0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #120 -: Май 04, 2018, 22:31:11 pm »
Притесненията му са две. Да успее да овладее фоликула от 14 ММ и да избегне хиперстимулация. Пази се, почивай, пии течности. Аз се учудвам че чак понеделник те вика. Стискам палци!

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #121 -: Май 04, 2018, 22:36:59 pm »
Как ще стане номера с почивката незнам? Мислиш че някой ми влиза в положение ли? Ох както и да е... ще гледам тези 2 дни да не тичам толкова напред назад след щерката... ще я оставя да щурее на воля и няма да я вдигам или поне ще гледам колкото се може по-малко да я вдигам.. А защо са тези течности? Няма ли да ме надуе още повече? Знам ли? Или за да растат фоликулите? Незнам какво трябва да правя.. той доктора нищо не каза, нито какви са му притесненията..

Аа забравих.. лигавицата е 12мм
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #122 -: Май 04, 2018, 23:08:32 pm »
Течностите след пункцията, не съм уточнила. Лигавицата е дебела, може да се наложи да отложите трансфера и да замразиъе, а другия месец да върнете.

Знам че никой не ти влиза в положението. Преживях го и пак ще мина по тоя път, ама съдба!

Стискам палци!

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #123 -: Май 04, 2018, 23:11:38 pm »
Оф.... нищо не върви както трябва.... защо незнам.... иде ми да се разрева от яд 😡😡😡
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #124 -: Май 05, 2018, 07:21:21 am »
Христинче, не се оставяй на отчаянието. Много се надявам да овладеете положението. Сега е важно да се пазиш и да не мислиш за неуспех. Стискам ти палци!
Лейди, сега с новата работа да си по- спокойна. Новото начало да ти донесе и други нови хубави неща.
Еличка, на тебе ти завиждам за малките бонбони. Нагушквай си ги всеки ден.
Маги, хайде чакаме и ти да стартираш ...
Тери не се обажда. Сто процента си изкарва добре на почивката и ни е позабравила. Но няма да и се сърдим... Нека си прекара добре.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #125 -: Май 05, 2018, 08:16:36 am »
Тери, пие италиански шприц и яде безглутенова храна." Нито една вафла не пострада при извършването на тази екскурзия" - засега.
Много неща сте писали.
Хриси, успокой се. Виж, че и Точицата има двечки, ама си седят вече на топло при нея. Не ти трябват всички Ф, две да има хубави и да им е писано е достатъчно.
Лейди, Ели, много ви се радвам на това, че се грижите за дечица. Дано да пеихванете, както се казва.
Маги, и да се пазиш този месец от ядене - файда. Нали другия ще забременяваш.
Павла, Аз днес отивам към Франция. Аз затова ти казах онзи ден, ако случайно,ш искаш да пием по едно кафе, ако си наблизо. Ама Франция е широко понятие. Дано не е студено, че идвам за 7ми път в Белгия и времето винаги успява да ме изненада.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #126 -: Май 05, 2018, 08:31:50 am »
Христина, за успокоение успеваемостта след ЗЕТ е по-голяма от колкото след свеж трансфер. Ние директно ще замрази каквото имаме и ще връщаме на другия месец. Разбирам те напълно защо се чувстваш така. Може би помните колко отчаяна и ядосана бях по време на предния ми опит и си поревах! Късмет, какво да се прави.
Предстоящия ще ми е свито сърцето на макс дали ще изкараме въобще читави яйцеклетки. От сега като си помисля и сърцето ми спира.

Тери, да си изкараш супер!

Лейди, радвам се за смяната на обстановката, това действа ББ благотворно. 

Исках и на друг да пиша ама забравих! И ако пиша глупости написани от редактора на телефона е :)

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #127 -: Май 05, 2018, 09:31:50 am »
Ех момичета, благодаря за подкрепата... такава не получавам даже и от най-близките ми хора. Прави сте... поне 2-3я да има пак е добре. Целувам ви.. и ви мерпя виртуално за именния ден на дъщеря ми!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #128 -: Май 05, 2018, 10:18:49 am »
Христинче,
да ти е жива и здрава именничката .Не се отчайвай,настрой се позитивно  и имай търпение.
Маги,никакво сърцеспиране,тук ни окуражаваш всички,със сигурност си силна и смела дама,100% ще излязат хубави яйцеклетки.
Тери желязна си!Устояла на изкушенията.
  :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #129 -: Май 05, 2018, 11:02:31 am »
Хриси, убедих се, че само хора минали през подобно нещо могат да са истински съпричастни. Да  ти е жива и здрава именичката, много да ви радва и скоро да стане кака.

Тери, мноооооого си ми далеч, ама много. Приятно изкарване и дано времето бъде с вас :)

Стиснатите палци не ги пускам. Даже се чудя утре за този мой любим празник как ще готвя без палци, но ще се справя/

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #130 -: Май 05, 2018, 11:10:02 am »
Христинче повече спокойствие и се пази.
Аз да си кажа че още не ми е дошло и все повече надежди се появят но да видим... ако може и за мен малко палчета да постискате..
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #131 -: Май 05, 2018, 11:20:36 am »
Слънцемое, включена си в интензивното палцостискане  :) Чакам добри новини!
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #132 -: Май 05, 2018, 11:35:00 am »
Слънце .. веднага включваме палците. Пу! Да не ти дойде още 9 месеца.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #133 -: Май 05, 2018, 11:46:19 am »
Стиснати палци и от мен, Слънцемое, Христинче и Точица!
 osi_9
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #134 -: Май 05, 2018, 14:06:54 pm »
Христинче, жива и здрава да е малката  :D
Слънце, стискам ги тия палци :D
Тери, страхотно време ти пожелавам. И да донесеш магнитчета  :lol:
Момичета, хайде...[url]https://www.jenatadnes.com/malkiyat-prints/bebeto-ne-idva-spechelete-bezplatno-in-vitro//[url]
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #135 -: Май 05, 2018, 14:26:51 pm »
Тери стой там където си!Орди мишки имало в Пловдив
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #136 -: Май 05, 2018, 19:27:53 pm »
Слънцемое аз на твое място до сега да съм направила тест. Хайде направи един и ни зарадваха с две хубави чертички!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #137 -: Май 05, 2018, 23:04:01 pm »
Момичета благодаря ви. Правих тест е беше доста отрицателен, но Ц още няма. Някоя от по опитните от вас да ми види графиката и да каже дали има смисъл още да се надявам. По теста за О беше по късно от предполагаемата по календара и може и за това да се бави... чакам си.. след 2 дена пак ще направя един ако не ми е дошло и ще го мисля..
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #138 -: Май 06, 2018, 01:28:04 am »
Слънцемое, дано просто да е рано. Графиката аз я виждам, но не ми излизат температурите. Уж казват 14 дена поне с висока Т. Дано да има място за надежда.
Много е кофти това, че не само бебето не става, ами и като реши да закъснее цикъла. Да се разбиват още по-малко, големи надежди.
Ама нищо, аз като лисицата и гроздето се успокоявам, че поне някой ден ще се гордеем със себе си колко пъти сме падали и ставали.
Хриси, жива и здрава да е щерката. Да е живо и здраво детето и да има скоро бебенце, за което да се грижи.
На мен много невъзможно ми се струва Естествено забременяване при мен, ама ако стане, то това дете ще страда от абстиненция от алкохол. Много си угаждам тук с тези коктейли.
Днес не стигнахме до Франция. Стачкували хората и отменили половината влакове. Утре втори дубъл.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #139 -: Май 06, 2018, 10:49:01 am »
Тери, уж трябва да работят железниците на 5 и 6ти. Тъпотия пълна, стачкуват 2 дена и 3 работят и така от март до края на юни ще са. Вино пий, коктейли има на всякъде. :)
Късмет!
Честит празник на всички!