0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #120 -: Октомври 01, 2015, 08:48:45 am »
Бебе бъди спокойна не го мисли, ще успееш да изкараш още една седмица! Лежи,почивай си и всичко ще е наред,само не се шашкай! Стискам палци
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #121 -: Октомври 01, 2015, 09:07:41 am »
Бебе, щом доктора казва, че ще е наред, значи ще бъде! Ти не се притеснявай  :wink:

Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #122 -: Октомври 01, 2015, 09:22:02 am »
Да, сега се сетих, извинявай. Някоя от другите момичета ми беше говорила за Кузманова. Както и да е, утре ще ходя пак при ЛЛ да го убедя да ми даде направление.
Аз ти казах за Кузманова, но навремето беше нормален човек.
Сменяй я.
Момичета аз продължавам да съм парцал от няколко дни не съм повръщала но нямам сили да изляза на вън хапам помалко. Няма ли да минава вече карам 14 седмица.
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #123 -: Октомври 01, 2015, 09:29:45 am »
Бебе, лягай и не мърдай ! Всичко ще бъде наред - стискам палци  osi_9 :crossfingers: yahoo_17
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #124 -: Октомври 01, 2015, 18:23:16 pm »
Бебе, спокойно всичко ще е наред! А и нали има други случаи, когато тапата пада, но момичетата издържат седмица, дори две без да започне раждане. Стискам палци и Бог да е с вас!  :bighug:
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #125 -: Октомври 02, 2015, 10:20:36 am »
bebe_13+15, стиснати палци и от мен!  :goodluck:
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #126 -: Октомври 02, 2015, 12:32:50 pm »
Благодаря 3а подкрепата. Вчера много се бях скапала, като 3нам какво о3начава едно преждавременно раждане :( Още сме 2в1 и дано устискаме до 9тия месец.


Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #127 -: Октомври 02, 2015, 14:06:45 pm »
Здравейте момичета, от скоро и аз съм във вашият екип:) Благодарение на коментарите ви бързичко се усетих, че месец август може да е бил късметлийски и изтичах до аптеката, след което видях  :bfp:
В момента съм в 11 г.с. през първите седмици се чувствах все едно не съм на земята, буквално. Много ми беше лошо и повръщах по десет пъти дневно. Последният ми преглед беше на 25.09. и всичко беше ок. Но в момента съм разколебана... чувствам се ок - както преди, не повръщам и не съм изморена дори.. остана ми само много голямо напрежение в гърдите.
Притеснявам се да звънна на лекаря. Според вас имам ли основание?
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #128 -: Октомври 02, 2015, 14:32:33 pm »
Здравейте! Минавам да дам отчет. Вече съм във 33-та г.с. Вчера бях на ЖК и всичко е наред. Малкият мъж тежи вече 2200гр. Обърнал се е и е на стартова позиция за нормално раждане. Надявам се да не бърза защото има още много време :) Иначе се чувствам добре,почти по цял ден съм навън да използвам все още доброто време!
БЕБЕ стискам палци да си останете 2в1 поне до 9-тия!
На всички други желая успех!!!
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #129 -: Октомври 02, 2015, 14:59:36 pm »
Здравейте момичета, от скоро и аз съм във вашият екип:) Благодарение на коментарите ви бързичко се усетих, че месец август може да е бил късметлийски и изтичах до аптеката, след което видях  :bfp:
В момента съм в 11 г.с. през първите седмици се чувствах все едно не съм на земята, буквално. Много ми беше лошо и повръщах по десет пъти дневно. Последният ми преглед беше на 25.09. и всичко беше ок. Но в момента съм разколебана... чувствам се ок - както преди, не повръщам и не съм изморена дори.. остана ми само много голямо напрежение в гърдите.
Притеснявам се да звънна на лекаря. Според вас имам ли основание?
Радвай се аз още съм като парцал и поръщам а влизам в 14 седмица. Всички ми казваха че до 12 ще отмине, така че се радвай. Нормално е да си вече добре, рядко има като мен да откарват по-дълго. Кажи какво ти помогна за гаденето и повръщането, че при мен нещата са зле.
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #130 -: Октомври 02, 2015, 15:25:20 pm »
Лично на мен нищо не ми помагаше. Пробвах почти всичко, което бях изчела - солети, бисквитки, джинджифил и т.н., но нямаше ефект и продължавах да повръщам дори и вода.
Събудих се една сутрин и вече бях добре, така че не е изключено и при теб да стане така.
btw вечерта преди въпросната сутрин хапвах леща  :D
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #131 -: Октомври 02, 2015, 16:15:38 pm »
Веречерия, в Англия и САЩ за повръщане изписват Вит Б6 (и други неща изписват, ама те все пак са химикали, а това си е витамин). В Англия мултивитамина за бременни има 30мг Б6, а в САЩ само 4мг, така че първото нещо, което пробват е да вдигнат малко дозата на Вит Б6. В БГ не знам колко Б6 слагат в бременните мултивитамини, но ако взимаш по-малко от 30мг (което е в английския пренатален витамин), купи си Б6 и взимай 30мг на ден. Дано да помогне :)

Бебе, стискаме палци да влезете с бебка 2в1 в 9тия месец!

Успех!
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #132 -: Октомври 02, 2015, 16:56:41 pm »
Bebe, стиснати палци и от мен да устискате до деветия :)
Bridzit, честито и добре дошла в темата!
Nikita, успех и на теб! Радвай се на разходките! И дано продължат все така до края  :D Аз съм 25 г.с. и едвам намирам сили за 1ч. ходене  :( :( :(
« Последна редакция: Октомври 02, 2015, 16:59:16 pm от milch »
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #133 -: Октомври 02, 2015, 16:59:17 pm »
Сетих се по повод на горното мнение, че преди да спре гаденето и повръщането, от около три-четири дни пиех Фемибион в който има - Витамин В6 (пиридоксин хидрохлорид) 1.9 mg.  Възможно е и от него да се е случило така...хм никога не бих се сетила  :oops:

Благодаря milch! :)
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #134 -: Октомври 03, 2015, 14:54:47 pm »
Бебе, не се тревожи за тапата.Ако помниш на Иви , също й падна в 34 или 33 г.с., но роди в 37, така че не е казано , че с падането веднага ще родиш. Лежиш си и това е. Не се тревожи за малката, вярвам че всичко ще бъде наред.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #135 -: Октомври 04, 2015, 09:23:54 am »
Здравейте момичета как сте? Имам един въпрос към вас вече съм в 20 седмица и  от няколко дни имам едно странно чувство досега не съм го усещала не знам бебчето ли е в корема ми сякаш се свие нещо и стане на бабунка от едната страна и твърдо в момента в който го пипна и изчезва и сега не знам това втърдяване ли е на корема,защото няма болка или е бебчето?
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #136 -: Октомври 04, 2015, 10:21:59 am »
Елиза, мисля, че щом изчезва като пипнеш е бебето. Все по-често ще ги усещаме(Аз влизам в 20-та утре :) ). Подготвителните контракции не би трябвало да са болезнени, ако има болка е добре лекарят да каже.
Едното ми бебе май е по-кротко от другото, по-рядко го усещам, но днес е решило да прави салта  :lol:
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #137 -: Октомври 04, 2015, 11:10:51 am »
Това са най-приятните усещания,но като ти е за първи път малко се ушашкаш
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #138 -: Октомври 05, 2015, 23:32:24 pm »
Елиза, мисля, че щом изчезва като пипнеш е бебето. Все по-често ще ги усещаме(Аз влизам в 20-та утре :) ). Подготвителните контракции не би трябвало да са болезнени, ако има болка е добре лекарят да каже.
Едното ми бебе май е по-кротко от другото, по-рядко го усещам, но днес е решило да прави салта  :lol:

Когато започнах да усещам моите бебета доста по ритмично бих казала,и при мен едното бебче беше по активно,и понякога се чудих дали това е нормално? Но уви има значение кой как се е разположил,и кой над кой е Хахахаахах ! В началото усещах движения от ляво,след това се започна от дясно,и имаше период когато неможех да разбера кой мърда,а онзи ден на ФМ тотално се обърках,понеже,те така са застанали че главичката например на едната е ниско долу в дясно а крачетатат отиват по към ляво,и в момента немога да разбера кой от къде шава, в корема ми е като игрище и от ляво и от дясно ритане,шаване,немога да разбера коя е по активна :-):-):-)
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #139 -: Октомври 05, 2015, 23:41:07 pm »
На ФМ гледах много сладинко как си допират крачетата. Иначе кой къде застанал :) синът ми се натикваше максимално в ляво, чак коремът ми просто си стърчеше на ляво. Тия двечките стоят в дясно, иначе едно над друго са да :) скоро няма да знам кой рита.
Аз да не остана назад от групата ще се отчета с две моми :) къде ще търсим ергени не знам  :lol: