е било по-скоро на психическа основа и за мое успокоение да го пия 3х1.

 Забравих да питам обаче колко дни да го приемам  :oops:  Та до теста ли да го пия (той е след 10 дена)?
 
 Mama all the time, добре дошла. Ти си невероятен човек. Желая ти съвсем скоро да видиш двете чертички, успешна бременност и щастлив финал :bighug:
 Хващай обаче мъжа за ушите за да не си губите времето.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #165 -: Юли 15, 2019, 22:34:24 pm »
Христо, до теста го пии. Стискам палци много силно!

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #166 -: Юли 15, 2019, 23:12:38 pm »
Хайде бременните да спираме спама в темата. 

Слънце, вече съм по- спокойно.
Пешек, бебешок си е милото.

Хелиантус, постарайте се!

Хрис, ще си счупя палците от стискане!

Слънце, чакаш ме да дойда и забременяваш😉

Тери, кога ще правиш нова мб? Какво стана с хомеопатията? Прочете ли това от Мели, много е интересно.

Успех и на останалите. Тази тема да се изпразва бързичко.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #167 -: Юли 15, 2019, 23:24:32 pm »
Хрис, по принцип на 9мм правят трансфери, но ти си близко до 9. Хайде пожелавам ти утре най-недрусащия влак за Варна да хванеш и да отиваш да си мътиш на спокойствие.
Павла, знаех си, че бебето се е захванало.
Маги мей, много хубави цифри. Гледам ,че продължаваш да майсториш, ще има да се занимаваш 9 месеца. Сега спря ли танците или просто по-леко ще я караш?
А за моята микробиология. В четвъртък ми е часа при хомеопатката, след 2 месеца ще пусна микробиология. То не съм и хич. Като няма лактобацили и бях в цикъл и усещам, че развивам Кандида, та ще ходя за Микомакс утре. От друга страна сигурно съм бутнала с Гинофит пх-то, щом кандидата е тръгнала. По принцип имах Кандида при микробиологии без бактерии, защото уж живее в кисела среда, където бактерии пък не виреят. Пусти му лактобацили, как ги бях завъдила и си умряха само. Със сигурност ще искам от хомеопатката лечение с Лактоферин, както препоръча д-р Мели. Един колега ми каза, че бил основна съставка в коластрата също.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #168 -: Юли 15, 2019, 23:55:18 pm »
Ей, Павла и другите бременни коремчета да не сте поспосмели да ни "изоставяте " :-) . Навестявайте ни  :grouphug:

Маги, благодаря за инфото.
Тери, залежах се последният месец 😯.Така ме е яд, че спрях тренировките. Досега винаги ми е била добре лигавицата  и предният път беше 10 още на вторият преглед.  Дано поне да е гостоприемна.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #169 -: Юли 16, 2019, 00:25:28 am »
Слънце и луна, от Март не съм ходила при Калчев,но това е просто защото не е имало за какво. Чакам да забременя и да се обаждам да ходя на преглед.

Маги мей , много хубави стобщности, браво!

Хрис, стискам палци за  :bfp1:
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #170 -: Юли 16, 2019, 00:43:59 am »
Никъде няма да ходя, само да не спорим с глупости :)

Хрис, на втори преглед щом е цила 8,1, то на трансфер е била добре. Много дебела лигавица също не е добре. Мъти си спокойно и след 10 дена положителен тест.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #171 -: Юли 16, 2019, 01:29:37 am »
Павла,  на трансфера лигавицат беше 8.1 на вторият преглед не ми казаха колко е... Ама ще гледам да не я мисля каквото  такова.

 Събудих се посред нощите в тоя хотел  osi_12. Някой пили гуми на нещо двутактов. Не знам какво е ама да се чупи по-бързо   osi_13 osi_15
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #172 -: Юли 16, 2019, 09:37:11 am »
Хрис, стискаме силно палци след 10 дни да ни съобщиш най-хубавата новина с най-тлъстото ЧХГ. А днес се намести удобно във влака и си мисли само хубави нещааа  :bighug:
Тери, прочетох за този Лактоферин много хубави отзиви, а за първи път чувам. Стискам палци бързо да се регулира средата и бактериите да те забравят завинаги!
Павла, без теб сме заникъде, не знам защо но имам най-голям респект от теб в тази група. И ти благодаря за съветите всеки път!  :bighug:
Хелиантус, стиснати палчета  osi_9
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #173 -: Юли 16, 2019, 09:38:25 am »
Тери не съм ги спирала танците,ходя си на репетиции,но само пускам музиката,тежи ми да скачам,пък и ме е страх.още една седмица и излизаме ваканция и октомври с нови сили и с децата и с големите,започваме нов сезон.За творбите,това ще го развивам като бизнес,много ме успокоява а и стават доста красиви неща.
Хриси много стиснати палци,ще чакаме двете чертички след 10 дена.Не се притеснявай за лигавицата,и моята май не беше много дебела този път.Какви лекарства ти изписаха?
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #174 -: Юли 16, 2019, 10:47:52 am »
Значи Маги, поне още 8-9 месеца ще пускаш само музиката, а даже в един момент и това няма да правиш, просто няма да си там.Спокойно, за всичко има време в тоя живот.Аз гледам философски на нещата.

Хрис, извинявай за обърканото име, тоя редактор ме редактира нон стоп.А аз повече от телефона пиша.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #175 -: Юли 16, 2019, 11:18:47 am »
Хрис, много, много отдавна, когато аз правих ин витро нош па то пих да 12 г.с. Желая и на теб, толкова време да го пиеш.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #176 -: Юли 16, 2019, 11:19:20 am »
Хрис, успех и от мен. Пожелавам ти  :bfp1: от сърце. Леко бременеене на всички успели дами, а на останалите кураж- скоро ще е. Днес се събудих с особено добро и позитивно настроение (не съм такъв човек, честно). Аз нямам търпение до О, но съм едва в началото на цикъл. Но тази сутрин сякаш нещо ми подсказваше да започна с тестовете от по-рано. То, няма причина, но усещането ми е сякаш ще подрани. При все това не се поддадох на това усещане, тъй като е едва 6 ден. Но и без тест таз вечер ще се забавляваме  :oops:

Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #177 -: Юли 16, 2019, 12:53:30 pm »
Благодаря ви за подкрепата момичета :bighug:
 Маги, не се притеснявай моя телефон какви ги е забърквал хи-хи-хи.

 Маги Мей, пия 1/2 еутирокс; 3х2 естрофем; 3х1 дуфастон; 3х1 но-шпа ; фолиева,  кринон сутрин, вечер аспирин и фраксипарин Май не изпускам нищо. До сега пиех рибено масло ама забравих да питам в клиниката дали мога да си го пия и след трансфера.
 
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #178 -: Юли 16, 2019, 13:05:35 pm »
Хриси, ти едновременно ли слагаш НМХ и взимаш аспирин?

 :D аз редовно съм Памела
« Последна редакция: Юли 16, 2019, 13:09:43 pm от Pav-la »
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #179 -: Юли 16, 2019, 14:54:22 pm »
Pav-la, предният път в аптеката във Варна ме наплашиха,  че било прекалено и аспирин и фракси да се взима, че при едно кървене било опасно. Аз и теб бях питала. Вчера коментирах с док. дали е опасно и редно ли е да са вечер и двете. Каза, че може. Та фраксито го бия в 18.00ч. аспирина го пия в 23.00ч. В аптеката ме предупредиха фраксито да е в точен час.
 В тоя ред на мисли купето ми е пълно къде ще ходя да се боцкам.... :oops: