0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #240 -: Ноември 11, 2018, 19:55:26 pm »
Ами това са си мои мисли,утре ще се разбере със сигурност. Природата си знае работата,така се успокоявам.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #241 -: Ноември 11, 2018, 20:15:41 pm »
Милиарда,дано не е това от което се опасяваш.Представям си какво ти е в момента☹.
Момичета,преди два дни сънувах че съм на Колхозния пазар,търся си малини и бутам бежова празна бебешка количка.Със златиста рама и бежова чанта.
Иначе не търся знаци от тялото си,даже сега мъжът ми каза,че шанса да не е станало е по-висок,и да не очакваме нищо.Знам,че е така,но затова има и следваща процедура.
Jecy, добре дошла при нас,дано си за малко.Ами,колкото и да е трудно,майката му е да продължиш.Всички тук сме имали слабите си моменти,просто отърсваш прахта и напред.И аз като Вени съм непоправим оптимист,във всяка ситуация намирам и добрата страна.От всяко лошо има по-лошо.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #242 -: Ноември 11, 2018, 20:50:17 pm »
Благодаря. Овулирам си, този месец ще е стимулацията с Фемара и таймирането на овулацията. Ако не реагирам добре на Фемара-та, ще пробваме с Клостилбегит другия месец. И ако тогава не ми се усмихне щастието, в началото на 2019 ще е инсеминацията. Такъв е планът, а това, че имам план доста ме успокоява.
Съжалявам, Милиарда, стискам палци притесненията да се окажат напразни.
И стискам палци на Слънчицето.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #243 -: Ноември 11, 2018, 21:20:24 pm »
Благодаря Слънчице, моят мъж и той така ме успокоява. До сега не бяхме стигали до истинска бременност, е стигнахме, макар и за кратко, си е победа.
Желая ти едно прекрасно, коледно чудо ❤️
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #244 -: Ноември 11, 2018, 21:55:50 pm »
Jecy,ние стигнахме след 2 години опити,при нас проблема е в мен,след лапаро забременях ,но извънматочно.Приехме го като напредък,че все пак е възможно.Бъди силна,някой тук беше казал,че хората които имат деца,виждат в нас,нещо което те нямат,ами така е!Казахме -малшанс,и това е.Вярвайте момичета ,ще стане.Heartseasee,аз също като действам съм спокойна.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #245 -: Ноември 11, 2018, 22:10:13 pm »
Благодаря ви за подкрепата.
Много се радвам, че получих разбиране тук при вас 🤗
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #246 -: Ноември 11, 2018, 22:38:40 pm »
Милиарда, дано да са наред нещата.
Тери, аз съм добре. Имам си леки болки от време на време, гади ми се, гладна съм, спи ми се, веднъж повърнах :D Тормози ме човечето :) В петък съм на преглед вече да го видим хубаво.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #247 -: Ноември 11, 2018, 23:48:50 pm »
Вени, много съжалявам за това, което ти е казал докторът, но пък надежда има до последната останала яйцеклетка, дано се сбъдне мечтата ти.

Милиарда, дано не е това! Стискам палци за прегледа утре! Представям си какво ти е...

Jecy, добре дошла тук и дано не се задържаш много!

Слънчице, дано имаш тлъсто ЧГХ утре!

Тери, вторник е хистероскопията и познайте какво... Сега вечерта ме боли гърло и ми е запушен носа. Пия и правя какво ли не, за да не се разболея, дано ми се размине, че ще ми я отложат и не знам как и кога пак ще се организираме. Просто не е истина...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #248 -: Ноември 12, 2018, 00:40:31 am »
Хелиантус,вземай мерки,аз преди втората хистероскопия,и първата лапаро бях така,и се шашнах да не я отложи анестезиолога или интерниста в последния момент ,че се бях настроила.А какво остава при теб...Макар и лека процедура си е под упойка и трябва да нямаш хреми,влажни кашлици и каквото ще да е.Дано ти се размине  :crossfingers:
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #249 -: Ноември 12, 2018, 06:52:34 am »
Helianthus, добре че си взела бързо мерки и дано се размине болестта, че мен ме приеха, вече си пиех очистителното и анестезиолога като чу как кашлям, директно каза да си ходя.
Слънчице и Милиарда,.много силно ви стискам палци за днес  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #250 -: Ноември 12, 2018, 08:04:43 am »
Добро утро,

Тази сутрин съм си с лека хрема и запушен нос, нищо друго, но това винаги най- трудно ми минава.... Не знам какво да правя, за да се оправя още днес. Каръшка работа

Слънчице, Милиарда, късмет днес!
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #251 -: Ноември 12, 2018, 09:04:07 am »
Милиарда, от сутринта те мисля. Дано всичко да е наред...чакаме да пишеш след прегледа. Слънце чакаме добри новини и от теб
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #252 -: Ноември 12, 2018, 09:12:46 am »
Helianthus, само не пий лекарства, които разреждат кръвта (като Аспирин), че тогава на 100% ще те отложат. Днес не излизай никъде. Стой на топло вкъщи и наблягай на меда. За носа пробвай клеева тинктура разредена във вода и се пръска в носа. Така поне правят на бебетата.
Милиарда, не се знае. Дано не е това, което си мислиш. А на теб изследваха ли ти Прогестерона? За да се види от там ли идва кървенето?
Танче, така се радвам за теб, че ти е лошо от толкова хубаво нещо. Като чуете сърчице нали излизаш в болничен, ти май имаше някаква тежка работа.

Слънчице, май аз го бях казала това. Един мой колега ми го обясняваше. Как  ние виждаме неговите деца, а той вижда нашата свобода. Не би заменил децата си за нищо, но всеки гледа това, което няма и пропуска какво има. Много се надявам днес и ти да се лишиш от твоята свобода.

Jecy, Pav-la ще ти бъде много полезна по тази тема. Тя има няколко миседа и тромбофилия, но сега най-сетне се радва на здраво момченце. Сигурно ще се включи скоро :)

Аз си пия противозачатъчните, уж за 2х1 на ден, но не мисля, че е моята доза. Все изпитвам някаква болка все едно ей сега ще ми дойде. Вероятно утре-другиден ще отида до клиниката за миркобиология и да попитам да ги удължим.

Мише, как си ти? Цикъла не се ли обажда?

Успех, момичета. Надявам се тези, които са си дали почивка от бебеправенето също да са добре.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #253 -: Ноември 12, 2018, 10:02:44 am »
Helianthus, ако е само носа няма да има проблем. Важно е да няма температура и кашлица.
Тери, не, но то си е и доста рано все още. Само 30 дни минаха от последната инжекция. Може би по някое време през Декмври.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #254 -: Ноември 12, 2018, 11:34:28 am »
Тери, знам за аспирина, ще пробвам това с клеевата тинктура.
Михаела, дано си права само носа е, не кашлям, чувствам се добре, няма температура.
Отивам да се пека в сауна и парна баня, дано помогне.

Благодаря ви! ❤️
« Последна редакция: Ноември 12, 2018, 11:37:43 am от HELIANTHUS »
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #255 -: Ноември 12, 2018, 11:51:28 am »
Да Тери, тежка ми е работата, в производството съм. Да чуем сърчице и спирам да работя и само ще си бременея :)
Helianthus пожелавам ти успех и да изкараш всички бацили в сауната.
Милиарда, чакаме новини от теб.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #256 -: Ноември 12, 2018, 12:08:32 pm »
Благодаря ви момичета  :bighug:
Ще се радвам, ако някой сподели опит с медикаментозен аборт, при мисед.
Аз в момента се чистя и ми е притеснено, дали ще успея или ще се наложи и вакуум.
Helianthus, ако ти понася, пробвай- мед, джинджифил и лимон, разбъркваш и хапваш 3х1 супена лъжица на ден. Много е ефикасно за грип, само да ти понася джинджифила.
Успех на момичетата, които чакат добри нови днес  yahoo_33
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #257 -: Ноември 12, 2018, 12:32:51 pm »
Моя тест е отрицателен,до 2-3 ще ми дойде и отивам при доктора да движим нещата.По мои сметки,последната седмица на ноември ще е инсеминация номер 2.
Успех на Милиарда🤗
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #258 -: Ноември 12, 2018, 12:53:11 pm »
Ще стане, мъжът ти е има добър материал. Лошото е, че никак не са евтини инсеминациите, ама за каузата си заслужава. Но края на ноември няма ли да е овулация от яйчника без тръба?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #259 -: Ноември 12, 2018, 12:55:58 pm »
Слънчице,тази инсеминация беше засилка,преди големия скок. Следващия път е твоя.
Прегръдки!