0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #680 -: Май 29, 2018, 15:40:27 pm »
Благодаря ви момичета от сърце благодаря. Тази подкрепа значи много!

Качи ми дозата Менопур и в четвъртък пак на линия.

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #681 -: Май 29, 2018, 18:00:36 pm »
Точица ми се губи днес!?! Дали е ми ал прегледа.. дано всичко е наред!!! ❤️
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #682 -: Май 29, 2018, 18:19:12 pm »
Здравейте момичета :)
Чета ви редовно, и ви мисля!
Маги, Стаси стана от 3 яйцеклетки :) Така че - стискам палци!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :lovedock:
Тери, съжалявам за това! Дано следващият път да е вашият! Сега се лекувай и почивай!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Точице, страхотно е ЧХГ-то! Браво! Дано и прегледа да е минал прекрасно :)  :crossfingers:
Момичета, знам през какво минавате и съм с вас за подкрепа! Вярвайте, че ще стане - когато е писано! Аз с първият опит не очаквах, но стана! Втори, трети и четвърти - нищо! Но късмет! Така ще е! :)
Стискам палци за всички ви! Успех!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #683 -: Май 29, 2018, 19:50:18 pm »
Здавейте момичета, днес бях на лекар и ми намериха киста.. лекаря ми каза, че не е голяма нито пък малка, ами средна големина..  и ми изписа едни лекарства (VALETTE  0.03/2.0MG, UTA, 3x21) Някой да ги е приемал? 
Make love with love ❤
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #684 -: Май 29, 2018, 20:05:58 pm »
Маги,
дано са хубави яйцеклетките,да се увеличи бройката и само качествени :bighug: .
Танче,стискаме палци и на теб.Точицееее какво става с теб?
Ани,значи си се вредила до лекар?Дано подейства лекарството ;)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #685 -: Май 29, 2018, 20:34:14 pm »
Маги, аз първите 5 инжекционни бях на Гонал, последната на Менпур, а преди това имам и с Кломид. С Кломид направих 3 или 4. След това с Гонал пак ставаха повечко и бързо, но с Менопурът имах по- малко, които по- бавно се развиха и повече време на Менопур им трябваше. Според мен си е до "настройка" на организма да отговаря на дадения медикамент. Важното е да са добро качество, а иначе и една стига :)

Точице, как мина прегледът?

Ани, това са противозачатъчни. Аз не съм го взимала. 

Христинче, кога се очертава трансферът? Да не взема да те пропусна в палците :)

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #686 -: Май 29, 2018, 21:55:26 pm »
Незнаммм кога ще ее.. в петък ще разбера :) 😘
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #687 -: Май 29, 2018, 23:03:42 pm »
Ани, аз пих противозачатъчни за задържан фоликул. При мен за един месец изчезна. Пий ги, за да не нарасне кистата. Тъпо е, когато правиш опити за дете, но за съжаление се случва.
Дано при Точицата всичко да е наред. 
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #688 -: Май 30, 2018, 00:20:56 am »
Надявм се лекаря да греши ... моя приятелка ей тъка като мене казаха и киста, а всъщност беше бебче.. нали знаете надеждата умира последна   


Дай боже прегледа да е минал чудесно при Точица

Благодаря ви приятели  :bighug:
Make love with love ❤
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #689 -: Май 30, 2018, 00:30:14 am »
Милата Ани,явно желанието е голямо,ще имаш бебенце,може да не е този месец ,но ще имаш ;*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #690 -: Май 30, 2018, 03:16:31 am »
Милата Ани,явно желанието е голямо,ще имаш бебенце,може да не е този месец ,но ще имаш ;*


 :bighug:
Make love with love ❤
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #691 -: Май 30, 2018, 08:57:43 am »
Ох Точица защо не пише, така се притеснявам за нея!

Павла, благодаря за споделения опит.Ще видим утре как са фоликулите.Наистина знам че една е достатъчна, мисля че ми беше трудно да приема, че вече не съм на 27 а съм на 37 и няма как да е всичко перфектно.Макар АМХ да ми е супер за моята възраст, то яйчниците не са на това мнение.

Пете  :bighug:

Благодаря ви момичета!

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #692 -: Май 30, 2018, 09:58:19 am »
magi_st, аз забременях на 42 от първа инсе. За сега,всичко е наред. Сестра ми,забременя на 40 естествено,с Хашимото и без да ходи по доктори преди това. Така че,недей да мислиш по този начин. Аз винаги приемам,че годините са цифри. Важно е как се чувстваме.
Точицеее,и аз вече се притеснявам. Дай знак. :?
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #693 -: Май 30, 2018, 10:08:06 am »
Аз.. не знам как да започна дори.. извънматочна се оказа приеха ме по дпешност...лапароскопия мина преди минути. Нямам си вече тръби.. но такава е била съдбата.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #694 -: Май 30, 2018, 10:11:53 am »
Мале точице... много съжалявам мила..поплачи си, потъжи си и без тръби пак има вариант... следващиия път ще е вашия път. Прегръщам те и ти давам цялата си инергия и подкрепа...
 ама как така извънматочна??? не разбирам има ли вариант да се получи такава в твоя случай?
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #695 -: Май 30, 2018, 10:13:55 am »
Ох Точице!Много силно те прегръщам, думите са слаби и не могат да заличат мъката от преживяното!До теб сме момиче, с теб сме!
 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #696 -: Май 30, 2018, 10:17:07 am »
Мила Точице, кураж! Каквото и да се каже в такъв момент малко ще е! Бъди силна, много те прегръщам! Не е било писано сега, но знам, че ще сбъднеш мечтата си!

Момичета, възхищавам ви се на силата... През какво минавате само.... Заслужавате много! Казват, че Господ праща трудности само на тези, които могат да се справят с тях!
Много успех и късмет на всички!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #697 -: Май 30, 2018, 10:20:31 am »
За съжаление може да се получи и при ин витро макар и много рядко. Поне следващия път няма да има вариант за това, без тръби. И няма да ги мисля..Надя см се при вас всички ви нещата да са наред..
Та .. мача продължава. Ще действаме на есен трети опит .. сега трябва да се възстановя само.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #698 -: Май 30, 2018, 11:16:00 am »
Мила Точице... много съжалявам за това което се случи... направо ще се разплача... бъди силна... и на есен да видиш двете чертички отново...

Немога да си обясня.. как при инвитро, когато ембрионите се слагат в матката... ще стане извънматочна... ама както казваш ти, явно се случва... хвана ме страх защото и на мен ми предстои..

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #699 -: Май 30, 2018, 11:17:44 am »
Точице, прегръщам те!

Христинче
, става това.От поставяне в матката до имплантирането има няколко дни в които ембриона се движи свободно и понякога, много рядко, той се закрепва в тръбата.Не един случай е имало във форума.