0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #180 -: Ноември 07, 2018, 18:17:57 pm »
Момичета, влизам и аз в играта. Изписаха ми противозачатъчни и ме викат на 19- 20 ден. Но се пада събота и неделя. Кога е по- добре да отида- петък или понеделник. Не знам защо ме викат. Предполагам стимулацията ще започне следващия цикъл. Ще са инжекции, нали?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #181 -: Ноември 07, 2018, 18:39:24 pm »
Mary cherry, къс или дълъг протокол? На дълъг ги викат май предишния цикъл, за да сложат блокираща инжекция. Обади се по телефона да попиташ, но ако ти е наблизо клиниката, аз бих отишла в петък и ако се наложи, ще ме върнат за понеделник.
В нашата клиника има също дежурен лекар събота и неделя. И тогава чакалнята е не по-малко пълна от делничен ден
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #182 -: Ноември 07, 2018, 18:48:00 pm »
Мери,повечето клиники работят всеки ден.Ако имат процедура ,то я правят,преглед също.И все пак питай.Поне аз където ходя,всеки ден има лекари.
Мен ме хвана хрема и гърлобол.Казах в аптеката,че искам нещо в случай на бременност.На много места съм чела ,че парацетамол може,там ми казаха -след третия месец.Дадоха ми Исла,спрей за нос Назита,който доста добре ми действа и сироп Мариа мед.Не искам да рискувам с по-силни прахчета и хапчета и т.н. ,че знае ли човек.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #183 -: Ноември 07, 2018, 18:51:56 pm »
Аз смуча Кофлети. С джинджифил и черен пипер са и много добре ми действат. Хомеопатични са.
На мен след трансфер ми беше позволено: Но-шпа, Парацетамол и Осцилококцинум. Но мисля имаше ограничение 1-2 парацетамола, при нужда от повече пишеше да се свържа с докторката.
Така че Осцилококцинум е вариант
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #184 -: Ноември 07, 2018, 19:26:45 pm »
Слънчице,нали знаеш че грипните състояние са индикация за нещо друго,особено ако човек работи по въпроса  :lol: . Стискам палци да е това!
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #185 -: Ноември 07, 2018, 20:35:24 pm »
Павла здраве да е то както казват да стане пък после ще сваляме килограми ❤️ .

Бебешко как така 1500лв , това е много добре на мен ми казаха ,Стаменов €1700 ако има имплантация на ЕЦ ако няма €1400 това са почти двойни цени за 2г 😲😲😲😲, много ми е странно а аз наистина имам спомен че пък Цветков преди 2седмица в Бг ми каза 1500лв много странно ,още чакам да ми пуснат емайл да видя какво точно и колко точно струва всичко дано ми пишат по скоро че да се ориентирам и с дати .
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #186 -: Ноември 07, 2018, 21:06:12 pm »
Аз бях точно при Цветков.Разбивката беше нещо подобно:
Пункция -350лв
Оплождане 1 яйцеклетка 250 лв
Трансфер -350 лв
Вирусулогия,Е2 и ПКК 110лв
Вирусулгоия на мъжа  беше  между 55 и 75лв
Прегнил 5000ед + поставянето на инжекцията около 75
Поддържатата терапия при всеки е различна ,при мен май -беше естрофем и утрогестан.ЦС ми беше без упойка.
Грубо го смятахме тогава 1500.
Цените в клиниката са се увеличили,но ме съмнява да е двойно.Много зависи какво точно ри е об1снявал Стаменов
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #187 -: Ноември 07, 2018, 21:12:32 pm »
Ами като се замисля то не той ами една от жените в екипа му отвън с която говорих ми каза такова цени . Ще чакам да ми пусне другата жена емайла с всички подробности . Ще е много странно ако цените са по различни все пак си мисля  ,че цените трябва да са едни и същи в клиниката ,а не според доктора .
Като каза при Цветков моляте сподели повече мнение за него и при вас от първия път ли стана на естествен Ц. с какъв фактор сте били (ако е удобно да попитам)?
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #188 -: Ноември 07, 2018, 21:26:31 pm »
Да,От първия път.Предполага се ,че моята конизациа е попречила чисто механически за навлизането на сперматозоидите.Реално мойте и неговите показатели бяха перфектни,дори Цветков не желаеше да правим инвитро,а да започнем със следене и на контак,инсеминация и в краен случай инвитро.Аз имах и един малък миомен възел по онова време,който не беше пречка,докато не порастна рязко.Цветков искаше да го премахне и чак тогава да продължим с каквито и да е опити.Аз отказах и си поисках инвитро,той искаше стимулация ,която също отказах(имах пътуване в чужбина и нямаше как да я започна).Той беше така добър да ми обясни всички рискове на решението си и заобиколно да ми каже,че е лудост,но въпреки всичко след това не показа по никакъв начин неудобрението си.Беше зад мен до последно.Прехвърли ме рано при д-р Христов(по онова време той все още водеше ЖК и без препоръки бе невъзможно да се запишеш при него,беше забранено на администрация).Та така за Цветков,само хубаво мога да кажа
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #189 -: Ноември 07, 2018, 21:52:33 pm »
Виждам че коментирате цените в Надежда, ето аз какъв ценоразпис имам,взела съм го онзи ден.
« Последна редакция: Ноември 07, 2018, 22:03:35 pm от Милиарда »
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #190 -: Ноември 07, 2018, 22:41:06 pm »
Bebeshok  страхотно ❤️❤️❤️❤️❤️, ние ще сме направи на инвитро но с лека стимулация така го мисля аз просто заради пътуването ми и престоя в Бг да е на сигурно .
Милярда благодаря ти за ценоразписа тя и Таня беше пуснала . Така по това което си пуснала като смятам излиза 2К и нещо Леваа а не Евро .
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #191 -: Ноември 07, 2018, 23:09:33 pm »
Милиарда,ти как си?
Вени,мисля че това при мен е най-обикновена настинка,която мъжът ми ми донесе,дай Боже да е друго,ама...то в понеделник ще се разбере.Тази вечер излизахме с приятелките и само за забременяване говорихме.Само дано не ме тръшне по-сериозно,че не искам болнични сега точно.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #192 -: Ноември 07, 2018, 23:35:58 pm »
Здравейте, момичета!
На мен днес ми излезнаха резултатите от допълнителните гени за тромбофилията, всичко е наред, нямам мутации. Нещо не съм добре психически явно. Като ми се обадиха и ми казаха, че всичко е наред почти се разплаках.... Съвсем съм мръднала. И защо... Защото сега не знам дали изобщо има основание за терапия с фраксипарин и аспирин, в Англия категорично ще кажат не, Калчев мисли, че не, а Русев казва, че трябва... Не знам... Мъжът ми и сестра му (лекар) по- скоро мислят, че трябва да опитаме без... Тотално съм объркана вече. Голям страх голямо нещо, много искам да забременявам отново, обаче безумно ме е страх, не знам как ще се справя. Да минава поне хистероскопията, че сигурно зареди нея се засилват страховете.
Чочолинка, на вас в Англия колко време ви отнеха всички изследвания?

Успех на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #193 -: Ноември 08, 2018, 00:27:51 am »
HELIANTHUS привет миличка ,ами 3-4месеца ,но бъди твърда и си искай часове аз само със скандали иначе нали ги знаеш може да си те мотаят цяла година ! Ти в Бг ли пуска тези гени ? И защо тук ще почваш давай си в Бг ако питаш мен . Тук дори не мисля че имаш право вече на 1 безплатвн опит инвитро поне на мен в болницата ми отказаха ,а и тук ама грам не им вярвам . Тук до момента какво са ти казали ?
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #194 -: Ноември 08, 2018, 06:45:18 am »
Чочолинка, при мен проблема е друг. Аз си забременявам, но правя аборти. Всички изследвания съм правила в България, сега ми предстои операция тук. В Англия досега нищо, имам час за Декември (6 месеца след последния аборт). Много ме е страх, че няма да ме следят адекватно в Англия и може да изпуснем пак нещата. И аз не им вярвам грам.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #195 -: Ноември 08, 2018, 09:02:06 am »
Добро утро момичета. Последните месеци цикълът ми идва когато си иска, на 26,28 дни..миналият месец на 33 , попринцип си смятам че би трябвало утре да ми дойде,но нямам никакви ПМС, какви изследвания трябва да пусна,може ли някой да ми каже. Пусках хормони на щитовидната жлеза защото това беше първото нещо,което свързах с нарушението на цикъла и са си в норма
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #196 -: Ноември 08, 2018, 09:04:40 am »
Привет!Хормони в щитовидната в норма и оптимални хормони са две различни неща.Ако ТСХ е над 2,5 не са в норма хормоните!

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #197 -: Ноември 08, 2018, 09:14:53 am »
Маги изледвах TSH - който беше 1.82 и  FT4 - 11.97.
Последният ми преглед при АГ -то беше на 24.08. и тогава каза че всичко е наред
« Последна редакция: Ноември 08, 2018, 09:27:17 am от djuliq922 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #198 -: Ноември 08, 2018, 09:46:48 am »
Мише честит Имен Ден :) Пожелавам ти да си здрава най-вече, в скоро време цикъл и после една успешна процедура. Весел празник и дано в скоро време има само повече щастливи моменти :)
Джулия дано всичко е наред и скоро   :bfp:
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #199 -: Ноември 08, 2018, 09:54:23 am »
Мише,Честит Имен Ден и от мен, пожелавам ти много здраве,много да се обичате с твоето момче и едно здраво и пухкаво бебче  :grouphug: Слънце, дано всички видим скоро  :bfp1: