0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #540 -: Май 23, 2018, 23:48:13 pm »
Аз също много мразя "Успокой се. Почини си."
HELIANTHUS, казват че организмът помни. При скорошна бременност после по - лесно се забременява уж. При нас не се получи. Има момичета от форума, които скоро, да не кажа веднага, след аборт забременяха супер бързо, износиха си и си родиха живи и здрави деца. Пожелавам ви го.

Тери, не знам как стои при 2 бебета. Уж трябва да увеличава по- бързо и да има по- високи стойности ЧХГ. Всеки обаче е много индивидуален.
« Последна редакция: Май 24, 2018, 00:42:46 am от Pav-la »
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #541 -: Май 23, 2018, 23:55:48 pm »
Pav-la, дано да е така и да стане още сега, че хич не ми се чака, но не всичко зависи нас, както е писано. . Въпреки, че с тестовете не успях да я засека О съм сигурна, че я имаше, сега остават двете най- омразни седмици на чакане. Тест мисля да направя на рождения ден на мъжът ми, дано да го зарадвам.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #542 -: Май 24, 2018, 00:36:03 am »
Хелиантус, ако не си мерила досега базална температура, ти препоръчвам. Аз много се дърпах, но накрая се предадох за вагинална БТ. Много е полезно, хем се вижда имало ли е овуалция, хем си спада температурата преди цикъл и не седя да се надявам.
Но пък хайде дано мъжът ти да получи незабравим хубав подарък за рождения ден.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #543 -: Май 24, 2018, 00:57:01 am »
Тери, и аз се сетих за БТ, ама късно за този месец, та сега ме е яд. Ако не се е получило и аз ще пробвам. Мъжът ми съвсем за луда ще ме вземе, ако и това започна да правя. Лесно им е на мъжете, само ми повтаря, че когато е рекъл Господ ще стане, съгласна съм, ама как ще стане, ако и ние не се по стараем когато трябва. Иначе като бях бременна поддържах телесна температура около 37.1, но не знам дали може това да служи като ориентир станало ли е или не ако не се следи температурата цял месец.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #544 -: Май 24, 2018, 08:24:57 am »
Момичета вкъщи съм си. Още вчера си ме пуснаха по живо по здраво. Много се грижиха и сестрите и докторите в болницата за мен, но си пожелавам да не се връщам отново в това отделение.
Христинче, стискам ти и аз много силно палци за това да се получат и при вас нещата. Снежинките били  май по- издръжливи. Хайде прибирай си ги на топличко, за да пораснат бели и дебели бебета.
Heluanthus, ще стане мила. Та ти си забременяваш спонтанно.  Какво по- хубаво от това...
Между  другото и моята телесна температура е над 37 градуса. Мериха ми я всеки ден в болницата и нямах по- ниска стойност от 37 . 
Вчера се чух с Петрова и ми каза да слагам фраксипарина през ден и да пия всички лекарства. В Понеделник на преглед. Дай Боже да видим вече нещо... Ако знаете как ме е страх да не изкървя отново. .. и този фраксипарин допълнително ме стресира, тъй като разрежда кръвта. Няколко дена определено ще се трепери
. :? :?
Тери Понеделник ще е голям ден и за теб. Нищо чудно да се засечем.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #545 -: Май 24, 2018, 09:42:30 am »
Точице, страхотни новини, дано скоро си видиш точиците.
Тери и Христинче и за вас стискам палци всичко да е наред и едни хубави чхг стойности след процедурите.
Хелиантъс, една моя приятелка забременя два месеца след аборт и то само от един контакт за месеца и роди живо и здраво бебче. Пожелавам ти и при теб скоро да се случи.
Маги мей много са вълнуващи приготовленията за сватбата, местенето в нов дом също, дано наистина е придружено и от нов член на семейството.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #546 -: Май 24, 2018, 10:44:46 am »
Точице, спокойно на НМХ се правят операции.

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #547 -: Май 24, 2018, 11:44:23 am »
Точица честито. Ще чакаме още добри новини от теб.
Тери влизам да си ви чета. Доста натоварено ми беше този месец - моминско парти на братовчедка ми, после сватба, кръщене и време не ми остана от толкова купони :lol: Днес и аз съм си с цикъл. Кистата я няма, още вчера ходих на преглед при АГ. Звъня до болницата, обаче не ми вдигат. Дано да успея да запазя час. На теб успешна инсеминация.
Павла честито за сините гащета :)
Христинче, на теб успешен трансфер и за финал два пухкави бебока :)
« Последна редакция: Май 24, 2018, 12:02:20 pm от tanq88 »
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #548 -: Май 24, 2018, 13:00:55 pm »
Teri не сме решили.. така де.. мислим 1, ама ще видим какво ще каже доктора.. вчера не сме коментирали.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #549 -: Май 24, 2018, 14:26:11 pm »
Честит празник момичета  :D много празници, много почивни дни, много щастие и късмет да има в групичката и все повече хубави новини.
Силно стиснати палчета на всички бъдещи мами
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #550 -: Май 24, 2018, 20:55:14 pm »
Момичетааа, АМХ - 2,75, олекна ми :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #551 -: Май 24, 2018, 23:22:14 pm »
Тери и Христинче,ще станат нещата момичета,дай Боже юни да видите 2те чертички.
Точице,много се радвам за теб,не мисли за кървене.Леж и пази бебетата.
 Аз мисля че телесната температура е показател за бременност.Но моята винаги е около 37.1 и 2,в дните преди,и дори съм чувствала че ми е топло лицето,дойде ли ми спада.Helianthus,мисля че базалната ще те ориентира по-точно.Не че в последните 2 месеца следя собствената си,но почнеш ли свикваш и още щом отвориш очите търсиш термометъра.
Михаела ,много добър АМХ :)
« Последна редакция: Май 24, 2018, 23:52:44 pm от Слънчицето »
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #552 -: Май 24, 2018, 23:49:59 pm »
Със сигурност се свиква, а и всяко неудобство си заслужава, ще пробвам ако сега не се получи. Иначе разбрах защо тестовете не засякоха О, просто беше чак днес... 21 ден от Ц, а бях толкова убедена, че е минала... Даже последно кекс правихме в понеделник, днес като разбрах наваксахме, ама... Дано не е било късно, много ме хвана яд, чак се разплаках  :D, добре че беше мм да ме успокоява.

 
Heluanthus, ще стане мила. Та ти си забременяваш спонтанно.  Какво по- хубаво от това...

Абсолютно си права, Точице! Сравнение с това, което много от вас минават... Невероятни сте, много силни и много ви се възхищавам. Знам, че ще стане, просто много време чаках изобщо да започнем с опитите и вече изобщо не ми се  чака, но всички знаете и по- добре от мен какво е.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #553 -: Май 25, 2018, 00:05:24 am »
Дигиталният ли показа? Ако да- секс утре сутринта и вечерта. На следващия ден пак. Като мине О, после няма и за къде да пазите смерматозоиди.
Късмет!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #554 -: Май 25, 2018, 00:34:59 am »
На дигиталния ми свършиха стиковете и реших да не взимам нови... Грешка! Показа ми ЦС, която винаги много точно ме е ориентирала и после и тест лентичката потвърди, добре че поне тях продължих да правя.
Благодаря, Павла!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #555 -: Май 25, 2018, 06:27:00 am »
Хелиантус, важното е, че има О. Няма да е пропуснат месец.
Много хубаво АМХ, чак леко завиждам.
Ей да ви кажа няма такова нещо като мъжете. Днес трябва да идем в клиниката да вземат микробиология и спермограма за досието за инсеминация. И познайте какво: Мишо е болен. 3 дена трябваше да остане здрав и не успя. Слънце мое и Хриси ще ме разберат най-добре в случая. Днес криво ляво ще даде евентуално материал, ама до понеделник ако се тръшне на леглото. Ще питам докторката дали да не замразят материала от днес, ако е възможно.
Вчера бяхме на гости на нашия кръщелник. По принцип може да си казва Како, но защо само на мен казва АКО...
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #556 -: Май 25, 2018, 07:56:30 am »
Тези кекави мъже  :? Моят го стегна кръста преди ин витрото. Едва вървеше.. да не кажа влачеше се, но издържа и не пи никакви хапчета.
Дано Мишо да се оправи Тери, питайте докторката какво може да пие или да не пие за да е в понеделник свеж и здрав. Ако е някоя лека настинка мисля, че не би трябвало да има някакъв проблем за процедурата.
Михаела, и аз да кажа АМХ ти е много добре.
Helianthus, аз си мисля че сте я хванали пък овулацията. Но имай предвид, че то нещата които трябва да са налице за да стане бременност са още 101. Не се разстройвай, отпусни се, сигурна съм че скоро ще покажеш + тест  в групата.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #557 -: Май 25, 2018, 08:40:43 am »
Добро утро дами, как сте?Аз се сдобих с цикъл тази сутрин и вече съм по-спокойна.Голям ужас беше последните 2 дни.Аз имам едно хормонално главоболие и сега беше ужасно силно, ужасно!Нямах сили да си кажа името.

Христинче, радвам се!Хайде стартирайте и скоро да ти върнат ембриончетата да си ги мътиш.

Точица, лежиш и стискаш кълки и почиваш!

Всички момичета, стискам палци, не мога да ви изброя!

Тери, Мишо е за бой, начи мъже....


Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #558 -: Май 25, 2018, 09:47:55 am »
Eх Тери как добре те разбирам... всеки път отлогаме С или е болен когато съм в О направо не е завярване... ама нз те ли са кекави или съдбата си прави шеги с нас не знам.. пиши после какво е станало и как са минали нещата и какво ще правите. Силно стискам палци :)
Момичета излезнала ми е микробиология, но нищо не разбирам... може ли малко помощ с разчитането
« Последна редакция: Май 25, 2018, 09:55:51 am от Слънцемое »
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #559 -: Май 25, 2018, 10:46:04 am »
Слънце, и аз не разбирам кой знае колко обаче ми изглежда, че е чиста. Щом няма отбелязани антибиотици отстрани. По принцип ако има бактерия пише към кои си резистентна и към кои чувствителна. А твоето е празно ...Цитонамазката също мисля че ти е добре. Все пак да ги погледне и лекар.