0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне лято/есен 2015
« Отговор #160 -: Януари 20, 2016, 10:29:31 am »
Успех, Иванела!
Дано всички скоро сбъднем мечтата си!
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне лято/есен 2015
« Отговор #161 -: Януари 20, 2016, 11:18:49 am »
Mirracles, благодаря -  успех и на теб! Данооо! :)
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #162 -: Януари 22, 2016, 17:23:30 pm »
Успех и от мен момичета :crossfingers:
Аз имам трансферирано ембрионче от естествен цикъл и сега си чакам. Бяхме готови да се откажем, но накрая го пунктирахме и то взе че се оплоди. После не се развиваше идеално и пак се чудехме дали да го върнем.
Притеснена съм че ембриончето не е добро, но го върнахме, защото доста време не стигах до трансфер.
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #163 -: Януари 22, 2016, 18:53:48 pm »
Успех на всички, момичета  :bighug: :bighug: :bighug:
Giaany, знаеш ли за колко такива "не добри" ембриони съм чувала, които после стават прекрасни бебета  :wink: :D Дано всичко да е наред!!!! Кога е теста?
<br />
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #164 -: Януари 22, 2016, 20:42:25 pm »
Giaany,

Не се тревожи, изчакай си търпеливо теста. Кой ден след трансфера си?
Стискам палци всичко да е наред!
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #165 -: Януари 23, 2016, 15:41:20 pm »
Благодаря ви  :bighug:

Днес е 3 ден след трансфер на 3ти ден. Но като ми го върнаха не беше станало още на 8. Мисля че не бяха минали и часовете, защото ми го сложиха в 10 сутринта, а оплождането със сигурност е станало след 11:30.
Теста е на 1ви.

Прец цялото време на процедурата бяхма на път да се отказваме. Защото бях на Фемара и имах само едно фоликулче още от 5 ден. Док ми каза че при такива показатели се прекъва по принцип. После се чудихме дали да слагаме ембриончето. Голяма главоблъсканица беше. Сега чакам и се моля да стане  :balk_112:
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #166 -: Януари 24, 2016, 01:28:08 am »
Здравейте момичета! Започнах стимулация на 21-ви и сега в понеделник ми е първи преглед а пункция надявам се след около седмица.
Стискам палци на всички и се надявам да се присъединя към чакащите в най-скоро време!
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #167 -: Януари 24, 2016, 09:32:58 am »
Loriana,

Стискам палци всичко да върви добре със стимулацията и да извадите хубави яйчица. Успех!
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #168 -: Януари 24, 2016, 11:43:38 am »
loriane, успех! Скоро да се похвалиш, не само с яйчица , а и  + тест и сърчице/а  :D
Както и всички останали момичета, които са в процедура, чакат или им предстои  :bighug: :bighug: :bighug:
Ето ви прашец  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
<br />
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #169 -: Януари 24, 2016, 12:46:25 pm »
Благодаря ти от сърце, Ирена!
Дано всички дочакаме добри новини добриновинии премеждията да останат зад гърба ни!
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #170 -: Януари 26, 2016, 13:55:25 pm »
Благодаря ви момичета!
Вчера бях на преглед и се видяха доста фоликули.. В петък пак съм на преглед и в понеделник на пункция! Нямам търпение!
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #171 -: Януари 26, 2016, 14:00:03 pm »
Чудесно, Loriane! Дано върви и занапред така добре стимилацията и да извадите чудесни яйцеклетки!
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #172 -: Януари 28, 2016, 17:39:54 pm »
Liriane и от мен успех! Да имате много яйчица за оплождане в Понеделник :crossfingers:

Да си събера прашец  :bubblebath:  Как така съм пропуснала  :?
В Понеделник ми е теста.
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #173 -: Януари 31, 2016, 16:34:41 pm »
Момичета, утре ми е пункцията, а сега съм с болки в гърлото и лека температура  8O 37,3 е, но не ми е добре, боли ме глава ...На някоя случвало ли се е? Страх ме е да не анулират всичко...
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #174 -: Януари 31, 2016, 21:28:44 pm »
Ирена благодарим за прашеца.
Обилно поръсване и на бебе за всички.
Прашеца ще е от полза за много от нас. :comm:

« Последна редакция: Януари 31, 2016, 21:43:30 pm от zemqta »
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #175 -: Февруари 01, 2016, 08:45:52 am »
Loriane,

Стискам палци за пункцията днес, да няма проблеми с температурата и да извадите хубави яйцеклетки!
Пиши как са се развили нещата.
Успех!
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #176 -: Февруари 01, 2016, 18:13:47 pm »
Благодаря  mirracles!

Направиха ми пункцията, но днес сутринта температурата ми беше спаднала от парацетамола..Все още нямам хрема, силно ме боли гърлото и дано до трансфера се пооправя...Всичко мина добре, само че беше доста дълго и ме болеше накрая...Извадиха 31 яйцеклетки, което си е доста голяма бройка, но при мен е нормално...предишните пъти резултатите бяха подобни.

Gianny, как си, има ли новини?
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #177 -: Февруари 01, 2016, 18:36:37 pm »
loriane, имунолозите са ми казвали, че от високия естрадиол при стимулация може да имаме симптоми като на настинка.
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #178 -: Февруари 01, 2016, 18:53:50 pm »
loriane
много бе  :D    :DПожелавам ти да ти се размине настинката. Ама нали и за да има успешна трансплантация било хубаво да е нисък имунитета, дори дават  лекарства за понижаването му ? На мен не са ми давали, но така чувам. Така че дано да е за хубаво!
Ти при предишния трансфер ли си имала пак толкова Я. Нямате ли замразени? А и  още нещо да питам, не се ли подуваш много при такава бройка .
Много успех ти желая!
<br />
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #179 -: Февруари 01, 2016, 22:21:28 pm »
Irena33 да, предишните два пъти имах пак около 30 Я. При такава бройка обаче много от тях са некачествени и накрая остават малко ембриони. Имахме 5 замразени, не всички оцеляха при размразяване и направихме 3 ЗЕТ..неуспешни.
Моят док иска да ме види в сряда да провери дали нямам хиперстимулация...надявам се всичко да е наред и да не ми отменят трансфера...подувам се да, но не много...
Ох да ви кажа с тази пункция и всичките обезболяващи ми изчезна температурата :) дано наистина поотмине..