0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #500 -: Януари 25, 2019, 12:19:44 pm »
:D :D :D :D  Не се разхождам със светена вода в чантата. Чак такъв шемет не съм. Ходжата ми иска 1.5л светена вода, за да й бае там нещо и да пръскам вкъщи отвътре навън, за да излезе лошото. По принцип вярвам, че има черна енергия. Дали и за мен има закачено нещо подобно, никой не може да докаже, че има или няма. Тааа сега ще действам като в книгата: "Как да излекуваме глупака". Поне един колега ми я разказа по този начин. На глупака му казаваш, че е здрав и той става и тръгва. Разумният човек анализира, мисли, чете и се съмнява. Та така сега като глупак ще действам, може пък плацебо ефектът  да проработи.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #501 -: Януари 25, 2019, 12:30:04 pm »
Ау това за глупака много ми харесва. Тери щом това ще ти помогне аз съм за. Не трябваше ли скро микробиология да пускаш?
Мише успех, силно стискаме палци и много положителна енергия ;)
Късмет на всички момичета.
Кукапетъл при как се нещата? Кога ще ву е готва заповедта, та да действате и най накрая да видите 2-те чертички?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #502 -: Януари 25, 2019, 12:42:13 pm »
Другата седмица. А какво стана с твоята заповед, кога ще се задвижвате?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #503 -: Януари 25, 2019, 12:58:38 pm »
На етап чакане сме... ще ви пиша по натам да кажа :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #504 -: Януари 25, 2019, 12:59:15 pm »
Светената вода от християнски свещеник е светена, нали? Ходжата съвсем ме обърка. Аз затова обичам Балканите толкова много. Никъде, по целия свят, не може такъв карашик да се създаде :)
Плацебото действа дори при животни и съвсем малки деца, защо да не действа и като си мислиш,че ще вярваш, че да подейства.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #505 -: Януари 25, 2019, 13:01:53 pm »
Да при нас е истински миш-маш.Интересното за ходжите е, че те не отричат християнството и че ние също помагаме и го взимат в предвид.Ама говорим за тия истинските ходжи.Моята свекърва вярва на такива неща и съм обогатена и с това т.е. знам малко по въпроса.Аз я опставям да прави такива неща, щом се чувства спокойна, но ние с моя мъж сме много праволинейни и всичко си обясняваме по научен начин  :lol:

За Плацибото, доктора както ми каза, за твое успокоение направи това и това изследване :) и е прав човека, аз съм спокойна, той също!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #506 -: Януари 25, 2019, 13:14:50 pm »
Маги, кога ще правиш ИР?
Иначе, както каза Маги, от наша си църква ми е водата.
Ето как би изглеждала една първа среща с мен :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #507 -: Януари 25, 2019, 13:43:03 pm »
А я да не лъжеш, не изглеждаше така!

ИР, ще я правя след 12-ти че тогава ми е часът за ендокринолог и искам да го мина по ЗК това изследване.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #508 -: Януари 25, 2019, 13:54:39 pm »
Аз гих си го направила преди ендокринолога, защото резултатите ендокринолог трябва да ти ги разчете. Освен, ако нямаш право на второ посещение при него.
И аз по някое време мисля едно ТСХ и Пролактин да пусна. Явно много ги вдигнах преди две седмици и чакам още малко да се успокоя и да ги пусна
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #509 -: Януари 25, 2019, 14:19:07 pm »
С направление имаш право на контрола в рамките на месец. Ако минава по каса няма смисъл да се плаща. Не знаех, че минава.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #510 -: Януари 25, 2019, 14:31:37 pm »
Честно да си кажа не знам дали минава.Ще говоря с него, ще ми даде направление за ТСХ и фТ4 и ако не минава по каса ще си направя с тях и инсулиновата.Но с три боденета да мина, не с четири :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #511 -: Януари 25, 2019, 16:29:08 pm »
Майка ми каза,че минава по ЗК,ама вече бях в лабораторията.Искай си направление.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #512 -: Януари 25, 2019, 18:02:17 pm »
Mary cherry, много съжалявам. Дано това е последния ти неуспех и следващта процедура да ти донесе така чаканите 2 чертички. Както ти е казала и Пав-ла, ние сме насреща, ако имаш нужда да споделиш болката си.
Маги, хайде да ни зарадваш с една неочаквана, но прекрасна новина  :bighug:
Сега и моя доклад: 18 фоликула, 12 по около 16мм и 6 по 13мм; лигавица 8.3 - м; естрадиол - 12800, а ЛХ - 1.6. Пункция понеделник или вторник, утре ще ми каже със сигурност.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #513 -: Януари 25, 2019, 18:18:20 pm »
Булка, мнооого ти е висок Естрадиола. Как се чувстваш звучи като сериозна хиперстимулация.
Браво за фоликулите. Бравооооо. Дано резултатът е много по-различен от предишния път. :* :* :* Много, много силно се надява за теб
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #514 -: Януари 25, 2019, 18:24:12 pm »
Чувствам се супер, понаболява ме корема понякога, но иначе нищо ми няма. От днес ми изписа и протеин да пия. Хипер, не хипер да има качествени яйцеклетки и ембриончета, пък другото ще го издържа, не ме притеснява  :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #515 -: Януари 26, 2019, 11:32:19 am »
Мише, супер звучи всичко, почивай и ще стискам палци за хубави яйцеклетки!

Дойде ми тази нощ.Аз не съм се и надявала на бременност.Нещо ме налегна една апатия тия дни, сатурнова дупка ли е какво е не знам, но всичко ми е безразлично. :?

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #516 -: Януари 26, 2019, 18:50:37 pm »
Връщам се от ходжата. Вика:"Как се държи мъжа ти с теб напоследък"
Аз:"Добре, както винаги"
Той:"А интимно?"
Аз:"Добре"(няма да обяснявам, че имам Е.коли и едни 12презерватива от август още не сме ги свършили  :D)
Той:"Аз виждам, че там нещо не е наред. И мъжа ти е изнервен напоследък" (той преди седмица ми призна, че вече всичко го изнервя в къщи: кабели, разположение, всичко. И на мен се изнервя)
Той продължи: 'на вас ви е писано да имате здраво момче, да не се изнервя много'
Та държи си, че ще имам момче. Добре, че съм подготвена и с мъжки имена 😁😁😁
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #517 -: Януари 27, 2019, 08:55:34 am »
Здравейте момичета. Отдавна не ви бях чела, но виждам че сте в стихията си с весели темички. Вече и аз се замислям да ида на ходжа. По принцип на такива работи хич не вярвам, но явно в живота настъпва момент в който имаш нужда да те поизлъжат и да ти кажат няколко хубави думи :).
Михаелче стискам здраво палците за хубави яйцеклетка. Супер хипер стимулация звучи. Пожелавам ти да не ти трябват всичките, а направо от първия път да се случи чудото.
Колкото при мен. Пак хич не знам какво се случва. С мойто мило взехме решение да не се втелясвсме в толкова в темата за бебе и за малко да оставим всички изследвания и доктори(имал някакво чувство) май чисто не му се висше пред кабинетите. А и дума не ще да му кажа в последно време за репродукция. И този месец пак нова надежда. Тъкмо се бях отказала и всички симптоми се появиха-зацапване, болезнени до нетърпимост гърди, кошмари кисилини(а никога съм нямала) и заветното тест че с двете много бледи чертички. Обаче вчера мерих БТ и 36,4, днес36, 7. Вчера ми и зацапа, замо на хартия и то съвсем бледо, но пък гърдите спряха да ме болят. Стискам си палци ако има нещо дано да се задържи. Съжалявам за качеството на снимката
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #518 -: Януари 27, 2019, 08:57:26 am »
Ето го от днес
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #519 -: Януари 27, 2019, 10:02:22 am »
Има бледа черта, не се вглеждай в БТ. Тя е ориентир и се покачва от прогестерон. На твое място бих бягала за кръвен тест и направо един прогестерон. Кой ден закъснение е?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света