0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В такъв случай да пуснем нова тема: имах трансфер на един ембрион на 24.08 с неособено добро кач. Шансовете според ембриолога са 50/50. Във връзка с това искам да попитам дали има забременели от ИКСИ с ембриони с подобно кач.?  osi_10
Благодаря за отговорите.
« Последна редакция: Януари 20, 2016, 11:56:12 am от marsi »
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #1 -: Август 25, 2015, 22:41:14 pm »
Аз утре вземам последното противозачатъчно, чакам да ми дойде и към събота -живот и здраве и Бог с нас трябва да стартираме :)
albajulia, много успех ти желая  :bighug:
<br />
*
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #2 -: Август 25, 2015, 23:18:24 pm »
Успех, момичета!  :)

Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #3 -: Август 25, 2015, 23:42:31 pm »
И аз ви пожелавам успех :-)
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #4 -: Август 26, 2015, 00:36:37 am »
Благодаря ви  :bighug: :bighug: :bighug:
<br />
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #5 -: Август 26, 2015, 09:27:04 am »
Успех момичета :D
*
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #6 -: Август 26, 2015, 09:39:37 am »
Успех и от мен, момичета :)

*
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #7 -: Август 26, 2015, 13:25:18 pm »
Успех на всички! :)
*
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #8 -: Август 27, 2015, 04:58:54 am »
Здравейте и от мен.
Успех на всички  osi_9.
Ние се борим на ЕЦ последните няколко месеца, но без успех до тук.
Мисля скоро да направим един стимулиран опит.
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #9 -: Август 28, 2015, 13:20:49 pm »
В такъв случай да пуснем нова тема: имах трансфер на един ембрион на 24.08 с неособено добро кач. Шансовете според ембриолога са 50/50. Във връзка с това искам да попитам дали има забременели от ИКСИ с ембриони с подобно кач.?  osi_10
Благодаря за отговорите.

Здравей - моят беше на 26.08. Също само едно ембрионче, което дори се върна в катетъра и трябваше повторно да ми го слагат. Иначе за качеството не знам, но съм чела какви ли не истории - щом са ти го сложили значи е достатъчно добро да има шанс да оцелее. Успех!!!
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #10 -: Септември 01, 2015, 22:36:16 pm »
Успех момичета , ембриончетата да се държат много здраво  :D
bgrose, много ми стана интересно как твоето искало да се връща обратно, с характер ще е  :D   Стискаам ви палци!

Момичета аз се самоцитирам:
Аз утре вземам последното противозачатъчно, чакам да ми дойде и към събота -живот и здраве и Бог с нас трябва да стартираме :)
albajulia, много успех ти желая  :bighug:
И сега да ви кажа какво стана. Доста ми е напрегнато, притеснено и объркано. Отиваме още в петък вечер наблизо до Пловдив да сме готохюви -ха, дойде ли и веднага на старта. Да обаче минава петък, събота , неделя и в понеделник следобед казвам на лекаря, че  5-ти ден вече съм без хапче, а кървене няма.  Кървене имах последната една седмина от приема на ОК. Лекаря каза, че е ок. от хапчетата е и няма проблем. да обаче аз спрях хапчетата и кървенето спря. Отивам вече в понеделник  късния следобед на преглед да видим какво става.
 Аз вече си мисля, че макар и на ОК, цикълът ми си е минал. (възможно ли е?) По моята логика така изглежда.
 Д-ра ми пусна хормони да видим какво става. Днес ми се обади и ми каза, че според хормоните трябва да ми дойде до 2 дни и веднага да отивам.  Постоянно ходя до ВЦ да проверявам ама -не.  И не знам какво да мисля. То ясно че каквото има да става ще стане, но ми е доста напрегнато. Някой изпадал ли е в подобна ситуация.  Т.е до седмица след последното хапче и да не идва  :?
Сега не знам утре сутринта на работа ли ще ходя към Пловдив ли ще хващам  :lol:
 Отбелязала съм дните на кървене в графиката си.
« Последна редакция: Септември 01, 2015, 22:39:13 pm от irenaa33 »
<br />
*
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #11 -: Септември 02, 2015, 23:19:46 pm »
Здравейте момичета, отдавна не съм писала, аз съм от по-големичките тук, над 42 съм


*
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #12 -: Септември 03, 2015, 00:50:31 am »
Продължавам горния пост, че нещо ми се изгуби написаното. Ние все още продължаваме да се борим за второ детенце. Сега да споделя последния ни опит, по точно развитието след него.
Трансфера ми беше на 18.8. Точно на 4 я ден след него получих леко кървене, което 1 я ден беше розово червено, на следващия ден стана кафеникаво и на следващия ден спря. Ясно е, много се притесних... на 7 я ден трябваше да пусна Е2 и Prg, понеже винаги съм с тънка и не добра лигавица. Така и така ще ми взимат кръв, пуснах и едно B HCG. После пуснах още 2 такива теста. По- долу ще напиша резултатите от изследванията по дати. Ще се радвам на всички отговори и мнения, енти опит ми е, но стреса и вълнението при всеки опит са все същите. Даже повече, поради натиска на времето. Имам час за преглед на 14.9 но още от сега ми спря времето. Хиляди въпроси, съмнения, пресмятания на Чхг та...
Сърдечно благодаря на всички, които ще се включат с мнения и отговори и успех на всички, които също са в действие.
Това са резултатите:
25.8  ( 7 ми ден от трансфер )  Е2= 400    PRG= 11,8     B HCG= 29,2
31.8 ( 13 ти ден от трансфер )  Е2= 220    PRG= 11,8     B HCG= 412
2.9   ( 15 ти ден от трансфер )  Е2= 280    PRG= 9,98     B HCG= 609


Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #13 -: Септември 03, 2015, 07:41:59 am »
Дано някой компетентен се включи. На мен нищо не ми говорят резултатите и мога само да гадая!
Успех, мила :bighug:
Иначе за протокола: аз още си чакам цикъла  :wink:
<br />
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #14 -: Септември 04, 2015, 13:05:55 pm »
Здравей мила незнам за другите резултати , но без съмнение за ЧХГ мога да кажа че има бременност  :D
Така че мога да ти кажа да се успокоиш и да се свържеш с д-ра да му кажеш че има положителен резултат или да си изчакаш преглед . Имай на впредвид че и при най малко съмнение за прокървяване трябва да се свържеш с д-ра . Желая ти всичко да е ок и да се похвалиш скоро . :) :bighug:
*
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #15 -: Септември 07, 2015, 19:26:21 pm »
Продължавам горния пост, че нещо ми се изгуби написаното. Ние все още продължаваме да се борим за второ детенце. Сега да споделя последния ни опит, по точно развитието след него.
Трансфера ми беше на 18.8. Точно на 4 я ден след него получих леко кървене, което 1 я ден беше розово червено, на следващия ден стана кафеникаво и на следващия ден спря. Ясно е, много се притесних... на 7 я ден трябваше да пусна Е2 и Prg, понеже винаги съм с тънка и не добра лигавица. Така и така ще ми взимат кръв, пуснах и едно B HCG. После пуснах още 2 такива теста. По- долу ще напиша резултатите от изследванията по дати. Ще се радвам на всички отговори и мнения, енти опит ми е, но стреса и вълнението при всеки опит са все същите. Даже повече, поради натиска на времето. Имам час за преглед на 14.9 но още от сега ми спря времето. Хиляди въпроси, съмнения, пресмятания на Чхг та...
Сърдечно благодаря на всички, които ще се включат с мнения и отговори и успех на всички, които също са в действие.
Това са резултатите:
25.8  ( 7 ми ден от трансфер )  Е2= 400    PRG= 11,8     B HCG= 29,2
31.8 ( 13 ти ден от трансфер )  Е2= 220    PRG= 11,8     B HCG= 412
2.9   ( 15 ти ден от трансфер )  Е2= 280    PRG= 9,98     B HCG= 609

Момичета ето и резултатите от днес, 7.9 ( 20 ти ден от трансфер )
E2: 219 pg/ml;     PRG: 15,2 ng/ml;    HCG: 1862 mIU/ml
Благодаря на всички за коментарите и успех на тези дето са в действие



Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #16 -: Септември 08, 2015, 07:06:52 am »
lolly, това значи , че си бременна , нали ? :)
Честито!!!
Момичета, ние СТАРТИРАХМЕ процедурата вчера.  :D :D :D
След дълго чакане напрежение , взиране дали, кога ще ми дойде , леко еднократно зацапване  на 1-ви и на 2-ри и чакане, чакане.....  Накрая д-ра ме извика в неделя прегледа и каза, че изглеждам точно като в начало на цикъл, но за всеки случай вчера рано сутринта пуснахме хормони.. Според тях и според ехографския преглед  ми казаха, след много мислене и обсъждане, чак към  към 15 часа, че съм 3-ти ден от цикъла и ЗАПОЧВАМЕ , голямо вълнение и изживяване беше:) Не знам дали споделих , но това стартиране го чаках от юли :)
Сложиха ми Гонал 150 и ми дадоха до петък, когато ме викат пак .
Та това е  от мен:) 
Разказвайте при вас как е.

« Последна редакция: Септември 08, 2015, 07:49:58 am от irenaa33 »
<br />
*
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #17 -: Септември 08, 2015, 08:20:16 am »
Успех irenaa33!


Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #18 -: Септември 08, 2015, 08:45:09 am »
Успех и от мен!
Re: Инвитро/ИКСИ- юли, август, септември
« Отговор #19 -: Септември 08, 2015, 16:10:51 pm »
Здравейте и аз този месец трябва да стартирам ако нещо не се обърка. Ще следя с интерес как вървят нещата при вас. Успех на всички от мен! :) :) :)