0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #480 -: Януари 23, 2019, 14:18:31 pm »
Мише, доколкото аз разбрах първо не е сигурно мястото където ги правят, второ взимат се малко клетки които могат да не покажат изцяло дали ембриона е лош или не.Правили опити и се оказало, че дори на здрави ембриони, който се имплантират и има бременност, може да излезе лош ПИД и да се каже че трябва да се унищожи и процента не беше никак малък.Но не го помня.Нали ходих след Коледното в една клиника на отворени врати и разпитвах там.

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #481 -: Януари 23, 2019, 14:33:52 pm »
Хмм, много е лошо ако се получава така. А не са никак малко парите. Като мине пункцията ще говоря пак с Милчева, дали е необходимо и най-вече колко е точно.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #482 -: Януари 23, 2019, 16:40:36 pm »
 :oops: здравейте,мили момичета,само наминавам да прочета ,което правя редовно де,ама няма какво ново да напиша,освен че нямам цикъл,а може и никога повече да нямам,но някак си го приемам,просто мн мъчат ужасни,горещи вълни и почвам да откачам. Започнах да пия Вечерна иглика,дано понамалеят. Още не съм ходила на лекар,чудя се изобщо дали да ходя,да хабя сили и нерви,ще видим обмислям го все още.
На всички вас,пожелавам едни пухкави бебета!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #483 -: Януари 23, 2019, 16:54:20 pm »
Ех, значи, Вени. Ако наистина мнооого искате още едно детенце и имате финансова възможност по закон 6 месеца след последния цикъл може да се прави инвитро с донорска яйцеклетка. Ти все пак си иди на лекар и да е това, което ти си мислиш, поне ще ти дадат нещо, с което по-леко да преживееш този период. Започваш да имаш хормонален дисбаланс, майка ми го преживя ужасно. Вярно, че нея я изчистиха цялата на 45 и беше стресово за организма, но много съжалява, че не е отишла на лекар.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #484 -: Януари 23, 2019, 17:01:47 pm »
Тери,благодаря ти,но няма да правя инвитро,ако  стане естествено,добре дошло,ако не,просто не е било писано. Малко философски гледам на нещата.
А вълните вднъж ги преживях от януари 2018 до юни 2018, нищо не им помага 😁
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #485 -: Януари 23, 2019, 17:57:18 pm »
Здравейте момичета,моята хистероскопия мина,вече съм си вкъщи. Много ме боля когато излизах от упойката,даже съм се карала със сестрите(това не го помня).Всичко е минало добре,обаче док ми каза че ми е сложила някакъв гел,за да не се получат сраствания,и заради този гел ме е боляло толкова,другата седмица пак трябва да отида да ми сложи. Някоя от вас знае ли какъв е този гел,че малко се притеснявам.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #486 -: Януари 23, 2019, 19:58:54 pm »
Милиарда, радвам се, че всичко е наред и е минало. За съжаление не съм чувала за такъв гел и не мога да ти дам информация.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #487 -: Януари 24, 2019, 01:50:06 am »
Милиарда, мен са ми правили хистероскопия и не са ми рязали нищо, само ми взеха малко лигавица за диагностика и са ми обгорили въпросното място с лазер после доколкото разбрах, и въобще не ме е боляло.
Гел ми слагаха на разреза от последното секцио (антиаквизивен гел), който по междудругото струва адски много пари (400-500лв), който ти си го купуваш и го даваш на лекаря, за да няма сраствания, защото ми е трето секцио (с всяко рязане стават повече и повече срастванията), а след второто секцио долу всичките органи в малкия таз са ми били на топка сраснати и имах доста проблеми, и 2 часа и 20 минути секцио, за да се отстранят. Не знам дали за този гел става дума при теб.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #488 -: Януари 24, 2019, 08:24:25 am »
Милиарда, радвам се, че си добре.Мислех те, но викам няма да я притеснявам!Не знам какъв е този гел, стана ми интересно ще проуча.

Как сте момичета?Мише, как си?

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #489 -: Януари 24, 2019, 09:23:54 am »
Вистал,мисля че не става дума за този гел,защото когато си тръгвах попитах на регистратурата каква е цената на гела, и тя ми каза че не е сигурна но от порядъка на 50лв.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #490 -: Януари 24, 2019, 18:33:48 pm »
Милиарда ,и аз съм чувала за този гел,т.е.рекламен материал съм чела в интернет.Ама беше май към 500 лв,моя лекар го питах,каза че не ми трябвал.
Вени🤗,дано не е това .
Мише ,много стискам палци.
Тери,вагизана е супер,много добре се чувствам,по-добър от Себамед,който е пак медицински.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #491 -: Януари 24, 2019, 19:14:15 pm »
Здравейте, нареждам се и аз в редиците на неуспелите ин витро. Моята борба приключи. Следя ви непрекъснато и на всички пожелавам късмет!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #492 -: Януари 24, 2019, 19:50:22 pm »
mary cherry  :bighug: съжалявам мила ! Изживей си го,поплачи си и събирай сили за другия успешен опит ! 🤗🤗🤗🤗
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #493 -: Януари 25, 2019, 08:01:39 am »
Mary cherry, съжалявам много. Мисля, че тази рана само успешна бременност я лекува. С времето се притъпява, но мен още ме жегва при мисълта. Какво стана, успяхте ли да замразите някое ембрион че? Няма отказване, поплачи си и ще се учудиш как ще намериш сили в себе си да продължиш, дори да усещаш, че не можеш повече. Четем все за двойките, които забременяват от раз и за тези с успешен първи опит инвитро. Но масово не са така хората.
Знаете ли аз какво правя. Всеки ден сутрин и вечер минавам покрай болницата по път за работа. И си говоря на бебетата. Казвам им добро утро, вечер им казвам да спят добре и че скоро ще си ги взема. Вчера им се помолих, те да говорят с Господ вместо мен, защото са по-близо до него. И заради внушението, че това помага тази нощ сънувах, че имам бебе момче. Винаги сънувам едно момче, въпреки че исках две момичета. Знам, че всичко идва от главата ми, но сякаш бебетата ми показаха какво ще изгубя, ако се откажа от опитите. Защото на сън толкова обичах това дете. Но понеже бързо спираше да реве, разбрах че е сън 😁
Слънчице, аз не съм ползвала никога измиващи препарати. Като дете много ми щипеше от сапуни и лекарите казаха на майка ми само с вода да се мия. Е от този Вагизан никакво раздразнение нямам. Наистина и аз много добре се чувствам. Сигурна съм, че той ме спаси от това да гъбясам от последния антибиотик.
Милиарда, не е ли възможно и твоят гел да е същият, просто да са сложили само там, където е взета пробата, което ще е доста по-малко като площ от секцио или оперативна лапароскопия
Аз пак да ви похваля алоето. Значи не знам чисти ли ми стомаха, но толкова ми изглади кожата, дори около очите. От всичкия рев и притеснения последните две години бях се съставила страшно. Казах се с Виши, Юсерин, Кройтерхоф, нищо не помогна. А алоето само за 10 дена и се вижда сериозен ефект
« Последна редакция: Януари 25, 2019, 08:03:47 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #494 -: Януари 25, 2019, 08:41:59 am »
Мери чери, много съжалявам!Поплачи, говорете с лекаря и смело напред.Отказване няма!

Тери е права, неуспехите се забравят в момента в който родиш!Не преди това, чак като родиш!Макар че аз не си позволих да ги забравя, защото забравя ли ги, как ще помагам и ще съм адекватна към хората тръгващи по този път!

Аз нали се притеснявах, че цикъла ми ще подрани, е той взе че закъсня!Ей от седмица и нещо ме болят слабините, нервна съм и мога с поглед да убия човек, ама цикъл няма!Ще си чакам!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #495 -: Януари 25, 2019, 10:34:20 am »
Маги, ха късмет да направиш второто като Моника :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #496 -: Януари 25, 2019, 11:02:47 am »
Ами Тери може, не знам. Маги хайде дано закъснението е за хубаво !!!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #497 -: Януари 25, 2019, 11:29:42 am »
Аз не тая големи надежди.След 2 антибиотика за един месец всичко е възможно с този цикъл.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #498 -: Януари 25, 2019, 11:59:20 am »
Аз утре междудругото утре съм на ходжата. Номер 60ти съм, като знам миналия път колко часа чаках, а бях 48 номер. Заредила съм се с книги и светена вода
Мише, как си :) Скоро трябва да ти вадят яйчицата май
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #499 -: Януари 25, 2019, 12:13:51 pm »
Мери чери, съжалявам за неуспеха. Какво следва? Когато си готова и ти се говори- на среща сме.

Аз винаги съм искала две деца (поне две). Момче и момиче. Затова като родих Симеон просто стигнах до база, малко почивка, за да се възстановя и продължавам до финал. Не съм забравила неуспехите и загубите, просто вече нямат значение.

Тери, интересен човек си :) Книга- ок, за да не ти е скучно, а светената вода защо ти е?

Успех на всички!