0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #300 -: Май 02, 2019, 21:32:01 pm »
Здравейте, момичета! Силни прегръдки на всяка с неприятни новини  :bighug: Аз малко се замотах с лекарите на малката, но поне вървим по начертания път, но се опитвам, да ви наглеждам. Чакам Мишето, да пише как е, Тери да се похвали със записан курс и мноооого „обичане“ с Мишо и естествено Маги.
Добре дошла на Алекса!
На всички вас пожелавам успехи!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #301 -: Май 02, 2019, 21:55:34 pm »
Тери, да, изглежда си прави проблем някакъв нерв. Лекарката ми изписа Уримил за 6месеца+ витамин Б6+магнезий на solgar+ едно противовъзпалително за 10 дена - Мелбек. Дано помогне.

Много странно се  получава при мен, на 5ти ден днес, 2 фуликула по 10 см в единия яйчник. Ако лх ми е пак ниско, незнам... Може ли на тази големина единия да изостане, а другия да стане по-голям? Не са ли твърде големи за 5ти ден?

Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #302 -: Май 02, 2019, 22:13:17 pm »
WideD, и моята са я преместили в бременност и раждане, но го видях в сайта като запазвах час и мислех, че е формалност само за там. Много тъпо и ненужно според мен.
Круела, браво за хубавия резултат  :)
Павла, дано да станат бързичко нещата този път и да не те бърка АМХ-то. Нали скоро след бременност се забременявало доста по-лесно отново.
Алекса, добре дошла. Наистина си изминала дълъг и труден път и ти пожелавам вече да си на финалната права и скоро да сбъднеш мечтата си.
Слънчице и Лина, вас си ви прегръщам  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #303 -: Май 02, 2019, 22:28:50 pm »
Идвам с отчет! Видяхме се точки, две те имат жълтъчни мехурчета. Едно до друго са, имам и снимка  :D
Моя мъж днес има рожден ден, мисля че това му е подаръка.

Алекс, аз те помня. Кураж и успех!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #304 -: Май 02, 2019, 22:41:36 pm »
Магииии,
 :bighug:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #305 -: Май 02, 2019, 22:46:38 pm »
 Маги, знаех си, че са две! Честити точици, все така хубаво да се развиват 9 месеца! Прекрасен подарък за рождения ден!

Павла, добре дошла на родна земя! Супер, че е добре жлезата и показателите влизат в норма. Дано бързо да става сестричката и хич да не се налага да го мислиш АМХ-то!

Мише, на теб честито сърчице! Ммого вълнуващо! Много се радвам за теб!

Лина, Слънчице, бързо да възтановавяте физически и психически, много прегръдки!

Алекс, през много си минала, дано не остава много от пътят ти към сбъдването на мечтата и не се задържаш дълго в темата!

Лейди 🤞 за  :bfp:

Круела, браво че всичко е наред с резултатите! Скоро и при теб ще се получи, този път успешно!

WideD, и аз съм имала така възпалени нерв, ммого неприятно! Дано скоро отмине!

За всички, които пропуснах също много късмет!

Ние днес имахме ужасен ден, инцидент с кола, за щастие сме живи и здрави и се разминахме само със спукана гума, много похабени  нерви и провалена почивка, но както казах здрави сме, което е най- важното.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #306 -: Май 02, 2019, 22:48:42 pm »
Ухаааа, Маги :) Ти не си представяше живота с близнаци, да си жива и здрава няма да можеш да си представиш живота без близнаци. Браво, момиче. Показа му на това ЕГН колко си упорита. :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #307 -: Май 02, 2019, 22:57:25 pm »
Супер,Маги!Не едно ,а две братчета на Моника! :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #308 -: Май 02, 2019, 22:59:38 pm »
Ехеее Магииии ❤❤ браво бе момиче,охх колко много се радвам за теб 🤗🤗🤗 нека тези 2 прекрасни жълтурчета да станат едни прекрасни бебета ! 🍀🍀🍀🤞🤞🤞🤞
HELIANTHUS важното е че сте добре вие ! На мен 2 дни ми трябваха за да мине шока от удара. Кофти за почивката.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #309 -: Май 02, 2019, 23:07:30 pm »
Маги, чудесно е! Браво!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #310 -: Май 02, 2019, 23:13:34 pm »
Маги ❤️❤️ Живи и здрави бъдете всички! Страхотни пухчовци да се появят  :bori_008: :bori_005:
Хелиантус, ама какъв е този куц късмет... Добре, че сте се разминали само със спукана гума. Важното е, че сте живи и здрави!
Лина, как си?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #311 -: Май 02, 2019, 23:54:12 pm »
Хелиантус, Слава Богу, че сте добре. Това е най-важното.
Магиии, много, много хубава бременност ти пожелавам!
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #312 -: Май 03, 2019, 00:19:15 am »
Маги, честито! Двойна радост :-). Пожелавам ти всичко да върви гладко до финал.
ММ колко искаше близнаци. Бяха ми сложили три ембриона с отлично качество и след като разбрахме, че теста е + тайничко се надявахме на близнаци. На първия преглед, точно на моя РД, док ни даде снимка и бяхме безкрайно щастливи. Попитахме го: само едно ли е, а той се засмя и каза: засега толкова :-). Тази първа снимка беше целия ми свят, снимах я с кутията бонбони и я изпратих на сестра ми. Но не било писано...
Хелиантус, важното е, че сте добре. Гумите и ламарините се оправят.
Прегръщам ви момичета :-)
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #313 -: Май 03, 2019, 00:22:22 am »
Ейй Магиии, толкова се радвам. Честити да са ти двете прекрасни точици, както и ЧРД, с малко закъснение, на мъжа ти. Да е здрав, за да може да огажда на цялата група  :D и да имате най-щастливото и сплотено голямо семейство  :bighug:
Лейди, започвам сега с палците и за теб, че то не остана.
Helianthus, добре че нищо ви няма. Да сте здрави, пък тепърва ви чакат много почивки, а и все по-хубави даже  :wink:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #314 -: Май 03, 2019, 00:34:00 am »
Алекса, ти писа, че сме се запознали с теб покрай бактериите и се чудя кога сме си писали... Ти да не си моята дружка, която ме спаси с "Гинофит", но те познавам под друго име?

Булки, започват организация за ДРЗ Пловдив. Гледам, че и вечерите обсъждат. Я да си хванете мъжете и да ги питате само за през деня ли ще идвате или ще пийваме и винце вечерта.
Мише, Митко най-сетне ще си пие бирата на спокойствие :D Моя Мишо пак ще е на вода :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #315 -: Май 03, 2019, 01:32:22 am »
Благодаря за пожеланията момичета. Сега чакам сърца. Абе няма спокойствие!

Това всичко доказва, че човек трябва да е упорит и да преследва мечтата си. Да намери правилния доктор, да е спокоен с него и да може да говори нормално с него.

За ДРЗ я питайте Мишето как дойде само за консултация и остана на вечерята. Хич не и се тръгваше от нас!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #316 -: Май 03, 2019, 01:34:49 am »
На мен са ми изолирали бактерия от сливицата. АСТ-то ми е напълно отрицателно. Тоест нямам стрептококи в кръвта, но в сливицата явно живее някаква гадина. Трябва следобед да ида да си доплатя, за да видя каква е бактерията. И какво правя сега... Антибиотик не желая да пия. Имате ли идеи с нещо, с което да мажа сливицата или знам ли и аз какво да я правя. Не смея да пия повече антибиотици след сагата ми с вагиналните бактерии. За махане и дума не става. Докторът каза, че тази сливица категорично не е за махане. И независимо от резултатите при изследванията, той няма да я махне.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #317 -: Май 03, 2019, 01:41:15 am »
Тери,хомеопатката не може ли да помогне?Разбирам те ,ти такава я прекара с бактериите,но все пак и на произвола не можеш да се оставиш.
Маги,кога ще видите сърцата?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #318 -: Май 03, 2019, 02:01:59 am »
Оказаха се стафилококи
 Ако не е стрептокок в гърлото, ще е стафилокок. Ще ида днес на УНГ, ако няма идея за лечение без антибиотици, ще му мисля. Много е знаете хонеопатката ми и записва за 2 месеца напред. Но то реално не виждам как е възможно да събира храна сливицата и да няма бактерии в нея. И да ги изчистя сега, устата е най-мръсното място в тялото, те пак ще си влязат тези бактерии. Още повече, че антибиотиците, към които е чувствителен, аз ги пих до януари месец. Значи този стафилокок е някакво ново 20.
« Последна редакция: Май 03, 2019, 02:17:55 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #319 -: Май 03, 2019, 02:05:50 am »
Тери, аз съм да - Ема от бг мама. Различни са ми никовете за двата форума, през различен период от време са създавани.
Аз и Forest rain също се каним да дойдем на ДРЗ, но има време. ММ неочаквано и той прояви интерес. Кога горе-долу ще се разбере кои доктори ще участват?