0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #700 -: Май 30, 2018, 11:23:30 am »
Точице,незнам какво да ти кажа,освен -не се отказвай.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #701 -: Май 30, 2018, 11:26:07 am »
Точице, възстановявай се бързо. Съжалявам много  :bighug:

Маги, по- "тромав" става организма с годините, но важен е крайния резултат, а той ще е добър. При мен явно с Менопур се образуваха по- качествени яйцеклетки. Аз поне така си мисля. С Гонал от 2 бременности, нито една не се разви както трябва.

Бъде силни! Късмет и кураж на всички!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #702 -: Май 30, 2018, 11:34:41 am »
Мила Точице, много съжалявам 😔 ... Не тъжи, не губи надежда .. ние сме с теб  :grouphug2: и силно те прегръщаме  :bighug:

Бързо се въстановявай, а след това и бебето ще дойде.!  :bfp:
Make love with love ❤
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #703 -: Май 30, 2018, 11:52:18 am »
Ох, много ми е мъчно, Точице! Много съжалявам! Прегръщам те! Сигурна съм, че най-хубавото предстои и то ще е скоро! Бъди силна и го очаквай!  :bighug:

Успех на всички момичета!
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #704 -: Май 30, 2018, 11:59:03 am »
Разбира се, че го очаквам. Мисля си че се приближавам към моето бебе. Ще стана майка ...само че не днес :)
Христинче, хич да не се страхувай.. аз за лош късмет съм изтеглила просто късата клечка душа. Ти няма да я теглиш.. ще успеете, но без страхове.
Маги, надявам се фоликулите да се напълнят и ти не губи вяра. Аз имах само двечки яйцеклетки и виж .. успяхме. Бебчето просто беше объркало пътя .
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #705 -: Май 30, 2018, 12:23:52 pm »
Ех точице, много, много съжалявам. Ужасно е това, през което се налага да преминеш, но се възхищавам на силата ти. Възстановявай се бързо и от все сърце ти желая следващият опит да завърши с живо и здраво бебче в прегръдките ти  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #706 -: Май 30, 2018, 12:32:50 pm »
Точице, не знам какво да кажа. То каквото и да кажа няма да помогне. Толкова много съжалявам. Толкова много. Не знам защо толкова много мъки трябва да ти се случат. Ти знаеш, че ще стане. Радостта те чака някъде там. Пожелавам ти бързо възстановяване. Много те прегръщам, мило момиче :* :* :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #707 -: Май 30, 2018, 16:14:54 pm »
Момичета, това е .. съдба. Онзи отгоре така е решил да стане...Още едно изпитание. Още една крачка, още малко сълзи... Поне сега знам, че вариантът извънматочна бременност не може да ми се случи, което е хубаво... и да ви кажа ми е по- спокойно.
Мъчно ми е, че загубихме това бебе, но заради себе си и заради прекрасния си съпруг, заради всички близки, приятели и  хора, които ме обичат трябва да съм силна.
Никой в тази група да не е посмял да се отказва от мечтите си!!!
Живеем в 21 век, има прекрасни лекари, има
всякакви процедури, за да постигнем най-желаното.
Много късмет на Маги и Хриси сега.
Тери, очаквам от теб да пуснеш за мен и пренасочиш стиснатите палци за тях.
На всички останали мога да кажа: Вярвайте и бъдете смели!

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #708 -: Май 30, 2018, 16:19:37 pm »
Точица, прекрасна си!Прегръщам те!Аз днес съм безмълвна!

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #709 -: Май 30, 2018, 16:25:41 pm »
Точице,
няма какво да кажа освен че те прегръщам.Ами продължаваме напред,ти си наистина прекрасно момиче и доброто ще те намери.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #710 -: Май 30, 2018, 17:10:54 pm »
Точице:bighug: :bighug: :bighug:
Нямам думи! Съжалявам за това, през което минаваш! Кураж, момиче!
Момичета, всичко ще стане, вярвайте!
Успех на всички :)

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #711 -: Май 30, 2018, 17:23:08 pm »
Точице,напълно те разбирам през какво преминаваш!  Пращам ти много прегръдки, бъди силна! Щом е станало, ще стане пак. Просто си изтеглила късата клечка, но остават все дълги. Твоето съкровище е много по близо отколкото очакваш! 😗😗😗
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #712 -: Май 30, 2018, 18:29:43 pm »
Точице, съжалявам за случилото се. Всички виждаме, че си достатъчно силна, за да преминеш и през това голямо изпитание. Не забравяй, че слънцето ще изгрее и за теб  :bighug: :bighug: :bighug:
Тери, силно се надявам, най-накрая да се подредят и при теб нещата този месец  :bighug: Още веднъж ще кажа, че имаш невероятна памет  :D Да, февруари месец започнах Золадекса. Последната ще поставим около 13.06 и дано вече свърши сагата.
Сега стискам палци на Михаела, да понесе леко всички симптоми.
Хриси и Маги, и за вас се моля, нещата да се случат по най-добрия начин!
Успех на всички ❤
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #713 -: Май 30, 2018, 19:23:07 pm »
Точица прегръщам те :hug2: Поне си се успокоила до някаква степен и знаеш че следващия опит ще е вашия опит. На мен ми е малко притеснено за утре и не знам защо. Да кажеш че ще ходя за първи път, пък то е за пореден път. Дано да са се образували фоликулчета :) Стискам палци на всички :hug2:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #714 -: Май 30, 2018, 19:36:00 pm »
Точице, безмълвна ме остави ти с думите ти. Кога се прибраш вкъщи? Сърцето ми се е свило за теб. 
Танче, кой ден стимулация ти е? Мен ме викаха минимум на 5ти, преди това било рано.
Лейди, не остана много. А после накъде, инвитро ли?
На Мишо микробиологията е чиста. Аз минах при д-р Даскалов да видим успяла ли съм да овулирам. Така изглежда да е.
Дано започнем другия месец с поне 3 бебенца (Маги, Хриси и Таня за вас говоря)
На всички, момичета, ви пожелавам това. Това е най-чистата мечта и вярвам, че ще се сбъдне за всички ни. Съжалявам, че за някои пътят е осеян с толкова тръни, но накрая вярвам, че щастието ще е по-голямо.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #715 -: Май 30, 2018, 20:06:04 pm »
Тери, при теб може да е четвъртото бебенце. Утре ми е 5ти ден. Предния път ходих на 6ти ден, когато беше свършила стимулацията, но в петък няма да я има и за това утре :)
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #716 -: Май 30, 2018, 20:23:54 pm »
Таня, аз теб малко те забравих от всичките неща, които ми се случиха за това кратко време. Дано успеете!!! Всичко ще е наред с фоликулчетата.
Лейди, стискай още малко... не остана от този неприятен период.
Аз утре или в петък се прибирам. Мама ще остане малко у нас да ни готви
Вкусотии, че както се изрази тя " трябва да заякна" . Тя си е и права,аз каквато съм мини,  съвсем се стопих за няколко дена. Ама зора беше голям .  :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #717 -: Май 30, 2018, 20:30:16 pm »
Радвам се, Точице. Няма по-добра утеха от мама и прекрасния съпруг независимо на колко години сме станали.
Танче, дано да са тръгнали. Ако не са има време. Мен докторката по принцип ме викаше на 7ми ден от първото хапче, но аз настоях по-рано и тя каза най-рано 5ти ден. На мен даже 5ти ден малко рано по принцип ми се струва. Аз на 5ти ден имах вече доминантен, ама това направи инсеминацията за 12 ден от цикъл (и то защото 10-11 ден бяха събота и неделя). Та си има време, ако ще целите овулация към 14ти ден.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #718 -: Май 30, 2018, 20:45:36 pm »
Ще видим утре какво ще покаже ехографа. Ако имах начин щях да ходя всеки ден или през ден да ме гледа :D Но ми е малко далече София :)
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #719 -: Май 30, 2018, 20:56:36 pm »
To4ica13,  :bighug: с теб сме  :grouphug: Ти си силна жена!