0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #640 -: Май 28, 2018, 10:06:13 am »
Точице, всички те чакаме днес  :bighug: :bighug: :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #641 -: Май 28, 2018, 10:39:48 am »
Точице, Тери, Маги  много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #642 -: Май 28, 2018, 11:07:10 am »
Аз съм в процес на изчакване. Имам Ешерихия коли и си чакам да видим какво ще решат
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #643 -: Май 28, 2018, 11:12:39 am »
Видяхме една точка. Чакам сега ЧХГ - то да излезе на обяд. И .. така .. днеска бях сериозно глътнала бастуна в кабинета. Още обаче е рано да се радвам ... Много е рано.
Тери, късмет днес ... Дано ешерихията да не е проблем. Ама ти много често ги въдиш разни бактерии. Имунитета ли е слаб ?
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #644 -: Май 28, 2018, 11:13:28 am »
Ох Тери, мисля те и теб!

Точица, чакам да кажеш как е минал прегледа!

Аз днес съм почивка т.е. в Плевен съм :) но на обяд ще си бия сама инжекцията  8O Веселба!

А Точица е писала!Аз си мислех, че ще е една заради покачването, но да покажеш ЧХГ.Според мен ще си имате едно прекрасно бебе!Просто няма да е лесно до края, ама то май взехме да свикваме с тая мисъл всичките!

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #645 -: Май 28, 2018, 11:19:16 am »
Маги, както каза докторката днес 9 месеца са дъъъъълъг период.
Ще стискаме и това е . Надявам се при всички ни да се наредят нещата.
Много се надявам ...
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #646 -: Май 28, 2018, 11:25:19 am »
Tochicee... мила горе главата, няма да се отчайваш... всичко ще е наред и чхг-то ще е хубаво...

Тери.. от къде ги вадиш тези гадини? Провери си Левкоцитите и ЦРП-то и почвай някакви имуностимулатори... И даже може да започнеш да пиеш добавки с лактобацили ( с няколко вида..) подобряват влагалищната среда.. и убиват разни гадини.

Е Маги... ти от една инжекция ли се плашиш.. ще се справиш си мисля аз.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #647 -: Май 28, 2018, 11:25:35 am »
Момичета сега се връщам от клиниката. Взеха ми материал за микробиология, но реших да вляза при доктор Петрова, за да й покажа спермограмата. Казах й че част от първоначалния материал не е попаднал в съда. Тя ми каза, че като бройка ги има в изобилие. Но въобще липсват подвижни, което според нея е за уролог. Каза че с такъв резултат трудно би се получило и при инвитро. Каза, че тя ми препоръчва доктор Дечев или доктор Гаджева, които преглеждат при тях, но му записа час при Гаджева. И сега не знам...
Точице, ще ни зарадваш с едни много големи стойности на ЧХГ! Всичко ще е наред!
Тери дано въпреки е-коли да стане!
Стискам палци на всички ви... тази седмица ще е с добри новини!
« Последна редакция: Май 28, 2018, 11:31:00 am от Zaharna »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #648 -: Май 28, 2018, 11:27:58 am »
Захарна, наистина трябва да си го погледне специалист щом е така.Защо не направите консултация при д-р Даскалова?

Христинче
, не ми е за първи път ама нали страха е голямо шубе  :lol: Ти как си?Кога се очаква да е трансфера? А ние сме със ЗЕТ, защото такава е самата процедура която спечелих.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #649 -: Май 28, 2018, 11:34:42 am »
Точице,
всичко ще е наред мила!Много ти стискам палци!
Тери,дано ешерехията не е препъникамък.
Христинче,
и аз мислих за лактобацили,прафилактично но глобули,не знам обаче с тях може ли да правим бебе,ако си запозната и имаш опит би ли споделила?
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #650 -: Май 28, 2018, 11:42:23 am »
Браво Точице на теб и на малката точица :) хубави новини и хубаво ЧХГ.
Тери ти си като магнит мила хах нз как да правиш, но дано това на попречи на процедурата  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Маги и теб те мислиме :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #651 -: Май 28, 2018, 11:59:17 am »
Точице, радвам се че има упорита калинка. И ЧХГ ще е наред убедена съм.
Аз тези гадини ги имам от цветната снимка. Въпреки антибиотиците ги завъдих. Първо кандида с е.коли, следващия месец стрептококи и сега пак е. Коли. А пия пробиотици с антибиотиците.
Отложи се процедурата.  Проблемът е, че имам е. Коли и в цврвикалния канал, не само във вагиналния(все още не знам каква е разликата). Вагиналния го дезинфекцирали с антибиотик, но от цервикалния можело да ми вкарат в матката.
И така по живо по здраво си тръгнахме. Казаха ни днес секс, утре пак и в четвъртък пак. Една торба лекарства за задържане, ако стигнат на Мишо плувците до някъде. Ама не залагам надежди, те с последните им показатели. Общо взето стимулация на вятъра го приемам аз.
Така все ми се случва и с ЦС, ама тогава можеше да ям тортичка за успокоение
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #652 -: Май 28, 2018, 12:30:29 pm »
Ех Тери случки всякакви към пътят за мечтаното бебе, нооо се постарайте с Мишо ( сега може полички, жартиери, чорапогащи и т.н. ти си знаеш най-добре) и се залавяйте за работа... тала ии иначе всичко е подготвено (стимулации, после хапчета) пак може да си направите домашна процедура хах :) айде усмихни се и не се ядосвай ама отивайте да се обичате :*
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #653 -: Май 28, 2018, 12:46:45 pm »
Тери, все още нищо не е свършило. Домашната процедура, както казва Слънцето може пък да даде резултат. След всичкия тоя карък дето те гони ще видиш,че късмета ти се е насъбрал и отведнъж ще дойде.  :wink:
Надявам се да не си много разочарована, другия месец ще си направите процедурата, ако се наложи.. дано да не се..
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #654 -: Май 28, 2018, 12:59:31 pm »
То важи за всички. Както каза д-р Петрова:"все пак най-висока успеваемост за забременяване в световен мащаб има секса" 😀
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #655 -: Май 28, 2018, 14:19:03 pm »
Тери, съжалявам много.  :bighug:
Защо не се прави микробиология в началото, за да няма такива изненади в последния момент?

Маги, справи ли се с инжекцията?
Тачица, как е ЧХГ-то?

Късмет на всички!
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #656 -: Май 28, 2018, 14:21:49 pm »
Мен утре пак ме викат. И съм в шок .. защо.. какво .. как .. ЧХГ над 4000 не го знам точно. Тази вечер пак няма да се спи. :(
« Последна редакция: Май 28, 2018, 14:31:31 pm от To4ica13 »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #657 -: Май 28, 2018, 15:02:37 pm »
Защо те викат, какво ги притеснява?

Бих си инжекцията, не е толкова страшно като кажеш 10 пъти на себе си, не боли, не си бебе!

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #658 -: Май 28, 2018, 15:06:03 pm »
Маги, нямам идея  :? :? :? Сестрата нищо не ми обясни по телефона.
Браво на теб за инджекцията. Моят фраксипарин ми го слага мажът ми. И душата ми вади .. или са тъпи иглите или кожата ми е като на броненосец.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #659 -: Май 28, 2018, 15:29:24 pm »
Няма да мислиш глупости ей!Всичко ще е наред!

Тери, душа така те мисля и исках всичко да е наред!Хапни една торта, сега без глутен не значи да мрем!Аз покрай тоя опит и пица ядох  :oops: