0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

t_svety  с какви медикаменти правихте стимулацията?
Гонал ф, Фостимон, последното не го помняимето нещо с К и накрая Прегнил
.      Ако сте били платено горе долу колко ти излезна както пари стимулацията само? Аз нещо се съмнявам, че с тази фемара може да се служат нещата.. някак си скептично съм настроена.. та си мисля за следващия път да съм на малко по-силна стимулация... някак така си ги мисля нещата... днес ми беше последното хапче от тях... и в сряда съм на преглед, тогава ще ми е 10-ти ден от мц.... Иначе левия яйчник ме боли.. като съм легнала и се завъртя рязко и ме заболява иии като си натисна леко от ляво пак ме боли...
Здравейте,може ли някои от вас ,които не ка от София да ме ориентират за места където може да се отседне в близост до болницата
     В този хотел виждам че има допълнителна остъпка за пациенти на болницата http://hotelsimona.com/news/bolnica-nadejda-art-hotel-simona-gr-sofia/ другия вариант е.. като напишеш в гугъл хотели до болница надежда и пк ти излизат кои са в близост....
*
Кикче, айде утер да ти кажа примерни цени на лекарства, че май най-скоро съм била в стимулация.Ако забравя да пиша драсни, заета съм на работа и забравям, не е нарочно.

Добре Маги.. ще те подсетя... пък аз знаете ли сега какво си мисля..че като ида на 10-ти ден от МЦ и да не сме изпуснали фоликула/те ... от коментарите които чета на повечето на 10-11 ден им е била пункцията... и друго.. този прегнил задължително ли се бие?
Кокиче,Фемара най-много да ти образува още 1 ф.Тя е много слаба.10 ден за преглед с нея си е супер,не мисля че ще изпуснете Ф.Прегила мисля,че е задължителен
*
Прегнила е задължителен, таймира пукането на фоликулите и така ще сте сигурни, че ще ги хванете.Колкото до вида на стимулацията всичко е относително и зависи как ще го понесе организма ти.Ето виж ме мен, стимулирана с Пурегон, големи дози и накрая нищо.От 5 фуликула 1 презрял, 2 пунктирани, от всичките 1 годна яйцеклетка.

Ценоразписа ми е следния:
Гонал Ф 300IU - 172.80
Гонал Ф 900IU - 518,40
Менопур 75IU - 37,20
Мериоферт 75IU - 37.20
Puregon 300IU - 188.98
Puregon 900IU - 566.94
Цетротид 0.25mg - 50,96

t_svety  с какви медикаменти правихте стимулацията?
Гонал ф, Фостимон, последното не го помняимето нещо с К и накрая Прегнил
.      Ако сте били платено горе долу колко ти излезна както пари стимулацията само? Аз нещо се съмнявам, че с тази фемара може да се служат нещата.. някак си скептично съм
настроена.. та си мисля за следващия път да съм на малко по-силна стимулация... някак така си ги мисля нещата... днес ми беше последното хапче от тях... и в сряда съм на преглед, тогава ще ми е 10-ти ден от мц.... Иначе левия яйчник ме боли.. като съм легнала и се завъртя рязко и ме заболява иии като си натисна леко от ляво пак ме боли...

Кикче здравей, на мен ми излезе около 2000 лв. всичко, но ако се върнеш по нагоре ще прочетеш, че доктора ме беше объркал и ме беше насочил за инвитро, което аз не исках, та предполагам, че стимулацията за това беше толкова скъпа
Гонал ф - 1100
Фостимон - 300
третото което не помна беше около 30
Прегнил 6

всички изследвания 200

Инсеминация и реинсеминация 350

За моя приятел само изследвания 80
И, стискайте ми палци, след инсеминация съм, надявам се да се случат нещата:)
*
О стискаме много силно!

О стискаме много силно!

Благодаря ти Маги!
t_svety и от мен стиснати палчета
*
И от мен стиснати палци, t_svety, успех!

И от мен стиснати палци, t_svety, успех!
Благодаря!
*
И от мен стиснати палци!
Успех t_svety!
И от мен стиснати палци!
Успех t_svety!

Thank you!
Ма как няма да ти стискаме палци t_svety :) Че и на краката ;) ...
Значи стимулацията с инжекции варира от към цена... може да е 200 ама може и да е 1000... Ще го мисля това като му дойде времето.
*
Според мен е по към 1000, че даже и нагоре.Няма да има 1 инжекция, ще са няколко от един вид, може да се включи и втора.Та мисли го.

Кикче, мина ли прегледа, какво става?

Ма как няма да ти стискаме палци t_svety :) Че и на краката ;) ...
Значи стимулацията с инжекции варира от към цена... може да е 200 ама може и да е 1000... Ще го мисля това като му дойде времето.
Благодаря и на теб Кикче, при всички случай ще споделя резултата! Стимулацията, както казва и Маги е по-скоро към 1000 даже и нагоре, успех пожелавам и мисли позитивно :)!
От снощи имам и друга чуденка, тъй като практикувам йога се двоумя сега дали да ходя или да поспра малко, вие как мислите?
Аз не бих спряла,просто бих избирала не натоварващи упражнения(никога не съм ходила на йога и нямам на представа за натоварването на организма).Не трябва да променяш ежедневието си кой знае колко.Не си болна.