0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Спин, Васерман, Хепатит Б и С за двамата на теб ПКК.

Здравейте, имам следния въпрос: по-рано бях писала за моя случай - след неуспешно ин-витро получих кисти. Пих един месец регулон и нещата се оправиха. Започнахме уж нов месец с идеята за ин-витро на естествен цикъл. Естрадиолът беше много нисък - 13 единици на 2-ри ден, при положение че досега винаги ми е бил около 35 единици на 2-3 ден. Днес, на 10-ти ден (при стимулация с клостилбелгит за 5 дни) естрадиолът е 29,19 единици, при положение че за качествени яйцеклетки се смята, че трябва да има поне по 200 единици на голям фоликул. При мен на 8-ми ден имаше 1 фоликул от 14 мм и 3 фоликула по 10 мм. Възможно ли е този нисък естрадиол да е резултат от регулона миналия месец? Индикация за некачествени / празни фоликули ли е непременно ниският естрадиол?
*
И на двата въпроса мога да отговоря с Да.Понякога така се получава, организма блокира.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Спин, Васерман, Хепатит Б и С за двамата на теб ПКК.

В момента с ваучер от офертомед пакета в Рамус е 35 лева с вземането на кръв вместо 80 лева в болницата, в кандиларов е 51 лева с ваучер.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Силванченце, днес даваме кръв в Рамус. Наложи се да до платим  по 25 лв. з
а още един антиген за хепатит В, тъй като от клиниката ни ги бяха написали , а не бе включен във ваучера.Така всичко ни излезе по 60 лв. на човек , срещу 71 в клиниката + една хламидия бонус 😉 За ваучери в Кандиларов не съм чувала.  Успех!
*
Това е линк - дано не  е реклама, днес пусках от него пакет ЛХ,ФСХ,естрадиол,тестостерон,пролактин за 37 лв.
https://www.ofertomat.bg/
*
Моя опит приключи с неуспех.Но ще подавам пак документи и ще правим пак нов догодина.

Успех момичета и питайте!Нека се подкрепяме!

 Момичета, за след колко време дават час при др.Стаменов за опит по фонда? Досега съм била при др.Персенска.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Силванченце, днес даваме кръв в Рамус. Наложи се да до платим  по 25 лв. з
а още един антиген за хепатит В, тъй като от клиниката ни ги бяха написали , а не бе включен във ваучера.Така всичко ни излезе по 60 лв. на човек , срещу 71 в клиниката + една хламидия бонус 😉 За ваучери в Кандиларов не съм чувала.  Успех!

Какъв е този антиген?
Пуснах вчера в Рамус пакета, но не съм взела резултата да им го занеса.
https://www.ofertomat.bg/Paket-Polovo-predavani-bolesti-za-33-lv-na-nad-100-adresa-ot-MDL-Ramus-p4973.html
« Последна редакция: Октомври 18, 2017, 07:26:11 am от silvanchence »
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Ами нещо си Anti HBc- total, от нашата клиника ни го бяха написали.  Затова изрично питах дали е включен в пакета, но не е. Затова го платих отделно.  Но на вас може да не ви го искат.Питайте в клиниката най-добре. УСПЕХ!
*
И в нашият пакет от клиниката го има този Anti HBc- total. На мен ми взеха 153,50 лв., но за мъжа - ще ги пусне сигурно в Рамус! Доста по-изгодно излиза! Благодаря за линка. Успех момичета!
*
На нас, не са ни го искали този антиген.И аз пратих мъжът си в Рамус, бях накарала в клиниката да ми напишат на лист какво точно да си пусне и той по него действа.

*
На нас ни дадоха един пакет от документи за подписване и най-отгоре лист с Информация за задължителните и необходимите изследвания преди започване на процедура по АР - отделно за жената и мъжа. Та от там и аз гледам.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Момичета, някоя от вас образува ли полипи на лигавицата на матката, да обменим информация.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
аз махах полип 2015г, сега пак си имам.
аз мисля, че при мен се образуват като пия клостил, нали тогава лигавицата не расте както трябва и явно от това.
но са си мои разсъждения, може и да е от друго.
преди това не съм имала.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Момичета, някоя от вас образува ли полипи на лигавицата на матката, да обменим информация.

Не знам как да постъпя.На пети ден от стимулацията, докторката видя полип и съветва да няма трансфер, а да ги замразим.Но на двата ми замразени трансфера досега, не издържат размразяването.
Как така на предния цикъл нямаше нищо, на прегледа преди да почнем пак всичко беше наред, и след 2-3 дни полип се появи.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Здравейте и от мен, нова съм във форума, но четох много по темата със стимулациите тук. Предстои ми стимулация при доктор Стаменов, но не успях да разбера за какво е сумата от 1000 лев, ако може да помогнете. Снощи ми дадоха четири инжекции Гонал ф и ми казаха как да си ги бия четири дни, никой дума не обели за пари а на касата се оказа, че дължа 1000 лев. Във вторник ще попитам доктора за какво са, но три дни съм в неведение и си помислих, че може би тук ще намеря предположения?
*
За лекарствата.Нали е самофинансиран опита?Щом е така лекарствата ги заплащаш след като ти ги дадат.

Ама не е ли редно някак предварително да ги казват тези неща горе долу... а не като отидеш да се срамиш на касата че не ти стигат парите за да си платиш... онзи ден точно затова се обаждах на инфо.. ама и там не ми отговориха... то ясно че няма как да се каже точната сума.. амаа като ти кажах 1000лв а ти носиш 500 как ще стане номера..
*
t_svety, не помня колко струваше Гонала, но не е евтин и е възможно за него да са тези 1000 лв.
Момичета, питайте за какво плащате.
Кикчето, на предварително запитване на информация няма как да отговорят адекватно дори и " горе долу" . Лекар окончателно решава какъв да е протокола и стимулацията непосредствено преди старта, отделно в хода на процедурата дозите се коригират на момента.
 Мисля не е проблем доплащането на следвщ преглед.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.