0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Правим опити за бебе - Тема 5
« -: Септември 01, 2015, 20:57:44 pm »
Харесах си един цитат от последна страница на предишната тема, за начало на новата :)
... хайде, чакаме и стискаме много палци, новата тема ще е на късмет и ще завалят един по един +четата :)

Благодаря и на Синеочка, че ни направи част от своя живот- надежда, тревоги и трепери- до постигане на така желаната бременност  :), дано всички тук в най-скоро време да сбъднат своята съкровена мечта! А на Синеочка леко раждане! :)
Успех, момичета!  yahoo_17


Това е обща тема за споделяне, за всички които планират бременност или правят опити за бебе. Разговорите, които може да водите тук са с по-широк диапазон - може да споделяте за всичко, което ви вълнува около забременяването - овулация, секс, очакването на теста, проблеми, симптоми, емоционално състояние, да си оказвате подкрепа.

Правила на общуването в темата:
* Правила на форума
* Темата се заключва при изписани 50 страници
* Заглавието не се променя
* Създаването на списъци от имена - очакващи, ловуващи, забременели и други, не се допускат - ще се изтриват без предупреждение
* Всякакви снимки извън основната тематика на дискусията ще бъдат изтривани, без предупреждение

Когато имате въпроси, на които търсите възможно най-изчерпателен отговор, питайте в съответните форуми или конкретни теми. Така имате възможност да получите отговори от много повече потребители. Това са част от форумите, които могат да ви бъдат полезни в такива случаи.

Хормонални проблеми при жената. СПКЯ. - за въпроси свързани с резултати от хормонални изследвания или хормонални проблеми. Въпроси свързани със Синдрома на поликистозните яйчници.
Стерилитет при жената - Проблеми с женската репродуктивна система. Цветна снимка, лапароскопия.
Стерилитет при мъжа Когато имате въпроси свързани с мъжките репродуктивни проблеми или разчитането на спермограма.

Момичетата, на които в даден момент се наложи да прибягнат до асистираната репродукция (инсеминация, ин витро) могат да търсят информация или да споделят с други потребители, преминаващи през същото, в този форум - Асистирани и репродуктивни методи или Споделено - текущи процедури

Тези от вас, които имат нужда да излеят някъде душата си или да описват през какви изследвания и процедури преминават, могат да направят свой дневник във форум Дневници

И понеже сме сигурни, че от тази тема ще излязат много бъдещи майки, искаме предварително да ви помолим, когато настъпи този нов период в живота ви, имайте уважение към останалите потребители, които ще пишат в тази тема. Всички въпроси и вълнения около бременността може да обсъждате спокойно в Дългоочакваната бременност, раждане и майчинство след стерилитет съответно и в "Темата на бременните".

Във форумите на Зачатие може да намерите отговори, подкрепа и добри приятели.
Пожелаваме на всички бъдещи участници в темата, скоро да видят заветните две чертички :)  yahoo_17

Правим опити за бебе - Тема 1
Правим опити за бебе - Тема 2
Правим опити за бебе - Тема 3
Правим опити за бебе - Тема 4
« Последна редакция: Септември 01, 2015, 21:05:48 pm от marsi »

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #1 -: Септември 01, 2015, 21:04:11 pm »
Синеочка, разплаках се на разказа ти, аз съм от ревливите. След няколко дни, гушнала бебе и вкъщи, ще можеш да копнеш историята от тук и да я постнеш в статистиката на успеха <3 като допишеш и подробностите около първата среща с бебка :)

Момичета, 50та страничка :) благодаря и аз на модераторите, че ни търпят отклоненията от темата:) и чакам с нетърпение новата темичка, която ще изпълним с положителни бременни тестове.

Писах, писах и като натиснах да публикувам, темата заключена. Та тук го пускам :)

Успех в бебеправенето и бебераждането пожелавам на всички!
« Последна редакция: Септември 01, 2015, 21:05:52 pm от makiyaki »
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #2 -: Септември 01, 2015, 21:06:38 pm »
Запис :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #3 -: Септември 01, 2015, 21:10:44 pm »
Да ни е честита новата темичка и дано ни донесе късмет!


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #4 -: Септември 01, 2015, 21:30:46 pm »
Синеочка, много хубава история  :P
Пожелавам ти много леко раждане и незабравими мигове от първите срещи с бебето  :P


Marsi, мерси за новата тема! Нека се изпълни с  :bfp:
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #5 -: Септември 01, 2015, 21:31:14 pm »
Дано, аз имам мноого хубаво усещане! :bighug:

Кали, успех с ЯМР утре! Вечерта ще пишеш поне, нали?

Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #6 -: Септември 01, 2015, 21:53:26 pm »
Запис и аз  :D Разбира се, че ще пиша. И за да не започвам и тук със спам, направих си ТО и е абсолютно отрицателен. Само два дена след като ми свърши имаше бледа втора черта и предположих, че ще става все по-наситена, ама ц! . Вече наистина почвам да си мисля, че О или ми е веднага след м или изобщо я няма (по-вероятно). Ще я видим тая работа обаче! Хубава вечер милички, гуш на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #7 -: Септември 01, 2015, 22:01:21 pm »
Запис естествено   :grouphug2:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #8 -: Септември 01, 2015, 22:55:04 pm »
Докато съм била навън и вие сте изписали цяла страничка почти  :lol: Извинявам се за грешките в разказа, не съм неграмотна, просто и аз много се развълнувах,а и пиша от телефона.Та ще прощавате.
Радвам се, че ви е харесала историята.Надявам се ви е дала кураж и надежди.
Маки, не съм аз за Статистика на успеха. Борбата на момичетата и Рачо е огромна и не може да се сравни с нашата. Все пак се радвам, че те е трогнала. Аз също си поплаках, няма да крия.
Та..чакаме положителни тестчета да завалят.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #9 -: Септември 01, 2015, 23:04:11 pm »
Късмет на всички момичета! :)


Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #10 -: Септември 01, 2015, 23:25:33 pm »
Записвам се в новата тема с пожелание за много положителни тестчета. :) Нека всяка от нас да сбъдне голямата си мечта! Късмет на всички! :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #11 -: Септември 02, 2015, 07:32:51 am »
Ех, моето БТ пада ....
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #12 -: Септември 02, 2015, 07:50:02 am »
Вярвай, Усмивке, Вярвай!  yahoo_17
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #13 -: Септември 02, 2015, 07:50:31 am »
Случва се, не унивай! Мислиш ли да правиш тест?

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #14 -: Септември 02, 2015, 07:54:31 am »
Смайли, преди няколко дни пак е паднала до толкова и после се е вдигнала. Нищо не се знае, не бързай да се отчайваш. Стискам паци! :crossfingers: :crossfingers:


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #15 -: Септември 02, 2015, 07:56:45 am »
Аз последната половин година бях спряла да попълвам графика, но ще опитам да съм по-изрядна :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #16 -: Септември 02, 2015, 08:49:19 am »
Усмивчице, нищо не е загубено. Аз също имах няколко такива спада, в бременната си графика, преди датата на очакваната М. Стискам палци да има повод за радост! :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #17 -: Септември 02, 2015, 08:59:06 am »
Момичета, страхотни сте  :bighug:
Докато не тръгне червеното, няма да го отписвам  :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #18 -: Септември 02, 2015, 10:25:05 am »
Кали стискам палци днес на ЯМР, дано всичко да е наред там.
Smiles такива дребни отклонения в графиката изобщо не ги забелязвай - все пак БТ не е 100 % сигурен начин за засичане на хормоналния статус. Моята лекарка изобщо не го взима под внимание, единствено за нея е важно, че има движение на Т, което значи, че има движение на хормоните. Обаче само по Т няма как да знаеш какво е нивото им - т.е. дори да падне малко Т не означава, че има промяна и в хормоните, прогестерона може да си е все така достатъчно висок за бременност. Няма никаква причина да не се похвалиш с хубавата новина скоро  :)


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 5
« Отговор #19 -: Септември 02, 2015, 10:43:21 am »
Честита нова тема.Дано се напълни с бременни момичета и да няма дълго задържали се тук.Марси, благодаря!

Усмивки и аз стискам палци.