0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #260 -: Февруари 11, 2016, 15:14:46 pm »
Здр.Днес ми беше теста и той е-0,10.Отново провал.
А през цялото време ме болят сериозно гърдите.Усещам ги напрегнати от 3 ден на трансфера.И че нещо се случва вътре.
Имах различно усещане от първия път,но уви.
Ще чакаме следващото одобрение от фонда за стартиране на същата процедура.

Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #261 -: Февруари 11, 2016, 16:10:37 pm »
Mirracles :(
И спред мен от самата стимулация пада имунитета. Моят д-р ми прави вливки на имуновенина с физиологичния разтвор, точно за да се подсиля. Дано да няма задържан Ф и следвашият месец да продължите. Опита самофинасиран ли беше?
« Последна редакция: Февруари 11, 2016, 16:40:07 pm от HrisAni »
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #262 -: Февруари 11, 2016, 16:15:24 pm »
Zemqta, съжалявам за този резултат. Колко време ще трябва да чакаш ново одобрение от фонда? Дано да е бързо.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #263 -: Февруари 11, 2016, 16:38:51 pm »
Трансфера е самофинансиран,защото фонда не го  поема.
От там се поема ин-витро като цял опит,а не само трансфер.Ембрионите останаха от тогава.
А за следващо одобрение ще е след 7,8 месеца предполагам.Първия път чакахме към 8 месеца.И сега няма да е по рано.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #264 -: Февруари 11, 2016, 17:43:16 pm »
Zemqta, Mirracles  :bighug: много съжалявам  :(
Zemqta може да сте късметлии и да тръгнат по-бързо нещата. Не винаги е 8 месеца.
Mirracles това е изключително неприятно и нечестно бих казала. Дано бързо да се съвземеш и пак 16 равномерни фоликули на следващия опит.

*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #265 -: Февруари 11, 2016, 18:49:52 pm »
Пункцията беше планирана първоначално за петък, после за събота, но днес говорих с док и тя каза, че при тази темп и кашлица няма шанс до събота да се оправя достатъчно за пункцията. Оставаше ми само таймиращата инжекция, но сега вместо нея - декапептил, за да се предизвика спонтанна овулация на колкото може повече от фуликулите.

Няма ли никаква възможност да решите утре? Утре, петък, ли е денят за инжекцията?
Аз бих се надявала до последно да е вирусна инфекция - висока температура, но минава за 24-36 часа. Съчувствам ти искрено!
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #266 -: Февруари 11, 2016, 19:44:19 pm »
Благодаря ви много за подкрепата, момичета!
И аз бях решила да се надявам до последно, но много се влоших - вече съм с бронхит и ужасна кашлица. Смениха ми антибиотика с по-силен. Док каза, че няма как да продължим. Изписа ми няколко декапептила, които да спукат колкото може повече от фуликулите. Жалко за прекрасните ми фуликули...Дано поне се излекувам по-бързо, защото високата температура ме изтощи ужасно.

Земята, съжалявам, мила!
Освен по фонда, можеш да кандидатстваш и в кампанията на OLX.
« Последна редакция: Февруари 11, 2016, 19:46:33 pm от Mirracles »
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #267 -: Февруари 11, 2016, 19:56:14 pm »
Mirracels,Zemqta много  :bighug: :bighug: :bighug: момичета.
Mirracels няма ли никакви шансове?
« Последна редакция: Февруари 11, 2016, 20:01:12 pm от Северно сияние »
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #268 -: Февруари 11, 2016, 20:56:27 pm »
Уви не, Северно сияние...
Иска ми да да имаше, но няма.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #269 -: Февруари 11, 2016, 21:36:35 pm »
Mirracles, много съжалявам  :(
Zemqta, дано да е по-скоро следващият ти опит,
бързо възстановяване, момичета  :hug2:

Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #270 -: Февруари 12, 2016, 23:23:18 pm »
Мъчно ми е много... Чувствам безсилие и гняв. Като се замисля колко много двойки опитват по много инвитро процедури преди да успеят, не знам как се възстановяват всеки път и не губят надежда.
Тези от вас, които са преодолявали неуспехи, как се справяте?
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #271 -: Февруари 12, 2016, 23:29:26 pm »
Мислейки с надежда за следващата процедура.  :) То аз съм имала само една неуспешна, но определено мисълта да продължа ме стимулираше и не ми позволяваше да се отчайвам. Директно след процедурата минах през един кратък период от няколко дена, през който имах нужда да потъгувам, но после разбрах, че ще ми е по-трудно да се откажа отколкото да продължа.   :bighug:

*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #272 -: Февруари 13, 2016, 00:22:49 am »
Mirracles аз съм имала много неуспехи. Дори няма да ги споменавам. Както ти каза blue_sky с надежда за следващия опит. Аз така ги преодолявах. То при теб е малко по различно, защото ти се наложи да прекъснеш заради нелепа причина и това е по гадно. Поне за мен би било. И аз щях да чувствам гняв.
Но като се замислиш няма нужда да си тровиш нервите за неща които не можеш да контролираш или промениш. Използвай тази енергия да се възстановиш и да се подготвиш за следващия опит. Виж за витамини и добавки, йога или друга гимнастика.
 :bighug:
« Последна редакция: Февруари 13, 2016, 00:24:27 am от Giaany »
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #273 -: Февруари 13, 2016, 00:32:55 am »
Благодаря ви, момичета!
Ще ми мине, гледам напред с надежда.
Просто явно минавам моментна криза, все пак се плануваше пункцията ми да е утре...
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #274 -: Февруари 13, 2016, 08:42:03 am »
Mirracles даваш си кураж и смело напред аз съм 9ти опит  в рамките на 3 години и съм на 42 доктора ми каза че шансовете ми са 10-20 % за успеваемост но ще ги изтискам до последно ,опитай се да мислиш положително и всичко малко по малко ще потръгне пожелавам ти успех и търпение миличка :balk_602:
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #275 -: Февруари 13, 2016, 09:31:13 am »
Така е! Аз имам 5 неуспеха (от инвитро и ЗЕТ), не броя сегашния, който също може да е неуспешен...Единственото, което ме държи след неуспех е да звънна на доктора и да си взема час за нов опит. Докато има възможност да се правят опити и аз ще продължавам да се надявам! Няма отказване!
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #276 -: Февруари 13, 2016, 17:38:44 pm »
момичета да се похваля - май ще стигна до пункция този месец ако всичко е наред.Засега върви добре,този месец поникнаха повечко антрални и фсх е паднало много.Изобщо имам големи надежди,стискайте ми палци.
Mirracles аз на косъм се разминах с имплантацията и емоциите ми бяха невероятни.Да видя яйцеклетката,да я мисля докато се дели,след това да си я прибера обратно,да си мечтая за малкото човече,което се бори за живот в мен - това за мен е неописуемо изживяване и бих го повторила хиляда пъти ако имам този шанс.Не си представям какво щеше да е ако се беше имплантирал ембриона и ако бях чула сърчицето - заради това продължавам борбата и никакви временни неуспехи няма да ме спрат! Ти стигна до тук,правиш достатъчно фоликули,на една ръка разстояние си от сбъдването на мечтата,мисли само за целта,всичко друго е без значение


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #277 -: Февруари 13, 2016, 18:46:49 pm »
успех lilibell :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #278 -: Февруари 13, 2016, 21:12:32 pm »
Лили,

Стиснати палци и от мен и успех!

Аз хубавичко си поплалах и вече ми се поразвидели.
Гледаме напред и продължаваме до успех!
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #279 -: Февруари 14, 2016, 16:02:06 pm »
Лили стискам палци да стигнеш до пункция и да извадите хубави яйцеклетки  :crossfingers:
Хормоните изглеждат супер  :balk_602:

Mirracles всичко ще е наред. Опитай се да не мислиш, въпреки че това е най-трудно постижимо.