0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #80 -: Май 03, 2018, 09:25:25 am »
При мен всичко мина. Надявам се на положителен тест след две седмици . Благодаря за подкрепата на всички.  :grouphug2:
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #81 -: Май 03, 2018, 12:28:26 pm »
Цоп и аз в новата темичка. На мен ми изтекоха двете седмици чакане. Утре ще правя тест, макар че докторът ми каза с тези резултати от спермограмата да не се надявам много. На мен също ми бяха завишени NK клетките, но от Хашимотото. Имуноложката ми каза профилактично да си ги изследвам преди процедури, резултатите имали давност около месец, което ми напомня, че не съм ги изследвала от януари и би трябвало да го направя и аз.
Иначе Тери и в бирата има глутен, така че ако решиш да го ограничаваш ще трябва и нея да минимизираш :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #82 -: Май 03, 2018, 12:42:27 pm »
Давай Точице :bori_010: :bori_003:
Късмет на всички, мисля ви и стискам и четирите си палеца, нищо че ходя трудно  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #83 -: Май 03, 2018, 13:52:59 pm »
Лейди, ти как си?

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #84 -: Май 03, 2018, 14:17:58 pm »
Слънце, Джемини.. докато МЦ не дойде, надежда има. Стискам ви палци!
Слънце, когато на девер ми, жена му забременя я надуших.. някак си и пролича, и като я питах дали е бременна и ми потвърди. Направи си тест, ако днес няма лелка.

Петяя къде се изгуби, мислех да ти пиша във фейса какво става, че отдавна не си се включвала.

Точица и двете калинки ли ти сложиха? Лелеее дано да им е уютно в теб.. и хубавичко да си се загнездят. Стискам всички налични палци.
 
Аз утре съм пак на преглед, дано всичко е наред и тези Ф по 14-15мм да са догонили тези по-големите. Може би и утре ще ми кажат кога да слагам прегнила. Знам ли.. дано и хормоните са наред.

Моята щерка вече е добре... днеска си е пушка и утре си отива на градина. Явно е бил този вирус дето държи 24ч и после си ок.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #85 -: Май 03, 2018, 14:20:38 pm »
Да, Христинче и аз мисля че утре ще ти кажат за Прегнила.

Петя я чакам да ми потвърди за ДРЗ, много искам да я видя!

Като изключим цялата лудница по събитието е много хубаво да видиш едни усмихнати физиономии и да си поговориш с някой близък по съдба!

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #86 -: Май 03, 2018, 14:27:54 pm »
Идеята на ДРЗ-то е хубава... ама много далече е тази година.. чак в Плевен. Ако беше по-близо до София можеше и аз да дойда... до София са ми 2ч път... а до Плевен 3ден път с камили 😄.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #87 -: Май 03, 2018, 14:37:40 pm »
Начи не ме питай как ходихме до Банско и Бургас от Плевен!Баш 3 дена път с камили.Но ние тръгваме от предната вечер и си правим мини екскурзия :) С детето, сами не.И нея я влачим горката!

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #88 -: Май 03, 2018, 15:43:30 pm »
Като е било ДРЗ-то в Банско... като дте идвали тук не ми е било тива на главата, иначе съм щяла да дойда със сигурност. :)

Така сега де разчетох та дали съм разбрала правилно. Стойностите на прогестерона по време на стимулация показват качеството на лигавицата (дали е презряла или не), ЛХ показва качеството на Я.. и ако е високо всичко отива подяволите дето се казва... само за естрадиола не разбирам, пак е за Я ама за качество ли е, за бройка ли е? Ако е ниско какво става, ако е високо какво става? (всичко по-време на стимулация)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #89 -: Май 03, 2018, 15:51:38 pm »
Естрадиола, горе долу ти дава брой зрели яйцеклетки.Една зрял отговаря на Е около 200.За сега и ЛХ и Е и прогестерона са ти ОК.Важното е утре как са.

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #90 -: Май 03, 2018, 16:09:34 pm »
Тоест за момента имам 1 читава Я.Даа дано и утре са ок. Само да не ми кажат, че пункцията ще е в неделя, че имаме кръщенка и имен ден в семействотп...
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #91 -: Май 03, 2018, 16:18:11 pm »
Рано е още да се прави извод за чиатва Я, защото си в средата да кажем и отделно това Е, е разпределено между всичките фоликули.Т. е. всичките фоликули дават отражение на Е.

За пункцията, много е възможно да си или неделя или понеделник, но утре след прегледа ще си покаже.Утре ти е 7-ми ден от стимулацията и 9-ти от началото на цикъла нали?

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #92 -: Май 03, 2018, 16:18:28 pm »
Еее момичета чета ви и ви стискам палци и леко мъничко благородно ви завиждам за процедурите. Моя лекар още се надява естествено да стане и сега съм с 19 мм фоликул и задача да действаме уикенда. Днес ме преглежда и ми казва какъв хубав Ф съм имала и лигавицата каква хубава била. И аз му казвам "Добре де докторе, все всичко ми е хубаво и наред, ама не става". Казвал само това което виждал. Та така с мен. Ако не беше сватбата ни Юли месец отдавна да съм го помолила да задействаме някоя по-сериозна процедура.
Успех на всички  чакащи, стискам палци и на краката :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #93 -: Май 03, 2018, 16:24:01 pm »
Тук съм, момичета - чета ви, но нямам какво да пиша :)
Маги, как без мен?  8O
Ще идвам, разбира се, но още моят не ми е потвърдил, а ако той не идва и Стаси няма да вземам, че няма да мога да помагам  :wink: Затова не съм писала още  :wink:
Точица, стискаааам!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Хриси и на теб Успех! Всичко ще е ОК този път!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #94 -: Май 03, 2018, 16:28:46 pm »
Благодаря, Петя!

Маги Мей стискам палци и за теб!

МагиСт.. днес ми е 8ми ден от МЦ (на 26ти ми дойде) и 7ми ден на стимулация. В събота ми е 10ти ден на МЦ... от 2-ри ден на мц ми започна стимулацията.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #95 -: Май 03, 2018, 16:37:56 pm »
Значи си по средата.Предполагам утре естрадиола ще се е вдигнал доста.Все пак узряват фоликулите.

Пете, радвам се че ще се видим.

Маги мей, стискам палци и пиши.Виж аз нямам какво да пиша освен да мрънкам, но съм тук.Компанията ви ми е изключително приятна!

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #96 -: Май 03, 2018, 17:49:10 pm »
Лейди, ти как си?
Маги, няма нищо ново около мен. Неприятното е, че времето е доста топло, а аз постоянно съм с горещи вълни и нон стоп съм обляна в пот. И съня ми е разбит... Дано четвъртата инжекция е последна, защото симптомите стават все повече и по-силни. Появи се сърцебиене, въздух не ми стига  osi_12 Просто се чудя, как издържат жените по 5 години в менопауза, без да пият хормони!
А и това, че няма какво да чакам всеки месец, ме измъчва  :(
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #97 -: Май 03, 2018, 17:52:28 pm »
Ехаа, колко сте се разписали и виждам хора, които рядко се включват: Петя, Лейди, Маги Мей. Дано сте всички добре, момичета.
Точице, много се радвам за теб. Дано всичко е наред. И да си направите един хубав подарък за годишнината.
Хриси, вече е е изкарала второ висше по математика. Сметки, умножения. Ври й главата. Хайде дано накрая много хубави яйцеклетки, че да си замразиш, както искаш.
Маги, диетата с краставиците върви ли? Тук в Белгия правят крем супа от краставици и малко картоф, ако ти писне само на салата.
Ние сме в Брюксел. Голяма мъка беше плащането на стаите. Не приемат кеш, а устройството им казва, че всичките ни 5 карти са невалидни. И един стуууд, а уж за 7ми път идвам и все съм неподготвена след пловдивските жеги.
Павла, в неделя сме в Лил във Франция. Да видим какво я хвалят толкова вашата държава
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #98 -: Май 03, 2018, 18:05:34 pm »
Да ти кажа, Тери, основно за ядене и пиене, друго за кой знае какво не виждам какво толкова има да се хвали тази държава. Подгответе се, че може да ви убие от дъжд :) Аз устисквам все още, че преди няколко дена изключих парното, да не го включа пак, че голям студ е. Казах, че е пролет и не може с парно и си търпя :lol:
Късмет на всички!
Точица, Христинчето, не съм пускала палците все още :)
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #99 -: Май 03, 2018, 18:12:23 pm »
Предписаха ми пикозитол някоя пила ли го е?