0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тема на бременните № 96
« -: Септември 20, 2015, 21:33:31 pm »
хайдееее на новата тема :lol: :lol: дано я напълним с много нови бременни момичета и много родени бебчета :D
успех на всички които ще родят и прегърнат рожбите си в тази тема preggo preggo preggo :balk_16: :balk_16:
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #1 -: Септември 20, 2015, 21:46:27 pm »
момичета извинявам се за доблирането на темите. видях че няма тема и докато се чудех как се правеше вече бяха пуснали. който има право нека махне моята тема,и се извинявам за недоразумението :D
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #2 -: Септември 20, 2015, 21:58:36 pm »
Честита да ни е новата темичка! Нека се изпълни с много нови попълнения.  :bori_010: :bori_015: :bori_009: :bori_004: :bori_003: :bori_006:
 Лекa и успешна бременност и раждане на всички ни!
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #3 -: Септември 20, 2015, 22:58:50 pm »
Браво за темата Веси! Какво по хубаво от това тема за бременни да бъде пусната от многоооо бременна мама и то на близначета!!! Успех и пухкав финал на всички бременелки и с пожелание повече момичета да сбъднат мечтата си и да дойдат в тази прекрасна тема за споделяне!!!
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #4 -: Септември 20, 2015, 23:48:31 pm »
дай Боже за повече бременни с близнаци,а защо не и с тризнаци :lol: това е най-голямата благословия която може да получи всяка една жена :D
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #5 -: Септември 20, 2015, 23:56:30 pm »
Честита нова темичка! Нека се напълни с бебоци и бременни мами.
В тази връзка и да ви е по-интересно ще дам отчет от старата темичка. В нея се родиха 7 прекрасни бебоци - 6 малки дами (сред, които и моята слънчогледова принцеса Александра) и един млад господин.
Това са:
 Лейди Димана на мама Яничка - 28.06
 Мис Боряна на мама АлексН 27.07
 Принцеса Марияна на мама Иви 04.08
 Малкото розово щастие на мама Слънцето2  28.08.
 Моята малка слънчогледова прелест Александра -03.09
 Принцът на принцовете Пресиян на мама Лилиту - 14.09
 И последна, но не и по значение малката Голяма Любов на мама Линаполи -17.09

« Последна редакция: Септември 20, 2015, 23:59:15 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #6 -: Септември 21, 2015, 00:22:03 am »
сега като гледам предната тема е започната от Синеочка  на 21.06.2015 и прикл.днес на 20.09.2015
ако се движим горе долу по същия начин,това ще е моята тема :D :D
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #7 -: Септември 21, 2015, 00:54:30 am »
сега като гледам предната тема е започната от Синеочка  на 21.06.2015 и прикл.днес на 20.09.2015
ако се движим горе долу по същия начин,това ще е моята тема :D :D
И моята, и моята  :lol:
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #8 -: Септември 21, 2015, 02:47:58 am »
Вашата ще е, още от сега ви казвам ;)


Всеки миг е още един шанс...
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #9 -: Септември 21, 2015, 05:42:09 am »
Здравейте, мили дами \мами!
С радост се включвам в новата темичка! Страхотно е, че в нея имаше толкова много бебенца! Да са живи, здрави и послушни за радост и гордост на прекрасните им майки!
МАЙКА... Каква чудесна дума! И не само... Прегръдки на всички!

Иначе и аз да се похваля -мина и моята първа фетална. Датата на прегледа беше на 10 годишнината от сватбата ни и се молех за добри новини. Добри бяха. Бебчо, макар че беше още 5,5 см, но пък с един ден напред махаше ли махаше ръчичди крачета! Аз бях като в транс..  Не откъсвах поглед от екрана. Д-р Михова премери на носа някаква костица-ок. На вратлето също костицата трябвало са е под 3 мм, нашата 1,4. Гледахме мозъче-две полукълба, сърчице, даже и пикочен мехур-то си беше една точка, но все пак. Д-р Михове ме попита дали искам да знам предполагаем пол. То не исках и важното беше да е здраво, но така като зачовърка... 80 процента момиче, защото някаква костица била хоризонтална, а не вертикална, но все пак е твърде валко бебчето и 20 процента не са за подценяване.
Не направихме БХС, защото второто сакче още си се вижда и то доста и кръвните показатели нямало да бъдат достоверни. По-добре, че като се знам... щях да го мисля... На базата на прегледа, замерванията и възрастта рискът за момента за тези болесги е 1 към над 9000, което било добре. Ще се моля и на следващата ФМ на 16.10. всичко да е ок.
Прегръдки на всички за хубаво събуждане от мен!
« Последна редакция: Септември 21, 2015, 05:45:47 am от naskomimi »


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #10 -: Септември 21, 2015, 08:09:39 am »
Момичета благодаря за новата тема. Дано и в тази се родят много и все хубави и здрави бебета. Пожелавам и нови попълнения от бъдещи майки и дано милите да пропуснат да изживеят началната си бременност като моята.
НаскоМими много се радвам на резултатите, аз отмених моя час пак бях много зле. По стечение на обстоятелствата няма и да ме наблюдава лекарката, която бях избрала. Нямаше направления и ми рече, че в следващите 20  дни трябва да съм на частно и да платя всички изследвания. Мен изобщо не ме зарадва тази идея и си тръгнах, чашата ми преля. Ще ме следи световно неизвестен лекар с бюджет по здравна каса. Само четери бременни сме, той отказва да наблюдава. Пусна всичко неред каквото можеше каза че той ще ми запише час за ФМ, наскоро един от лекарите в градс си е купил нов ехограв, забравих му името после ще пиша кой е да се знае. В петък излязоха част от изследванията, той ми се обади на мобилния да ми каже че са хубави и каза че за ФМ ще дойде с мен иска и той да види и да е спокоен. Обясни ми как лекарите са хора, а всеки човек допуска грешки. Иска той да пуска изследванията, а Бойчев в Тутракан да гледа и да взема решенията. Хашимотото ми за сега стой мирно и щитовидната ми жлеза работи задоволително, поне за нея лекарства не пия. Момичета успях да се преборя за сега с гаденето и повръщането с Ипека хомеопатични гранули са и нямаха 4лв, срамота а толкова се мъчих. Успех на всички
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #11 -: Септември 21, 2015, 08:56:52 am »
Честита тема! Нека бъде пълна с радост и хубави новини!
verechiria, мисля, че си намерила страхотен, мил лекар! Дано всичко е наред!
*

    Sweet Angel

  • **
  • 118
  • "Победата обича подготвените"
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #12 -: Септември 21, 2015, 09:53:26 am »
Да ни е честита новата темичка, дано се напълни със здрави бебчета и бременни мами!
На 17 септември бях на БХС, резултатите според док са добри. Бебчо е 4.8 см, има ясно изразена носна костица, виждат се вътрешните органи, нухалната транслуценция е 1,20 мм. Сърдечната честота е висока, което в повечето случаи означавало, че бебето е момче. И д-ра в репродуктивната клиника и този, при който правих БХС изказаха предположение, че бебето ще е момче. Тези дни ще посетя личния лекар и ще се запиша и на ЖК. Успешен ден на всички!  :bighug:
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #13 -: Септември 21, 2015, 10:12:55 am »
Благодаря за темичката! :) Пожелавам на всички бременни и майки щастливи и спокойни дни, а на тези които се борят за бебенца - бъдете силни, не губете вяра и нека скоро да ви видим тук!  :bighug:
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #14 -: Септември 21, 2015, 10:52:50 am »
Да ни е честита новата прекрасна темичка  :D и нека да стане още по-прекрасна със здрави бебчета и още нови попълнения!
  :bori_010: :bori_003:  :bori_014:  :bori_009:  :bori_006:  :bori_013:  preggo
Кати, и аз усетих бебка за първи път в 19 г.с. А, ти спомняш ли си кога започна да я усещаш по-силно? И всъщност до края ли се усеща по-слабо при предна плацента в сравнение с жените със задна плацента?
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #15 -: Септември 21, 2015, 11:44:19 am »
Sweet angel, най-накрая и един мъж да има  :)
Много хубави новини от ФМ - всички бебенца да растат все така здрави!
Аз броя вече седмиците - още 3 и влизаме в 9тия месец. Другата неделя да ме види моят лекар и да каже секцио ли ще е пак, или има шанс за нормално раждане. Няколко дни имах доста болки и се бях уплашила много. Ама то като  минах 32гс и хукнах смело по разходки. Ще си лежа явно повече поне до 36 гс.


*

    Sweet Angel

  • **
  • 118
  • "Победата обича подготвените"
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #16 -: Септември 21, 2015, 13:59:04 pm »
Да си призная тайничко се надявах да е момиченце, защото мъжа ми има син от първия брак. Но сега се надявам само да е живо и здраво и нямам претенции по отношение на пола. В последно време май се раждат повече момиченца, та е добре да има баланс. :)
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #17 -: Септември 21, 2015, 21:11:01 pm »
Ангелче пола няма никакво значение важното е да са ни живи и здрави бебетата.В началото и аз исках да са момче и момиче,но първо ги видяха 2 момчета,свикнах с това,после видяха и едно момиче :lol: :lol: и вярно зарадвах се викам си: ЕХХХ сега ще са момче и момиче,но когато казаха на фм,че с сигурност са две момичета,вярвай бях страшно щастлива,и щом Господ и Богородица да решили да са две момиченца явно има защо,може би момчето ще дойде по нормален път пък знае ли човек,та мисълта ми беше,че сега чакаш принц,принцесата може би ще дойде по нормален път :bighug:
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #18 -: Септември 21, 2015, 22:07:38 pm »
Ангелче, аз първа казах, че ще е момче :) просто малко нисичко ти беше ЧГХ-то в началото, а казват, че ниско ЧГХ означава момче. Сигурно има и изключения, но като цяло повече момчета, отколкото момичета са с по-нисичко ЧГХ :)

И аз така мисля, че полът няма значение, само да са живи и здрави :)

Чакам с нетърпение да се присъединя към темичката ви...от 13г чакам и имам чувството, че скоро ще съм с бебе...дано :) голяма тумба сме се заформили в темата за бебеправене, та ако поизабременеем всичките в следващите 1-2 месеца, се гответе за "Голямото Нахлуване" и едва ли ще отнеме 3 месеца да се изпише темата. Там ги изписваме за 3-4 седмици :)

Стискаме ви палци за здрави и пухкави бебета и вие ни стискайте палци да се присъединим скоро към вас :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #19 -: Септември 21, 2015, 22:44:13 pm »
Ангелче и наскомими, браво за хубавите резултати от ФМ.
Палците са стиснати и чакаме с нетърпение "голямото  нахлуване"   :grouphug2: