0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #220 -: Април 30, 2019, 10:33:14 am »
Боже... Оле, не знам какво да ти кажа... Много укоражителни думи имам за инвитрото, но няма смисъл от тях. Съжалявам много, Слънчице. Съжалявам, че носите толкова тежък кръст. Миличката  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: Обещавам ти, че до края на годината този ад ще е свършил и всичко ще е в релси. Много съжалявам.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #221 -: Април 30, 2019, 10:49:16 am »
Ох слънчице много съжалявам мила  :bighug: :bighug:
Не знам какво да кажа,какъв е този ужас които трябва да преживеем??? Прегръщам те силно !
И аз идвам с лоши новини снощи като се прибирах от работа с колата ме удариха отзад,и от удара аз удрям колата отпред. Толкова силен удар беше,че ако не бях с колан сега щях да лежа в някоя болница със сигурност ! Благодаря на Господ че съм жива и здрава,а колата е тоталка... Дано с това приключат лошите новини !
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #222 -: Април 30, 2019, 11:11:18 am »
Слънчице, нямам думи  :( Знам, че каквото и да кажа няма да те успокои или утеши. Просто ти пожелавам да бъдеш силна и да успееш бързо да се възстановиш психически, защото другата болка минава доста по-лесно. Много съжалявам  :(  :(
Круела, добре че всичко с теб е наред и наистина това да е последното лошо нещо, което ви се случва.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #223 -: Април 30, 2019, 11:14:56 am »
Благодаря ви!Ами надеждата ми е,че щом успяваме по естествен път,имаме шанс при инвитрото.Това е.Ще стане.А и без тръби няма да стане извънматочна.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #224 -: Април 30, 2019, 11:22:37 am »
Слънчице, това исках да ти кажа и аз, но не го намерих за правилното време. Права си за всички тези неща. И точно така ще стане. Хвани се за предстоящото инвитро. Знам, че имаш сили и ще продължиш. Просто не е честно.
Круела, зарежи колата, пари се изкарват. Важното е, че сте всички здрави. Какъв стрес си преживяла. И ти за пореден път потвърди дискусията с коланите за съжаление.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #225 -: Април 30, 2019, 11:24:40 am »
Слънчицето, миличката ми... прегръщам те. Толкова се радвах за теб , за чудото, за нашето чудо, защото заедно започнахме. Безумно съжелявам. Е, от мен падат парцали вече, чакам си след малко да чуя присъдата и какво ще правим натам. Круела... майната им на ламарините, Слава Богу че си добре.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #226 -: Април 30, 2019, 11:59:53 am »
Слънчице, много съжалявам, много!Да ти кажа като чуя извънматочна се сещам за Неда, тя вече не пише, но имаше няколко извънматочни, накрая и махнаха тръбите и сега има двама юнака!Кураж, всичко ще се нареди!

Круела, важното е, че ти си добре!

Лина, съжалявам много за развитието.За мен важното е че забременяваш нормално.Ще стане скоро, просто ще изчистите проблемите.Ще стане!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #227 -: Април 30, 2019, 13:25:11 pm »
Magi, ами мен ме приеха в надежда. За задържане ( но не дават надежди особени с това чхг) или изчистване.. знам ли? Гледам сега съм на система но шпа и утрогестан 3х1 орално.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #228 -: Април 30, 2019, 13:28:43 pm »
Лина,много,много стискам палци.Дано се задържи бебчето.
Аз съм още в гинекологично отделение,12 жени имало за аборти днес.
А ние тука....
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #229 -: Април 30, 2019, 13:30:07 pm »
Слънчице, много съжалявам за това, през което преминаваш! Не е справедливо..... Много прегръдки!
Ужас, 12 само за днес.....

Лина, кураж!  :bighug: много силно стискам палци...

Круела, важното е, че сте живи и здрави! Дано наистина това е последното лошо нещо, което ти се случва!

Аз ще си счупя телефона да рефрешвам сайта на лабораторията, още няма резултат....
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #230 -: Април 30, 2019, 13:33:06 pm »
Съжелявам Слънчицето. Миличката, ужасно е. Дано мине леко интервенцията. Не дават почти никакви шансове, не знам защо ме хоспитализираха. Може би защото не ми беше добре -виеше ми се свят, бледа, едвам стоях права. Обясниха ми за евентуално хапче за изчистване или вакум. Мн се нервирах, защо не ме приеха вчера ако се борим за запазване?!?

Редакция: хелиатус, айде поне ти малко светлина да вкараш в нашта черна хроника.:(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #231 -: Април 30, 2019, 13:38:16 pm »
Lina, дано не стигнеш до там, но ако трябва да те чистят, ако е вариант с хапчето, по-добре. И другите момичета така се чистиха. Било много болезнено, но поне си сигурна, че няма да те кюртират. Не знам как работи вакуума в този случай, но хапчето пак ми се струва по-приемливо.
Щом слагат Утрогестан е за задържане.
Слънчице, нямам думи какво изпитах като прочетох за тези 12 жени...А ние тука, а вие с Лина там в болниците...
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #232 -: Април 30, 2019, 13:45:48 pm »
Тери, ще трябва да се разтърся по-сериозно , защото същия от спешното, който ме прегледа вчера ( хич му нямам доверие ,защото защо подяволите не ме прие вчера?!?) препоръча вакума , защото с хапчето ‘ после идват да доизчистим’ .. баси все едно ще ми доизчисти ...лайсните на душ кабината. Болно ми стана... а тези 12 жени... всеки си има причини и за никого не е честно. Всеки с мъката си...
« Последна редакция: Април 30, 2019, 13:57:36 pm от Lina88 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #233 -: Април 30, 2019, 14:01:13 pm »
Аз имам 2 аборта с хапчета и нищо не са ми доизчиствали. Първият път мина много добре, вторият боля доста, но това е защото и  повръщах и не успях да задържа обезболяващите... Или пък защото беше в по- голяма седмица. Не е приятно изживяване, но според мен е по- добре от кюртаж. Дано при теб изобщо не се стига до там!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #234 -: Април 30, 2019, 14:09:46 pm »
С вас съм момичета .Думите са безсилни 😯....Крайно време е да изгрее слънце и на нашата улица ...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #235 -: Април 30, 2019, 14:10:06 pm »
Хелиантус, мерси за инфото. Тя и Тери нали каза че повечето хапче са ползвали.
Чакаме да кажеш какво е станало с рефреша.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #236 -: Април 30, 2019, 16:17:57 pm »
Кръгла нула ми е резултата... Нов месец, нов късмет, но ми е много криво....
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #237 -: Април 30, 2019, 16:48:10 pm »
Helianthus,кой знае имаше ли овулация изобщо този месец. Знаеш, че това ви се получава на вас и другия месец, като не пътуваш, ще стане.
Аз бях на УНГ, нищо няма да ми вади човека. Каза, че гънките по сливицата са нещо нормално и задържат храна. Пусна ми изследвания, но каза че и да са завишени, пак няма да ми извади сливиците. Според него те не участват в имунната ми система.
Слънчице, Лина, мисля ви момичета.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #238 -: Април 30, 2019, 16:55:56 pm »
Ееее Хелиантус...:/ съжелавам. Така се надявах.Гуш. Хм Тери ... по всичко, което изчетох поне едно от списъка задраска. Винаги можеш да отидеш на 2ро мнение , знам ли?
Аз още кървя, разбрах че ЧХГ не са ми пуснали ( незнайно защо)... и понеже нямало сърдечна дейност по 160 лв на вечер леглото. Но майната му. Вече съм като зомбирана, хора. Пуснаха ми урина и кръв за кръвна група?!?  Мен ми е притеснено за Слънчицето. Дано е минало леко.
Благодаря за милите думи, Хрис.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #239 -: Април 30, 2019, 17:00:55 pm »
Lina, извинявай ама те ползват за касичка.Какво задържат, ако не са сигурни че го има?Как разбират че е там.За сърдечна дейност е рано.Аз дори се чудя как са видели сак с ЧХГ под 1000.Разсъждавам си само.Лина, не искам да съм негативна, просто ти давам друга гледна точка.Прегръдки!

Тери, почивка, курсове и спираш да ровиш и да четеш за известно време.Ама да не спреш и да пишеш, ей  :bighug: