0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #100 -: Май 03, 2018, 22:12:49 pm »
Маги, хич не мрънкаш.. съпер полезно ми е всичко, което пишеш... ма ти си като гугъл, всичко знаеш.

Тери.. май от много сметки ще ме заболи главата най-накрая.. много го мисля, този път да не стане като първия.. за това така смятам... хич не ми се иска да си пропилявам опита по фонда.. ама то си е божа работа.. ще видим какво ще стане...

Мислехме си с мъжа ми преди няколко седмици, че ако стигнем до трансфер да сложат 2 точки... ама от една седмица насам мисля, че искам само 1... Ако се захванат и двете.. живи и здрави да забременея с 2 бебета.. ами ако немога да ги износя до край и се родят недоносено? Хич не ми се иска да преживявам този кошмар отново, камо ли с две бебета и то недоносени... незнам какво да правя.. само това ми е опасеноето, иначе имаме възможност да изгледаме още 2... ама страх лозе пази.. каката стоя близо 3 месеца в МД.. а още колко години обикаляхме по доктори.. таа незнам какво да правим. Ако сложат две и ако се захванат и двете, пък после едното да го махнат?!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #101 -: Май 03, 2018, 23:58:50 pm »
Христинчето, защо си мислиш, че няма да можеш да износиш две бебета? Има ли някакъв установен проблем?

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #102 -: Май 04, 2018, 01:32:23 am »
Точице,
дано видиш заветните 2 чертички  :bighug:,надявам се с твоите буболечета всичко да е наред;)
Тери забавлявай се ,от все сърце,толкова е хубаво да смениш обстановката ,направо се откъсваш от действителността и забравяш всички грижи.На мен ми е голям кеф като отидем някъде,и като видя табелата Варна и кошмарния трафик ,се връщам обратно в реалността ,като шамар ми идва :D






Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #103 -: Май 04, 2018, 08:02:23 am »
Blue_sky ами високото кръвно и тромбофилията... поне това беше проблема с първата.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #104 -: Май 04, 2018, 09:40:53 am »
Добро утро!

Христинче
говори с доктора за притеснението си!Ти сега ще се следиш в Надежда, живот и здраве, успоредно с ходенето на ЖК, и повявай ми двете нямат нищо общо!

Бе гугъл не съм, ама като си от бая време във форума и с няколко стимулации и вече са ти по-ясно уж нещата.

Тери
, не върви.Голям глад майка, голямо чудо.Снощи излизах с приятелки боцках една салата и си виках, стига ти толкова дънките са ти малки вече!  :lol:
Ох на север още не са чули, че лятото идва при нас е 30 градуса  8O

Лейди, кураж, малко остана.С теб сме и стискаме палци като минат инжекциите бързо-бързо да си мама!

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #105 -: Май 04, 2018, 10:31:31 am »
Здравейте момиче :) точице  и Христинче стискам ви палциии и ви мисля :)
На мен още не ми е дощло ( то се предполагаше че ще ми закъснее защото положителния тест за О беше в четвъртък вечерта, което значи че днес или утре го чакам да не ми дойде), но от сутринта имам тежест ниско долу и нещо между придърпване и болка като пред Ц. Да минава това време и да се разбира какво ще е  :ask: :ask: osi_15 osi_15 osi_15
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #106 -: Май 04, 2018, 11:43:43 am »
Magi, незнам... това бяха факторите при мен... не добро проследяване на бременноста от АГ-то.. не навреме установено високо кръвно, изоставане на плода без да са взети мерки... и тн... и най-накрая изгубиха тоновете и айде спешно секцио.... ще го говорим с доктора да видим той какво ще каже.. даже още днес ще го питам какво мисли.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #107 -: Май 04, 2018, 11:57:43 am »
Да, помня.Ти си разправяла и за това ти казвам, при една бъдеща бременност, ще ходиш всеки месец до Надежда, а ако се наложи и по-често.Така че всичко ще бъде предвидено от лекарите.

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #108 -: Май 04, 2018, 12:02:50 pm »
Ако зависи от мене ще ходя всяка седмица. Даже при 2-ма АГ. Само да знам че всичко ще е наред, не две а три ще износя.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #109 -: Май 04, 2018, 12:08:52 pm »
Разбирам те напълно  :bighug:

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #110 -: Май 04, 2018, 12:44:34 pm »
Ето ги и хормоните... моля за мнение.. ЛХ ме притеснява..вдигнал се е
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #111 -: Май 04, 2018, 13:18:01 pm »
ЛХ, трябва да е под 5, мисля че ако се качи над 3 изписват цитротид.Смениха ли ти лекарствата, включиха ли ново?Какво казаха за пункцията?

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #112 -: Май 04, 2018, 13:20:59 pm »
Чакам още за часа... само изследваният са ми готови. Доктора го извикаха на някаква операция и го чакаме да се върне.

От снощи обаче ме придърпват яйчниците.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #113 -: Май 04, 2018, 13:34:05 pm »
Нормално е да те придърпват.Много яйцеклетки, нарастват и си боли даже накрая.Да знаеш, че след пункцията може да те боли като при цикъл и да имаш придърпвания.

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #114 -: Май 04, 2018, 16:28:59 pm »
Мина ми прегледа. Доктора не е доволен... смени ми лекарствата на фостимон 225 за 2 дни, меногон 225 за 1 ден и цетротид за утре и другиден. В понеделник пак на преглед + хормони.
Фоликулите са 10мм х много, 11мм х 8, 12мм х 1, 14мм х 4,16мм х 1, 17мм х 2, 20мм х 1, поне така е написано...
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #115 -: Май 04, 2018, 17:00:00 pm »
Много фоликули, иска да спре големия и да активира малките.Значи сега се цели тези от 17, 16 и 14 мм да се изравнят.А този от 20 ще го лутенизира.Другите ги е отписал.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #116 -: Май 04, 2018, 20:50:17 pm »
Христинче, дано да хванете  всички средни. Аз също си мисля, че този 20 е загубен или както моята лекарка казва- трябва да бъде убит.
Не съм пуснала палците:)

Тери, извади късмет с времето май. Не ви е удавило от дъжд, както обикновено. Ако бях наблизо можеше да пием по нещо :)

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #117 -: Май 04, 2018, 21:08:05 pm »
Да се похваля от два дни съм е яслстс! На воля си погушках малки сшадурковци! Депресията ми вече започна да минава! Вече си имам 22 малки сладура!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #118 -: Май 04, 2018, 21:34:11 pm »
Magi_st, благодаря  :D Права си, вижда му се края.
И щом сме тръгнали да се хвалим, и аз да кажа  :D Напуснах страшно напрегнатата си работа и сега гледам един две годишен сладкиш :D :D :D Мисля, че и аз като Еличка, доста се поуспокоявам с него  :wink:
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #119 -: Май 04, 2018, 21:56:49 pm »
Маги, за този от 20мм нищо не каза, за тези от 10мм каза че няма да ги броим.. ноо както казах много се ядоса... щом каза “ма*ка му”... Ох незнам.. дано да се понаредят нещата до понеделник... от снощи ми се появи едно жълтеникаво зацапване и ми пусна микробиология. Пита ме да ли ме боли корма, дали ме болят яйчниците.. казах да.. и той каза да не вдигам тежко и без резки движения... ще се постарая това да го спазя...

Ох сега се отчаях.. дано не се провали всичко, дано да има поне 2-3 читави Я... хич не искам опита да отива подяволите... поне до трансфер сега да стигна... да си го завърша опита...ууу много ме е яд.. а как ентусиазирано тръгнах и сега какво? някакви си фоликули се е*ават с мене 😡