0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #580 -: Януари 29, 2019, 13:52:17 pm »
Един месец след инвитро аз все още бях под влияние на стимулацията. Докторката ми каза, че трябва да мине един цикъл, за да се върне горе-долу тялото в релси
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #581 -: Януари 29, 2019, 13:55:05 pm »
Да, хубаво е да мине цикъл, но нищо не пречи ако искаш да говориш с докторката и да решите какво ще правите.

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #582 -: Януари 29, 2019, 14:16:38 pm »
Обадиха се, 4 са се оплодили. Този път искат да ги изчакат до 5-ти ден евентуално. Ще ми се обадят в четвъртък и в събота. Ако издържат до 5-ти ден ще правим зет. Така че не пускайте палците  :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #583 -: Януари 29, 2019, 14:18:44 pm »
Нищо не пускаме 4 е добра бройка.№ да стигнат до 5-ти ден и да ги замразят, това ще е супер!Направо Мише стискам силно и не съм спирала!

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #584 -: Януари 29, 2019, 14:19:33 pm »
Ами, като говорихме по телефона с доктора за кръвния резултат, аз му казах, че не можем да кандидатстваме повече по фонда и го питах какво може да се направи оттук нататък, но той каза нищо. Та най- вероятно сега няма да ходя при него.

Михаела, хубави новини. Ще издържат, и още как!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #585 -: Януари 29, 2019, 14:20:17 pm »
Бебончета златни. Да се борят още няколко дена, за да си идат при мама. Пу-пу
Mary cherry, иди за таймиран цикъл или една инсеминация. Аз направих 4 фоликула и докторката каза, че месеца след стимулация сме много фертилни и трябва вкъщи здраво да работим
« Последна редакция: Януари 29, 2019, 14:22:30 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #586 -: Януари 29, 2019, 14:41:31 pm »
Мише, аз палците за теб смятам да ги пусна към края на годината. Там някъде и за Тери и Маги. И за другите момичета стискам палци де.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #587 -: Януари 29, 2019, 14:46:50 pm »
Стискай Пеше, стискай.Преди си виках леле само да не се роди детето тая зодия или оная, сега всякаква зодия приемам, дори най-омразните ми  :lol: Та Мише каквато и ще зодия да е ама едно прекрасно вързопче ти пожелавам аз!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #588 -: Януари 29, 2019, 14:52:53 pm »
Мише,ще издържат!Стискаме силно!
Мери,таймирания цикъл не е лоша идея.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #589 -: Януари 29, 2019, 15:21:15 pm »
Не е лоша, да. Ама кой ще ми го направи. Освен да се запиша при някой и да се проследя.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #590 -: Януари 29, 2019, 15:37:32 pm »
Мише, много, много силно стиснати палци и от мен! 🍀
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #591 -: Януари 29, 2019, 16:49:59 pm »
Мери,защо не говориш с лекаря,който ти прави инвитрото и той да те следи?
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #592 -: Януари 29, 2019, 18:32:25 pm »
Момичета, много ви благодаря! Днес удържах на два порива да си купя тест за бременност :)
Утре направо кръвен. Ще се радвам да споделите за лаборатории в София, в които резултатите излизат по-бързо. В поликлиниката, в която ходя например, резултатите за урина съм получавала за по-малко от час. Но се оказа, че не изследват бета ЧХГ. А в лабораториите, в които ходя - Цибалаб и Кандиларов, резултатите излизат към края на работния ден, защото транспортират пробите до централата...

Михаела, стискам палци и аз  :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #593 -: Януари 29, 2019, 18:46:12 pm »
Добре е да изследваш  в същата лаборатория, за да са ти съпоставими резултатите. Иначе в Писанец излизат до 2 часа
Ралица, добра ли се до лаборатория?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #594 -: Януари 29, 2019, 19:07:21 pm »
Ох, благодаря за вметката. Бях се засилила да търся друга лаборатория... Явно ще си чакам резултатите утре цял ден  :?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #595 -: Януари 29, 2019, 19:50:57 pm »
Мишеее, стискам и аз дано всичко да е наред и след дни да ги замразите! 4 е прекрасна бройка :) Браво!
Dark Chocolate, добре си дошла и дано поведеш хорото в другата тема, а след теб и всички да се местят! :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #596 -: Януари 29, 2019, 20:59:06 pm »
Леле, ми аз не съм влизала от няколко дни 8O
Мишенце, изпращам ти всичкия си късмет 💞 Айде и аз се включвам с палците!
Тери, а дано този път пък ни изненадат добри резултати от микробиологията! Не обръщай внимание на тая кисела сестра :D
Дарк чоклет, в София бързо ми излизат резултатите в Бодимед, но не знам дали изследват ЧХГ. Иначе сутрин ми взимат кръв и около 14-15 ч са готови. Стискам палци и за теб  :D
Аз не пиша, това ми е първия месец с противозачатъчни. Гърдите са ми станали чашка Й :lol: и яко ме болят. Общо взето, нищо ново. Пак съм в онези скапани настроения. Днес видях една колежка с голям корем (поне 5 месец) и познайте, как се почувствах. Естествено се зарадвах много за нея, но не и за себе си...
Прегръщам всички ви 💖
Течице, как си?
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #597 -: Януари 29, 2019, 21:37:39 pm »
Добре заварила и дай боже :))
Аз все пак ще си направя изследването в Цибалаб, пък ще си избутам някак деня...

Лейди, би трябвало да изследват ЧХГ в Бодимед. Те са голяма лаборатория. Обаче в поликлиниката ме изненадаха като ми казаха, че не правят това изследване. Толкова невероятно ми се видя, че реших да се върна да попитам самите лаборанти за по-сигурно с цената на минаване през коридор пълен с болни :D Е, след второто НЕ им повярвах  :lol:

Иначе от вчера започнаха леко да ме болят зърната. А втори ден на закуска усещам едно леко гадене. Ама може и да си въобразявам де... :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #598 -: Януари 29, 2019, 22:23:52 pm »
Иначе от вчера започнаха леко да ме болят зърната. А втори ден на закуска усещам едно леко гадене. Ама може и да си въобразявам де... :)
Дано!  :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #599 -: Януари 30, 2019, 08:59:13 am »
Добро утро, стискам палци на Мишето и чакам Дарк Чоколат да пише.

Танчето нещо се изгуби и тя.

Аз мисля сега другата седмица да ходим да пускаме генетични и тромбофилия, после ще е Щитовидна и инсулинова.И мисля, че покривам всичко преди опита?Какво ще кажете?