0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Правим опити за бебе-Тема 14
« -: Април 29, 2018, 13:58:48 pm »
Да ни е на късмет новата тема... много точки да видим в нея.

От Мод: Тема 13 - тук
« Последна редакция: Май 03, 2018, 08:09:25 am от petqst »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #1 -: Април 29, 2018, 14:16:23 pm »
Хайде, Точице, да повлечеш първа ти крак. Много ти стискам палци
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #2 -: Април 29, 2018, 15:02:54 pm »
Точице,късмет в твоя опит,на всички нас също,аз да ви споделя,снощи с моя красавец правихме любов,за първи път след лапарото,малко с уговорки-ти така застани,аз така ,ама стана работа де :D
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #3 -: Април 29, 2018, 17:13:58 pm »
Точица, благодаря за темата. Успех на всички и скоро да видим тупкащи точици! ❤️😘
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #4 -: Април 29, 2018, 20:30:15 pm »
Вистаааааааааал, честита рожба! Да ви е жива и здрава, много щастлива бебка-сладурка! Бъдете благословени цялото семейство!  :welcome_1: :bori_015:

Точица и Христинче, стискам ви палци да са успешни процедурите и сладки бебчета на финала да ви радват!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #5 -: Април 30, 2018, 08:39:06 am »
Да се запиша и аз в темичката.
Искам да честитя на Вистал и да пожелая на малката принцеса само хубави неща да и се случват в живота. Да е много здрава, щастлива и много да ви радва.
Точице и Христинчето силно стискам палци да се получат нещата.
Момичета да ви питам, много странно вчера "бялото" ми течение беше по-скоро тъмно жълто ( по ежедневната превръзка. Това дали е нормално?
« Последна редакция: Април 30, 2018, 08:42:35 am от Слънцемое »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #6 -: Април 30, 2018, 08:59:29 am »
Днес трябва да е пункцията на Точица. Успех, момиче. Пожелавам ти много хубави яйцеклетки и да се оплодят всичките :bighug:  И после да те последва и Хриси.
Слънцемое, наблюдавай го. Може ако сте правили секс с мъжа ти неговия материал да е сменил цвета нещо. Но ако продължи да жълтее може да пуснеш една микробиология. При мен като имаше продължително по-жълт цвят се оказа, че имах Кандида и Е. коли. Нямах други симптоми. Случайно с цитонамазката ги открихме.
Аз вчера имах свободно време и се зачетох из интернет за ТСХ. Голяма грешка. Като прочетох, че освен спонтанни аборти предизвиква и умствени увреждания на плода... иии днес няма да правим секс. В овулация съм вчера-днес. Вчера действахме, но днес ще пропусна. Не че ние с Мишо сме с голяма успеваемост, но по законите на Мърфи кой знае. Интересно, че докторите не ми казаха да се пазя. То може и да не трябва и да си е в моята глава. Все пак четох из Бг-мамма.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #7 -: Април 30, 2018, 09:36:28 am »
Момичета мина ми пункцията. Бях първа от три жени. Чакам да ми кажат колко яйцеклетки сме изкарали.
Много страх много нещо беше като влязох в операционната .. едва си казах името на ембриолога. После ме беше срам че плаках. Това е засега чувствам се супер - нямам болки, само лек дискомфорт.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #8 -: Април 30, 2018, 09:54:30 am »
Милата, какъв срам. Ти си натъпкана с хормони, отделно надежди, притеснения. Даже доста добре се държа досега. Дано всичко е наред.
На мен в последния месец нещо не ми е наред и днес взех, че си изследвах кръвното: 132/87 при нормално за мен 90/60. Имам чувството, че се разпадам. Винаги съм била супер заета, с много работа, университет и т.н. и последните 2 месеца реших да си почина от извънкласните дейности. Направо си мислих днес, че преди нямах време да се разболея и сега всичко накуп.
« Последна редакция: Април 30, 2018, 09:58:36 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #9 -: Април 30, 2018, 10:21:46 am »
Всичко ще мине Тери, ще се събереш. Кръвното ще се нормализира, хормоните също... Сигурна съм. Ти си нинджа...Тук на всички даваш кураж и зареждаш положително, ще се справиш по- добре от всички нас.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #10 -: Април 30, 2018, 10:27:29 am »
Успех, Точице! Стискам палци за много хубави яйцеклетки, които скоро да се превърнат в сладко бебче или две.
Тери съгласна съм с Точице, ти си невероятно положителен човек и си боец и вярвам, че скоро всичко ще е наред
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #11 -: Април 30, 2018, 11:03:56 am »
Благодаря, момичета. Понякога мисля, че вие по-добре усещате как се чувствам, отколкото мъжа ми. Като ми каже да не се притеснявам и се чудя как да му обясня, че точно в този момент не съм притеснена. За него това, че се информирам е притеснение. Ама добре, че се "притеснявам", че ако чакаме на него...
Точице, днес ли трябва да се включи и мъжа ти или ги замразяват?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #12 -: Април 30, 2018, 11:13:50 am »
Тери, много ти се събра.Просто дишай и всичко ще мине.Отидете някъде с Мишо почивните дни.
Сега ТСХ-то ти не е толкова високо, за да има увреждания!А и като го овладееш на време всичко е поправимо!

Точице, с теб сме.Няма да се притесняваш.Ние минаваме през много неизвестни и е нормално и да плачеш и да си не на себе си първия път, а и следващите!

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #13 -: Април 30, 2018, 11:28:57 am »
Доктор Мели ми каза, че всеки човек си имал право на неговото обсесивно компулсивно разстройство и затова тази сутрин реших пак да си изследвам ТСХ. Реших, че както за 5 дена се беше вдигнало от 2.2 на 3.8 така и днес може да е друго. Днес е 1.8. Или супер много варирам, или нещо Писанец издишат. Засега ми харесва идеята, че аз варирам и сега ми е супер ТСХ. Довечера нападам Мишо, а другиден отиваме на екскурзия до Белгия и Франция с приятели.
Какво нещо е мозъкът, като видях 1.8 стойност и ако знаете как бързо се почувствах супер енергична и здрава :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #14 -: Април 30, 2018, 11:53:20 am »
Тери бомба ти е тсх.
Днес оплождат яйцеклетките. Мъжът ми се е представил тази сутрин и след три или пет дни ще ги върнат като ембриони да си ги мътя. Ако остане нещо за замразяване ще се замрази за евентуален Зет.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #15 -: Април 30, 2018, 12:32:02 pm »
Точице успех!Много стискам палци,ако ще те успокои това според майка ми само психопатите не плачат :)
Тери,супер си си от всякъде,правете секса и това е :D
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #16 -: Април 30, 2018, 12:38:01 pm »
И аз да се включа в новата темичка с пожелание за мнооооого, много бебета в нея.
Вистал честита ви радост и от мен, бъдете много щастливи.  :bighug:
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #17 -: Април 30, 2018, 13:19:42 pm »
Точица.. стискам палци всички яЯ да се оплодят и хубаво да започнат да се делят 😘
А те всъщност колко Я са?
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #18 -: Април 30, 2018, 14:21:00 pm »
Точица това е много хубава новина. Всичко да минава и скоро време да видиш две чертички. Тери пушка си момиче :lol: Довечера никаква милост за Мишо и като се върнете от екскурзията да се похвалиш и ти ;) Ние края на май пак ще стартираме. В сряда ще посетя АГ да ми удари едно око на побърканите хормони и да каже какви други да пусна. Да направи и един бърз преглед, че си имам пак същите тъпи болки в ляво от време на време.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #19 -: Април 30, 2018, 15:24:30 pm »
Хора в шок съм... Само две яйцеклетки имаме. Другите фоликули били празни  :? ... Аз съм с намален капацитет един яйчник, но все пак очаквах повече да дам. Явно работите вървят на зле с него.