0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #80 -: Ноември 05, 2018, 07:43:16 am »
Успех и от мен, момичета! Стискам силно палци!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #81 -: Ноември 05, 2018, 07:50:22 am »
Милиарда, Маги, с вас съм момичета! Успех! 🍀
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #82 -: Ноември 05, 2018, 09:22:15 am »
Милиарда и Маги, чакаме хубавите новини, че сте много бременни сладурки! Успех!
 :bfp:
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #83 -: Ноември 05, 2018, 09:51:05 am »
Маги, Милиарда 🤞🤞 🤞 Много късмет и тлъсто ЧХГ!
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #84 -: Ноември 05, 2018, 09:55:15 am »
Добро утро момичета ! 4 дни подред се боцкам,защото следя ЧХГ в 2 лаборатории,защото ходя при двама доктори. Та вчера бях в надежда(там предния път нищо не видя док) и док видя сакчето без много да го търси и каза че не се е виждало заради дългия ми цикъл и каза че е вътрематочна. И днес бях при доцента който ми прави лапароскопията (той ми видя извънматочната) и си каза без да се колебае че е вътрематочна и не е псевдо сак както се съмняваха,и май вижда някакви зачатъци на жълтъчно мехурче. Единственото което ме притеснява че ЧХГ нараства много бавно. Преди 2 дни беше 899 а днес е 1102. Но каквото такова не можем да променим съдбата. Пожелавам на Маги едно тлъсто ЧХГ.  Прекрасен ден прекрасни. 🤗🤗🍀🍀🍀
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #85 -: Ноември 05, 2018, 09:59:36 am »
Супер  звучи, Милиарда. Стискам палци на Маги.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #86 -: Ноември 05, 2018, 10:01:01 am »
Знаех си, Милиарда  :bighug: А докторите какво казват за ЧХГ-то?
Магиии, хайде, че счупих бутона "Рефреш"
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #87 -: Ноември 05, 2018, 10:01:37 am »
При мен ЧХГ-то пада бавно, днес е 8,12.Надеждата ми умря.

Милиарда стискам палци за теб!

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #88 -: Ноември 05, 2018, 10:05:35 am »
Ами никой нищо не иска да казва. Или не искат да ме вкарват още повече във филма или просто съм от онези 15% при които ЧХГ не нараства правилно,но всичко е наред (дано да е така). Док искаше да пусна и на 12 чхг ама като ми видя киселата физиономия когато го каза се отказа от тази идеа 😀 Надявам се всичко да се развива както трябва,независимо от ЧХГ. При извънматочната ЧХГ вървеше като по учебник. Маги много съжалявам, пращам ти много прегръдки,поплачи си,изживей си го. Прегръщам те 🤗🤗🤗🤗
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #89 -: Ноември 05, 2018, 10:07:04 am »
Съжалявам, Маги. Дори не знам какво да кажа. Много съжалявам. След седмица ще се събудиш отново с надежда. Сега си позволи да си сърдита и отчаяна.
Само не се отказвай, близо сте. И двата пъти има имплантация.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #90 -: Ноември 05, 2018, 10:29:11 am »
Маги :bighug:.Дай си време ,ще се случи,ще видиш!
Милиарда,успех до края🤗
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #91 -: Ноември 05, 2018, 11:16:46 am »
Милиарда, много се радвам за видяното сакче, дано скоро чуете и сърчице и малко да си отдъхнеш.
Маги, сви ми се корема като прочетох, представям си на теб какво ти е  :(  :( Знам, че никакви думи не биха те утешили сега, за това просто ти пращам много силна прегръдка  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #92 -: Ноември 05, 2018, 11:32:11 am »
Маги, не мога да спра да те мисля.
Усещам се, че започвам да завиждам на жените не за хубавите им бебета, а за това, че не минават през "Правим опити за бебе".
Точицата как ли е и тя...
Радвам се много, че Таня и Милиарда видяха своите положителни тестове. Сърдита съм на света за всички нас.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #93 -: Ноември 05, 2018, 12:15:15 pm »
 :bighug:
Тери го е казала много добре .
Свива ми се сърцето като си помисля колко от нас минаваме през такива неща .
Маги съжалявам ❤️❤️ Но съм сигурна че и нашите ангелчета са някъде там и чакат да ни зарадват .
Вчера след срещата ми със Стаменов и след като и той (трети по ред доктор ) каза инвитро и цял ден ми е едно такова никакво ...и си викам егати здрави прави и какво инвитро .... прибрахме се и седнах и си поплаках в спалнята ,да се скрия от моя мъж, а той пък все ме хваща значи и като ми вика “спокойно ще си имаме и ние една Чочолинка “ и аз още повече ....добре ,че е толкова полужителен поне той .
 И сега ви чета и ми се пълнят очите ,но дълбоко в себе си вярвам че всички ще сме мами ❤️❤️.
Много ми харесва една мисъл която те кара да се стремиш към полужитвлното мислене а тя е следната :
“Ако нещо което ,все още се бави то причината е само една : фокусираш се повече върху неговото отсъствие ,отколкото вярата ,че Вселената ще го изпрати “
Не знам за вас но аз се хващам че го мисля точно по този начин което явно е грешка.
Целувки от мен ❤️❤️❤️
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #94 -: Ноември 05, 2018, 12:25:34 pm »
Благодаря за подкрепата момичета.И аз се сърдих на света, сега гледам да се стегна!Ще стане, сигурна съм, просто няма да е сега.Но да ви кажа тия спонтанни, биохимични и т.н. направо те опустошават.Мислиш си, какво не ми е наред, защо организма ми го изхвърля, защо не се развива?

Чочолинка, ин витрото не е толкова лошо нещо.Може пък да побутне яйчниците, може да се случат нещата или пък да откриете нещо малко което пречи.И аз съм ревала, че трябва да правим такива неща, но бях щастлива, защото имах шанс.

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #95 -: Ноември 05, 2018, 12:57:16 pm »
Маги съжалявам ,но ти си силна и няма да се сринеш,убедена съм!

Милиарда,радвам се,че нещата се развиват в правилна посока.

Аз бях днес на преглед,трети ден от цикъла. Та...стимулацията пак се отлага,отново Луф :@ и отново дуфастон. Гърдите ме болят,каза ми да си видя пролактина. Лигавицата ми е тип S, на трети ден от цикъла и дебелина на лигавица 9,5 ,което мн ме озадачи,но тя каза че е така,защото все още има за доизлющване.
Скапа ми се настроението,гарда ми падна тотално, но продължавам с борбата.
Успех и на вас,ще се случат нещата,но явно по бавно от колкото на нас ни се иска.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #96 -: Ноември 05, 2018, 13:11:44 pm »
Маги, опустошават е точната дума. Така ми подейства и на мен моето неуспешно инвитро: опустошена и търсеща проблеми, защо не иска да се закрепи ембриона.
И Чочолинка много хубаво го написа за положителното мислене, но в един момент човек се изхабява от надежди и разочарования и е опустошен. Знам, че ще намериш сили да се надяваш пак. С Моника си минала през тази тежка борба и знаеш накрая колко си е заслужавало.
Вени, на мен при ЛУФ ми изписваха противозачатъчни за еидн месец, за да не се развие в киста и за да няма фоликул следващия месец.
« Последна редакция: Ноември 05, 2018, 13:14:07 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #97 -: Ноември 05, 2018, 13:19:30 pm »
Тери тя и на мен ми предложи противозачатъчни,но на моята възраст не е желателно,а и нали все пак правим опити. За това каза,че ще го борим с дуфастон. Нз вече какво да мисля.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #98 -: Ноември 05, 2018, 13:23:46 pm »
А сигурно ли е, че този Фоликул е от този месец? Защото тя ти предписа Дуфастон във фоликулярна фаза, което би трябвало да спре настъпването на овулация в този месец. Ходи ли през месеца на прегледи?
На мен за ЗЕТ също с Естрофем ми болират яйчниците от 3ти ден на цикъл и не овулирам. От кой ден на цикъла си на Дуфастон?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #99 -: Ноември 05, 2018, 13:29:14 pm »
Октомври бях от 11 ден на дуфастон,тогава също имаше задържан фоликул,гледа ме на осмия ден от цикъла,това само в десния,в левия беше чисто. Сега на трети ден от цикъла пак в десния ,отново задържан,аз си мисля дали този не е същия от предния месец и да е пораснал. Сега пак от 11 ден почвам дуфастон. Нз дали го обясних разбираемо.
А защо лигавицата е толкова голяма 🤔