0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #120 -: Юли 12, 2019, 18:52:08 pm »
Не пита ри за рисковете ако не направиш нищо? Аз бих спряла с тази клиника и бих се преместила при лекаря, при когото смятам да раждам.
Честито сърчице! Отивай в бременната вече. Аз след сряда ще се отпусна, че още не се знае какво става, а имах зацапване ония ден.

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #121 -: Юли 12, 2019, 19:19:59 pm »
Еее стига де, Павла! Дано не е сериозно! Ще изчакам Конова, другата седмица. Можело да увеличи риска от аборт или недостатъчно нарастване на плода. В нета четох че се следи с ултразвук. В момента размерите са ок и отговаря на седмицата. О, само да мине 25ти и сменям. Имунолог ще се придържам към Конова. Имам час за 6ти Август, живот и здраве.
« Последна редакция: Юли 12, 2019, 19:21:57 pm от Lina88 »
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #122 -: Юли 12, 2019, 19:27:34 pm »
Ама то това са част от рисковете пре прееклампсия. Аз питам за тази имплантационна нещо си, заради която искат имуноглобулин? То ти нали ще пиеш аспирин, така или иначе.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #123 -: Юли 12, 2019, 20:09:24 pm »
Пак риск от аборт. :/ аз никъде не видях нито получих обяснение точно. Затова го смятам за ненужно това лекарство. Ще изчакам и Конова др. Седмица. А ти сега, Павла, лежиш ли? Че ме сдуха.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #124 -: Юли 13, 2019, 13:01:26 pm »
Павла, как си днес?
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #125 -: Юли 13, 2019, 15:20:03 pm »
Не лежа. Няма как. Добре съм. спокойно :)
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #126 -: Юли 13, 2019, 22:54:31 pm »
Ex, много ме притесни. Остана ли от прогестерона нещо да вземаш?
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #127 -: Юли 13, 2019, 23:29:44 pm »
Ех ,Павла,дано е било еднократно и безобидно.Не съм пускала палците изобщо!
Лина,тия ще те фалират докато родиш,честито сърчице!
Аз днес се запасих с превръзки,чакам тая седмица.От DM влязох в beauty zone и си купих една пудра доста скъпа,ама изглеждам на 16 с нея.Така е като работиш в мол,изкушения от всякъде,ама като си купя нещо и се чувствам мнооого добре.Това е първия месец от доста време,в който чакам просто,преди имаше инсе,лапаро,стимулация,действия. Сега обикалям намаленията и откривам коктейли с тоник.Нещо ми е странно едно.
Тери,как я караш душко?Мина ли  на хомеопатката?
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #128 -: Юли 14, 2019, 00:34:37 am »
Благодаря ви, че ме мислите! На мускулен съм. Мъжът ми ми го поставя вече втора седмица. Всичко ще е наред. Понеделник сме при този велик образ, следващия ме лекар, а в сряда е ехографът за датиране на бременността.   
Слънце, каква е тази пудра, че и аз имам едни 15 години който ми личат в повече? Не държа на 16 и на 19 не бях зле :)

Хелиантус, при теб как са нещата?
Хрис, как е подготовката?
Слънце, да ти идва и да минава хистероскопията, че един младеж (така го усещам) не чака!

Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #129 -: Юли 14, 2019, 09:34:15 am »
Слънчицето супер ми звучиш! Е това е приказка. Ще видиш как ще се извърти! Верно, каква е тази пудра? Пийни един коктейл и за мен. Да, бе в Надежда нямат жал хахахха . Аз писах и на д-р Мели, колкото и да ми се искаше да не й досаждам, да чуя и нейното мнение, че още ми е притеснено че не направих вливката.
Павла, браво! Радвам се много че си добре. Пу-пу, хайде следващата седмица ще чакамe!
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #130 -: Юли 14, 2019, 11:02:10 am »
Слънчице, супер звучиш, харесваш ми!

Лина, успокой се всичко ще е наред!

Павла, мисля те душа!

Момичета заредете се със слънчеви лъчи и хубави моменти.Лятото клиниките масово почиват, значи и ние трябва да починем, телата ни и мозъците трябва да се отпуснат и да не мислят.Знам колко трудно е това, повярвайте!

*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #131 -: Юли 14, 2019, 11:18:32 am »
Пудрата е на "Дъглас" 25 лв е,консултантката ми я препоръча,за пудра ми се видя много,аз все от 10-15 лв си купувах.Та затова ми се стори скъпа,ама видях че има и от 70,тъй че бива.За декоративна козметика не давам много пари.И да е пълен спама,открих матиращите листчета,не знаех че има такова нещо.Като сте цял ден с грим и ви лъсне лицето,минавате едно листче и лъскавото пада,грима остава.Много е яко.
Павла,моля те какъв младеж,само моми сме поръчали😁
Утре ли е прегледа,или другия понеделник?
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #132 -: Юли 14, 2019, 11:51:06 am »
Както му казват във Франция-Дугля. Ще я видя и тук :)
Утре ще е. Не знам дали ще има преглед или само ще ме убеждава да спирам лекарствата. Ще му се примолим да ме види на ехограф, че иначе не знам как би си дал мнението дали е безопасно да пътувам. Ама сигурно ще откаже.
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #133 -: Юли 14, 2019, 11:54:23 am »
 Ех, Павла много е неприятно когато няма кой да ти помага :bighug: гушкам ви.
Пия  си хапчетата иии малко остана. Тази вечер ще пътувам. Така и не успях да си купя билет за спалният вагон, но поне успях да си запазя стая в хотел до клиниката.
 Иначе почнаха в събота да ме болят гърдите. Не знам дали е хубаво ама се радвам, че ги усещам след толкова години. При предната подготовка и след трансфера не ме боляха. Леко станаха чувствителни за ден преди кръвният и той беше отрицателен. Надявам се (хващам се за сламки  :oops: ), че това е добър знак сега.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #134 -: Юли 14, 2019, 12:06:03 pm »
Хрис,не знам знак ли е,но моите от последните дни на стимулация ,до втория ден кървене ме боляха.Хайде ,Павла направи варненско бебе,ти да си втора и аз след вас!
Павла,утре пиши след прегледа.🤞
Аз нали се оплаках,че корема ми беше надут,спадна вече,Хидролеса явно работи,и в лице не се надувам.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #135 -: Юли 14, 2019, 12:35:10 pm »
Хрис , абе не се знае -знае ли се! Павла, ххахах какво е ‘дугля’?освен да изпъчиш корема да му се видиш по-бременна, не знам как ще го убедиш, щом там имат такива порядки. Наистина много се радвам, че се чувстваш по-добре. Слънчицето, има и хидро лес фор фит- мои познати много го хвалят, но не винаги го има по аптеките.
Да питам, от последния преглед имам изписана една ампула зарзио( при аг преглед) . Тази ампула на 2 дни , по едно отделение трябва да слагам, но има противоречиви мнения за него и мисля да го прекъсна. Кое е по-малкото зло? Прекъсване или да сложа тази ампула и да приключа.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #136 -: Юли 14, 2019, 20:10:28 pm »
Hris, кой ден ще ти е трансфера? Теб как те следят, някой лекар във Варна и като е готова лигавицата тръгваш на пътешествие ли? Дано, дано, дано всичко е наред и да си бременна до няколко дни.
Слънчице, на теб сега с хистероскопията, ако е чисто полето, могат ли да ти направят трансфер в същия месец?
Павла, дано момата просто се е загнездила по-дълбоко. Мисля, че за Симеон си споделяла, че така си прокървила леко.
Аз бях този уикенд с още 15 човека на Говедарци. Тръгнахме към Малъовица, едни изкачиха върха, други изостанахме по пътя. Ние с Мишо се отказахме на около 2000м височина, идваха едни много стабилни облаци, имах дъждобран, но никак не ми се искаше да качвам нагоре още 1 час и да ме вали. А ако, някоя от вас е качвала върха, знае какво е. Само камани, няма пътека, чукар след чукар, огромни камани и скачаш от един камък на друг и така часове. А аз каква беля щях да направя там. Спънах се, паднах. По-сакатото ми коляно се заби в един остър камък и по-лошо ударих си главата в остър камък. За щастие с малко се разминах. Само малко синини и голяма цицина. Та и заради това ме хвана страх да продължавам нагоре, че ако завали става хлъзгаво, а вече бях се контузила.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #137 -: Юли 14, 2019, 20:47:11 pm »
Тери, може и да си спец по катеренето, но си аматьор в падането. Пада се така - водиш детето на площадка, стъпваш накриво и падаш на тротоара. Посиняваш си стабилно коляното, ожулваш единия лакет и другата китка и ... си сцепваш веждата. Ама така я сцепваш, че в спешното ти правят 5 шева.  :lol:

Вие продължвайте с хубавите новини и се пазете.
*
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #138 -: Юли 14, 2019, 22:08:44 pm »
Абе, Тери, бе! Арника можеш да си вземеш за мазане. Един немски крем(май) в розова кутия да се мажеш. Пешчек, ай ай ай. Аз имам подобна история. Накратко, съм бушонирала майка ми насън. Да ходи да обяснява, навремето, че баща ми не е хахах
Re: Правим опити за бебе.Тема 24
« Отговор #139 -: Юли 15, 2019, 00:57:32 am »
Павла, благодаря ,че попита. Добре съм аз, свърши М, очарована съм ,че беше само 8 дена, а не 10+ както напоследък , дано и О е по- рано. Винаги преди О съм добре, имам тежко ПМС напоследък и много се депресирам след О  :D
Стискам палци за прегледа утре и чакам да пишеш, както Тери каза дано зацапването е било от доимплантиране.

Лина, честито сърчице! Бременей си сега по- спокойно.

Тери, аз съм се качва на на Мальовица , то си е скално катерене почти...ех беше супер ден тогава ,минахме 50 км през Рилските езера ...друго беше като имах мускули ,а не сланинки  :D
Радвам се, че само със синините си се разминала.

Хрис , стискам палци и на теб скоро да се похвалиш!