0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #520 -: Май 22, 2018, 13:54:10 pm »
Точице вече звучиш по бодро - много се радвам :)
Маги ти си силна и няма и за миг да се отчайваш :)

Момичета имам въпрос - днес ходих до обикновенната ми гинеколожка за да ми вземе микробиология за ЦС другия месец и не стига че ми съобщи че няма пари от здравната каса и се наложи да си го плата сега като ходих до тоалетната видях, че по ежедневната превръзка има ръждиво зацапване ( като при края на цикъл когато тече мнооого леко). За първи път ми се случва и нз дали е нормално? Съвсем леко ме заболя (даже не съм сиг дали беше болка или просто ми беше дискомфортно когато ми визмаше материала за микробиологията) и сега това много страно. Какво мислите вие? 
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #521 -: Май 22, 2018, 13:56:13 pm »
Слънцемое, успокой се. Напълно нормално е. На мен даже превантивно са ми предлагали и превръзки гинеколози. Не си ли забелязвала досега, че понякога остава кръв по самата четчица, с която взимат натривка?
Всичко е наред :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #522 -: Май 22, 2018, 14:29:58 pm »
Ми не честно казано, аз избягвам да гледам понякога някакви такива неща... но за първи път ми става така и за това малко се стреснах... мерси Тери
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #523 -: Май 22, 2018, 14:54:03 pm »
Здравейте, за първи път пиша във форума, но отдавна следя вашата тема : ) С приятеля ми правим опити за бебе и аз, разбира се, нямам търпение да стане възможно най-скоро. Последната ми менструация беше на 30.04, продължителността на цикъла ми е 29-30 дни. Имах положителен тест за овулация на 15-тия ден, самата овулация усетех на следващия 16-ти ден, т.е. на 15.05. Днес ми се появи кафеникаво зацапване, пада се седми ден след овулацията. Въпросът ми е възможно ли е това да е имплантационно зацапване? Какво друго би могло да бъде? На вас появявало ли ви се е някога такова зацапване толкова рано преди датата на следващия цикъл? Не искам да се обнадеждавам напразно, защото разочарованието после е голямо... Но ще се радвам, ако споделите вашия опит.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #524 -: Май 22, 2018, 15:12:03 pm »
Здравей Хана дано по малко се задържиш в темата :) и скоро хубави новини. На мен за първи път ми зацапва днес , но ми взимаха микробиология иначе до сега никога не ми е зацапвало или нещо такова. Напълно възможно е да е от имплантирането това твое зацапване. Стискаме палци и желаем късмет. Не се надъхвай много защото разочарованието когато дойде Ц е много голямо, всяка една от нас го е изпитвала и продължава да го изпитва. Късмет този месец :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #525 -: Май 22, 2018, 18:05:45 pm »
Слънцемое, благодаря за отговора, дано да е за хубаво това зацапване по никое време.  Относно зацапването след гинекологичен преглед - и аз мисля, че не е необичайно, дори последния път докторът ме предупреди, че може да се появи такова. Успех на всички!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #526 -: Май 22, 2018, 19:10:18 pm »
Teri_90,факт е,шпионирам ви ;). Стискам палци на всяка една от вас.
Точице,всичко ще е наред. Взимай болнични до последно.
Аз съм добре,да чукна на дърво. За сега всичко е наред. По първоначални данни,ще носим сини гащи. :).
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #527 -: Май 22, 2018, 20:39:38 pm »
Ей, Кате много хубаво. Много се радвам за вас и сините гащи.
 Хана Монтана не се задържай много в групата. Дано да са станали нещата още този месец.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #528 -: Май 22, 2018, 21:02:57 pm »
Каквото и да е,само да е живо и здраво.
Момичета, направо ви се възхищавам. Преживявам с всяка една от вас,това през което минавате.
Винаги съм казвала,и съм спорила с мъже,че ние сме силния пол. Никой мъж няма да може да издържи това, през което ние минаваме
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #529 -: Май 22, 2018, 23:56:29 pm »
Здравейте момичета!
Точице, хайде утре висоооко ЧХГ и вкъщи, че там си е най-добре! Стискаме палци! Всичко, ще е наред, знам го.
Хана добре дошла! На мен ми се е получавало такова кървене, зацапване по-скоро, дни преди цикъла. Пожелавам ти твоето да е имплантационно!
Слънчице много хубави неща ти предстоят и дано в най-скоро време двете чертички да са факт!
Относно “трябва да си спокойна”, аз точно поради това избягвам да разговарям надълго и нашироко по тази тема. Натъжава ме и даже ме изнервя (което не е добре, защото ми се мисли доброто) когато се започне с лекциите за спокойствие и почивки. За това си вярвам, надявам се, опитвам се да правя каквото е нужно и дай Боже скоро да се сбъдне на всяка една от нас най-голямото ни щастие!
Спокойна нощ (бъдещи) момичета (със сладко издути коремчета)!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #530 -: Май 23, 2018, 08:44:43 am »
Еее много хубаво, Кате. Ама толкова време ли мина вече, че и гащите му познаха.
Точице, чакаме те днес всички.
Аз говорих с докторката и тя ме викна да дойда днес за всеки случай до клиниката. Тя е в операционна, пълно е с хора. Днешния работен ден май ще се превърне в работна вечер
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #531 -: Май 23, 2018, 09:21:45 am »
ЧХГ 700 и нещо ... Но още нищо не се вижда на ехографа.
Явно ембриончета са ме харесали... дано още 9 месеца да си ме обичат.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #532 -: Май 23, 2018, 09:24:37 am »
Ей Точице страхотни новини. А ти все най-лошото мислиш още от трансфера :) сега горе главата и повече почивка във вкъщи :) Много се радвам за теб честито :) селд 2-3 дена на преглед да ги огледате хубаво :)
Тери късмет и на теб и дано с тази инсеминация видите двете чертички :) стискам палци :)
Катя радвам се че при теб и Тедиту вървят добре нещата :) леко ви бременеене :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #533 -: Май 23, 2018, 10:35:37 am »
Браво, Точице. Почти се е утроило. Дали няма да са се закрепили и двечките, дано, дано <3
Аз да се отчета: Фоликул 1.60 на 1.85 (един, ще се боря за еднояйчни близнаци тогава :D). Ендометриум 6мм, днес ми е 7ми ден цикъл. Според мен добре, че отидох на преглед. Струва ми се голям вече. В петък съм отново на преглед. Мишо дава изследвания. И ако всичко ни е наред в понеделник инсеминация. Този фоликул сигурно вече ще си се пръска на макс към 2.4 см в понеделник.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #534 -: Май 23, 2018, 10:58:06 am »
Точице,супер.Това се вика добра новина.
Тери,дано я направите в понеделник,да е успешна и да се похвалиш скоро;)
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #535 -: Май 23, 2018, 12:31:09 pm »
Момичета на мен си ми дойде по реда, с доста закъснение, ама е на лице. Зачеркваме и този месец и продължаваме.
Точице много хубави резултати имаш, направо прекрасни.
Тери дано всичко бъде наред и успеете този месец с инсеминацията. Спомням си че си плануваше бременността за Май месец.
Аз планувам моята за Август да се знае, женени, в нов дом и с нов член на семейството в близките месеци :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #536 -: Май 23, 2018, 15:59:10 pm »
От Клостилбегита ми се засили желанието за секс (или защото е забранен сега :D), но по-лошо някой в офиса има според мен под бюрото си баничка или тутманик и ще умраааааааа. Ръфам едно киви, ама баничката мирише по-вкусно ;( ;( ;(
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #537 -: Май 23, 2018, 21:42:00 pm »
Здравейте момичета.. ама много сте изписали..

Точицеее нямаш си и на представа колко се радвам за теб... бях се притеснила много... влизах само за да хвърля бърз поглед дали си писала.. още 1-2дни и чхг-то ще е над 1000 и ще си видиш точиците.. силно се надявам и двете да са си там :*

Teri стискам много палци за понеделник.. дано това инсе да ти е успешно!!

Маги мей... не де ядосвай.. ще дойде и нашето време.. на всички ни е писано кога да се случат нещата... Щом си си заплюла Август.. пожелавам ти го от сърце...

Аз днес бях на първи преглед (3ти ден МЦ).. иии започваме подготовка за ЗЕТ.. изписаха ми естрофем по схема за 10дни иии на 01.06 съм на преглед.. надявам се хормоните и лигавицата да са ок и да направим трансфер.

Стискам палци на всички ви!

Маги Ст някъде ми се губи из редовете?!?!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #538 -: Май 23, 2018, 21:56:27 pm »
На мен Таня ми се губи.
Хриси, колко ембриончетс решихте да трансферирате живот и здраве.
Маги Мей, много ти завиждам за сватбата. Така ми се жени. Ще ти е много хубава година, ще видиш.
Точице, прибра ли се вкъщи?
И сега тъп въпрос: нали говорите 1000 ЧХГ, за да видят нещо на ехограф. Ако са две това не го ли прави все едно е 500. Аз мислех, ЧХГ 1000 защото ще е развит ембриона на тази стойност.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #539 -: Май 23, 2018, 23:14:10 pm »
Точице, браво! Хайде скоро и да се видят калинките!
Тери, стискам много палци и на теб, дано направите инсеминацията е понеделник и да е успешна!
Маги мей, не се ядосвай, много хубави неща те чакат и скоро и най- хубавото ще се случи!

Успех и на всички други момичета!

Относно спокойствието... Мм постоянно ми повтаря, че трябвало да се успокоя, което сами се сещате как ми действа  osi_7. На една приятелка споделих, че пак пробваме, а тя ми каза, хубаво било първо да си почина..., та така аз докато си почивам и се успокоявам то от само себе си ще стане всичко.