0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Няма проблем плащане на следващ преглед.Аз лично забравих да си платя микробиологията и я платих преди пункцията.Шемет!Може да си носите и карти, има устройства за плащане с тях.

Здравейте, благодаря за отговорите, опита е самофинансиран да, знаете ли как стои въпроса с кандидатстване по Цар с диагноза неизяснен стерилитет? Принципно и според мен е редно да се казват тези неща, но явно без да питаш не казват, а то незнаеш и какво да питаш, като не си се занимавал с това. Във вторник мисля да изясня финансовата ситуация и ако не ми е по силите ще спра, за жалост :(
t_svety не си ли говорила с доктора горе долу колко би струвала една процедура при вас... Ние говорихме с докторката и тя ни каза горе долу каква ще е сумата за ИКСИ в нашия случай. И решихме че можем да се справим поне за един платен опит, а през това време ще пуснем и документите за фонда... Надявам се да не стогаме до там... Даже във вторник ще ходим за назначаване на стимулацията. Имам снимки на ценоразписа.. ако искаш да го погледнеш.
t_svety едно от условията беше да имате 4 самофинансирани инсеминации или 1 ин витро и 3 инсеминации (ако греша някой да ме поправи).В клиниката има човек,който се занимава с фонда,можеш да се обърнеш към него за въпроси и изготвяне на документи.
*
За да се кандидатства с неизяснен стерилитет трябват 4 броя опита АРТ, самофинансирани.Това са 4 инсета или 1 инвитро 3 инсета или 4 ин витро опита, както искате така ги комбинирайте.

t_svety не си ли говорила с доктора горе долу колко би струвала една процедура при вас... Ние говорихме с докторката и тя ни каза горе долу каква ще е сумата за ИКСИ в нашия случай. И решихме че можем да се справим поне за един платен опит, а през това време ще пуснем и документите за фонда... Надявам се да не стогаме до там... Даже във вторник ще ходим за назначаване на стимулацията. Имам снимки на ценоразписа.. ако искаш да го погледнеш.


Да, моля!
t_svety не си ли говорила с доктора горе долу колко би струвала една процедура при вас... Ние говорихме с докторката и тя ни каза горе долу каква ще е сумата за ИКСИ в нашия случай. И решихме че можем да се справим поне за един платен опит, а през това време ще пуснем и документите за фонда... Надявам се да не стогаме до там... Даже във вторник ще ходим за назначаване на стимулацията. Имам снимки на ценоразписа.. ако искаш да го погледнеш.


Да, моля!
                                      Заповядай...                           Аз имам едно питане.. утре имам час за назначаване на стимулация.. но тъй като др. Шефкетова я няма ми записаха час при др. Цевтков... Имате ли някакви впечатления от него.. че малко се попритесних.
*
Ох никакви, но пусни хормони като отидеш задължително, коментирайте ги, преглед и тогава стимулация.Ще ти стискам много силно палци!крайно време е да имаме бременна тук!

t_svety не си ли говорила с доктора горе долу колко би струвала една процедура при вас... Ние говорихме с докторката и тя ни каза горе долу каква ще е сумата за ИКСИ в нашия случай. И решихме че можем да се справим поне за един платен опит, а през това време ще пуснем и документите за фонда... Надявам се да не стогаме до там... Даже във вторник ще ходим за назначаване на стимулацията. Имам снимки на ценоразписа.. ако искаш да го погледнеш.


Да, моля!
                                      Заповядай...                           Аз имам едно питане.. утре имам час за назначаване на стимулация.. но тъй като др. Шефкетова я няма ми записаха час при др. Цевтков... Имате ли някакви впечатления от него.. че малко се попритесних.
Много благодаря, за съжаление нямам, аз имам само от д-р Стаменов за момента, не мисля обаче, че има място за притеснение!
Аз бях при Цветков.Страхотен човек,доктор.Само хубави неща мога да кажа за него
Благодаря за мнението... се вече съм малко по-спокойна.. утре ще се запозная с него. А иначе разбрах че др.Шефкетова ще отсъства за неопределено време отново.. И всички нейни пациенти за преразпределени.
*
Хм, това последното хич не ми харесва!Да видим до заповедта какво ще се случи, дано се върне на работа.

*
Обадих се по телефона в клиниката да си отменя часа за коментар на опита и се оказа, че д-р Шефкетова е в дълга отпуска и не се знае дали ще се връща в клиниката.Аз имам време до моя опит и дано се разбере дали ще е там, дали другаде и дали въобще ще го работи това.

magi значи ми е била достоверна информацията... Ама какво да се прави... дано се върне по-скоро
*
Как така плащате 1000 лв. без документ?
Кой плаща 1000лв без документ? 😯
*
На касата издават документ, отделно като плащаш те ти казват за какво са парите.

Аз съм притеснена от евентуално напускане на Шефкетова, особено след стартираната по този начин стимулация от Персенска.Не знам дали ако Шефкетова се махне бих направила следващ опит в тази клиника, по-скоро Не.

Естествено че дават документ, то се оказа че може и на части да се плати! Знаете ли дали здравните застраховки покриват тези неща?
*
А в самия документ не пише ли какво плащаш, та се налага да ти казват допълнително?

(трудно ми е да цитирам през телефона, простете)

Питам, защото по-горе момиче споменава, че са платили 1000 лв, но не знае за какво.
*
Знаете ли дали здравните застраховки покриват тези неща?
Не, не ги покриват.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.