0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #20 -: Април 30, 2018, 15:27:50 pm »
Точица, спокойно, важното е да се оплодят и да се развият.Сега много е важна самата стимулация как е започнал, при какви хормони е стартирала, как са били хормоните по време на стимулацията.

Ти къде правеше опит?

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #21 -: Април 30, 2018, 15:30:37 pm »
Разбирам шока ти, важното е, че 2 има. Стига да се оплодят и делят, както трябва са ти предостатъчни. Горе главата. Чела съм за жени с 1 единствена и пак забременяват. Ако е писано това да е твоя опит и 2те са достатъчни. Знам, че няма как да не си притеснена, докато не ти се обадят, че може да трансферирате. Ще се моля за теб всичко да се получи от този опит.  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Както е казала Маги, стимулацията си има значение. На мен на генетичните ми излезе, че ще реагирам слабо. Така че при мен нормална доза стимулация няма да свърши работа примерно. Може да не е от яйчника. Ти имаше добре АМХ, доколкото помня.
« Последна редакция: Април 30, 2018, 15:32:26 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #22 -: Април 30, 2018, 15:31:09 pm »
И двете ще се оплодят и ще почнат да се делят. Не се разстройвай. Ще мине и трансфера и скоро ще пъчиш бременно коремче :wink:
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #23 -: Април 30, 2018, 15:36:33 pm »
Оплодени били, но как ще се развиват и дали ще оцелеят... Само Бог знае.
Ще се моля и за двечките ми буболечки.
Маги нямам идея за хормоните ми. Докторката казваше,че всичко върви прекрасно, но няма как да се знае колко яйца има във фоликулите до пункция, а те бяха около 7 8 ... В Пловдив Ню лайф е клиниката иначе. 
Миналия път имах 5 оплодени, но само две се развиха добре за трансфер. Сега от 2 .. направо не ми се мисли какво ще стане.
Тери аз съм със същата генетика...плюс теомбофилия.
« Последна редакция: Април 30, 2018, 15:38:30 pm от To4ica13 »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #24 -: Април 30, 2018, 15:53:45 pm »
Точица, ще стискам палци много силно!

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #25 -: Април 30, 2018, 16:00:56 pm »
Точица,
горе главата,всички сме с теб и стискаме палци :bighug:
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #26 -: Април 30, 2018, 17:04:22 pm »
 Имам един въпрос. Защо се изписва Преднизолон Актавис в случай като моя? След стимулация ?
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #27 -: Април 30, 2018, 17:20:07 pm »
Не беше ли за да помогне за имплантиране?
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #28 -: Април 30, 2018, 18:20:38 pm »
Нямам идея Слънце. Но ще слушам докторката и ще го пия.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #29 -: Април 30, 2018, 19:53:44 pm »
Успех Точица стискам палци! Не го мисли толкова, че са само две важен е крайният резултат.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #30 -: Април 30, 2018, 21:40:57 pm »
Точица, не се притеснявай.. има момичета успели и с една Я.. а ти имаш цели две. Стискам палци да се развиват добре.. и да ги сложат малките точици на топличко при теб. 😘
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #31 -: Април 30, 2018, 22:17:28 pm »
Висталче, честита рожба! Жива и здрава да бъде! Много се радвам, че всичко вече е наред :bighug: :bori_010: Прегръщам те!
Точице, горе главата, я виж, имаш си 2 прекрасни точици 😁Ще се молим всичко да върви по план  :bighug: :bighug: Успех!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #32 -: Април 30, 2018, 22:37:42 pm »
Много мило ми стана как си ги наричаш двете буболечки.  Дано, дано се развият добре.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #33 -: Май 01, 2018, 00:39:32 am »
Точица, стискам ти силно палци, всичко ще бъде наред!
 :bighug: :bighug: :bighug:

Момичета, днес си взех генетичните изследвания, NK клетките ми са завишени и това се оказва причина за незабременяване при мен, предписаха ми интралипид за вливане преди овулация. Отделно имам повишени тромбоцитно-левкоцитни агрегати. Трябва да почна аспирин протект. Много се натъжих, така съм била създадена, произвеждам клетки, които убиват зародиша, не разбирам защо това се случва, но поне има лечение, дано се повлияя добре от вливанията.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #34 -: Май 01, 2018, 01:04:21 am »
Кукапетал,
организъм,какво да се прави.Но това е преодолимо,с вливанията проклетите natural  killers ,ще ги пребориш и ще се получат нещата ще видиш:)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #35 -: Май 01, 2018, 07:16:16 am »
Кукапетал, писала си, че ще ти правят вливания преди овулация. Преди всяка овулация ли? Много е напрягащо самото следене на О, мерене, всичко по график, ама какво да се прави. Важното е, че са те насочили лекарите да направите изследванията, за да не губиш още време в напразни надежди. Дано това се окаже препъникамъка при вас.
Точице, кога чакаш обаждане от болницата  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #36 -: Май 01, 2018, 07:54:43 am »
Кукапетъл, дано наистина с тези вливания да се реши проблема ви. Стискам палци всичко да се нареди при вас.
Тери, днес трябва да ми се обадят ембриолозите към обяд. А утре да разбера ще има ли трансфер и кога ще е. Корема ми е на топка, почти цяла вечер не съм спала, само си мисля какво ли ще стане ...
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #37 -: Май 01, 2018, 09:22:16 am »
Благодаря ви, момичета!  :bighug: :bighug: :bighug:
Тери, не е проблем за овулацията, лекарството действа 2 месеца, въпросът е да се сложи след цикъл, преди овулация, за да се потистнат тези клетки, но не толкова стриктен момент. Толкова време загубих в Щерев, планираха ми инсиминация за другия месец, но аз не съм доволна от там и отидох при доц. Русев в Малинов, той ми ги назначи тези изследвания. Благодарна съм на този човек!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #38 -: Май 01, 2018, 10:12:21 am »
Успех на новата страничка нека всяка една я завърши с успешна бременост с вас съм момичета!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #39 -: Май 01, 2018, 10:36:49 am »
Кукапетел, ти имаше ли ИР или Хашимото?Не помня вече?Значи при хора с Хашимото НК клетките са завишени.По последните изследвания Нк-клетките пречат на износването не на оплождането.Още нещо говорете кога точно да се прави вливането, дали н е след трансфера или непосредствено преди трансфера.Има много писано за НК клетките и видовете терапии в частта с имунологичните и генетичните изследвания!Прочети!Мисля, че ще ти е от полза!

Точица, с теб сме!