0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря Маги. Записах там час... имаха за 1-ви... и за 2 часа излиза... и е с Крюгер... много евтина 55лв. По другите клиники е мин 100лв...
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Момичета, има ли някъде ценоразпис на болницата?
В информираното съгласие имашена примерни жени, но не съобразих да ги снимам.

Какви са цените на оплождане на 2-3 Я, на замразяване на еякулат и за съхранение?
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Момичета, има ли някъде ценоразпис на болницата?
В информираното съгласие имашена примерни жени, но не съобразих да ги снимам.

Какви са цените на оплождане на 2-3 Я, на замразяване на еякулат и за съхранение?


Мила, на 37ма страница съм ги прикачила ;)
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Благодаря!

 :bighug:
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Момичета дайте съвет.. от снощи започнах да пия Фемара.. но днес не се чувствам добре... отпаднало ми е.. замаяно..гади ми се от време на време.. обливат ме вълни от време на време и ми е пресъхнала устата... какво да правя... боли ме и главата...или пък да изчакам да видя как ще съм утре и да се обадя в болницата.. 😕
*
Кикче, май е нормално. Аз с моята стимулация бях зле също. Гадеше ми се нон стоп, главоболие, спеше ми се

Изчакай и виж утре как ще си
Та това е ужасно.. айде на работа мога и да не отида като ми е зле.. ама как да обясня на дъщеря ми че ми е лошо... 😕
Трай бабо за хубост :oops:.Кажи и че те е хванал някакъв вирус .Не помня да съм имала неразположение с Фемара,дори и да е имало то е било нещо леко.Дано днес си по-добре
*
Кикче, как си днес?Аз не бях добре с моята стимулация, но при всеки е различно.

Силванчето не пише, какво ли стана с нея.

*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Здравейте момичета, онзи ден бях на първи разговор с д-р Персенска за започване на втори опит. Дадох си заповедта. Д-р Персенска ми каза да си запиша час на 9-10 ден от цикъла за проследяване за биопсия. Разбрах само, че се прави за по-лесна имплантация. Но каква манипулация е , кво е що е, цена....нищо не знам. Това ли е въпросното надраскване на матката?

Всяко инфо ще ми е от полза
*
Не, не е надраскване на матката, а се взима проба от самата матка, за да се види дали няма някакъв проблем.Бърза манипулация е, момичетата споделят че не е болезнена.За цена не мога да помогна.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Не са добре при мен нещата, само едно остана и не беше хубаво, но направихме трансфера колкото да финализираме.

А мъжкия фактор е под всякаква критика!Преди година беше зле, но не чак толкова.

Очаква ли се скоро да приемат четвърти опит по фонда?
И за мъжкия фактор не знам какво да правим, да замразяваме ли.
С клостилбегит скъпо ли излиза?
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Надяваме се след Нова година да се приемат промените.Знаеш ли ако ми прочетеш дневника ще видиш, че и моята стимулация протече по подобен начин, на още една приятелка също и според мен самата стимулация не е ОК.Не знам!И ние останахме с 1 на края, и при мен тръгнаха от единия яйчник много рано>въобще ниско качество на яйцеклетките от всякъде, защото не вървяха равномерно.

Здравейте момичета, горе главата Силванче, ще го приемат закона 99% :). Искам лично да благодаря на Маги, че ми вдъхна кураж и в крайна сметка решихме да направим една инсеминация, снощи говорихме с доктора и той каза, че шансовете са много големи с инсеминация, много добре ми влияе тази стимулация а и заедно с изследванията на моя приятел ще трябват още около 500-600 лв, което е посилно за момента:) Исках и да питам, предполагам гаденето след стимулация е нормално, но все пак не съм много веща и отделно ме хвана страшно безсъние, снощи до 3 и 30, а и сега не ми се спи, аз попринцип съм поспаланка :)
*
На мен много ми се гадеше, беше ужасно!Радвам се, че сте предприелли стъпки, наистина за мен няма смисъл да изгърмите една стимулация ей така.Кофтито е, че не ви е подготвил Стаменов какво мисли, как ще действа.

На мен много ми се гадеше, беше ужасно!Радвам се, че сте предприелли стъпки, наистина за мен няма смисъл да изгърмите една стимулация ей така.Кофтито е, че не ви е подготвил Стаменов какво мисли, как ще действа.

Ами нали ти казвам, неговото мнение е че имаме много голям шанс с инсеминация, защото освен всички други изследвания и фоликулите се развиват много добре, от всичките седем има два много подходящи и довечера ще ми сложи Прегнил, таймираме и събота и неделя инсеминация и ако се наложи реинсеминация!
t_svety  с какви медикаменти правихте стимулацията?
t_svety  с какви медикаменти правихте стимулацията?
Гонал ф, Фостимон, последното не го помняимето нещо с К и накрая Прегнил
Здравейте,може ли някои от вас ,които не ка от София да ме ориентират за места където може да се отседне в близост до болницата