0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Аз не бих спряла,просто бих избирала не натоварващи упражнения(никога не съм ходила на йога и нямам на представа за натоварването на организма).Не трябва да променяш ежедневието си кой знае колко.Не си болна.
Много благодаря, не са натоварващи, просто тези който са с много сгъване в коремната област ще ги избегна!
Magi утре ми е прегледа... чакам си го с нетърпение.. :)
Magi утре ми е прегледа... чакам си го с нетърпение.. :)
И аз стискам палци, успех!
Единственото нещо което не ми харесва в болницата е това с часовете.. ама хич не се спазва тоя график.... часа ми е за 12:15 и съм 18-ти номер... а тепърва е номер 11....  😡
Единственото нещо което не ми харесва в болницата е това с часовете.. ама хич не се спазва тоя график.... часа ми е за 12:15 и съм 18-ти номер... а тепърва е номер 11....  😡

Дам, чакането там е с часове, аз съм чакала и от 6 до 11 и 30 вечерта веднъж, ужасно е! А пък веднъж бях 35 номер и като отидох беше номер 12, супер а, цял ден откарах там:)
Съгласна съм,но както знаеш докторите правят всичко(прегледи,операции,при бременност следят до 13г.с)и като има един спешен случай графика отива на кино.При ЖК не е така,айде скоро да се запътваш на там за да го няма този проблем
Здравейтее.. моята пункция мина... не ми сложиха упойка.... имаме си една яйцеклетка.. сега чакаме да извикат мъжлето за материал иии после пак ще чакаме до утре за да се обадят да кажат какво става Simple Smile
Здравейтее.. моята пункция мина... не ми сложиха упойка.... имаме си една яйцеклетка.. сега чакаме да извикат мъжлето за материал иии после пак ще чакаме до утре за да се обадят да кажат какво става Simple Smile
И на теб стиснати палци Кикче:)
*
Кикче, ти си герои :) Сега чакаме едно оплодено и прекрасно ембрионче!

Браво Кокиче.Стискам палци
Здравейте, момичета. Успех на всички, които в момента са в процедура! Аз си чакам цикъла след отменена пункция поради нисък естрадиол, но той не идва и не идва вече 5-ти ден. На някого случвало ли му се е по-дълго закъснение след стимулация и/или противозачатъчни? Миналия месец бях на Регулон заради кисти след стимулацията. Ходих на друг гинеколог (не в Надежда) покрай едни профилактични прегледи от работа - казаха ми, че лигавицата ми е доста голяма (14,7 мм), т.е. видимо наближава цикълът. Не може да съм бременна, защото фоликулите ми не вървяха и нямаше естрадиол (заради което отмениха пункцията), а и не сме правили самостоятелно опити :(
*
Забраванка и на мен след стимулацията ми закъсня цикъла.Учудващо беше.А и с тия кисти е много вероятно това да се случи!

Здравейте... писах в другата тема.. ама тук не съм... Ами след пунцията.. на следващия ден ми се обадиха биолозите.. и казаха че яйцеклетката не се е оплодила... казаха че са имали забележки към нея.. та нашия първи опит завърши с гръм и трясък та и до трансфер не стигнахме.. Исках да си запиша час при Цветков за да коментираме случилото се.. но час имат чак за 22ри.. а то до тогава се надявам МЦ да ми дойде и направо да записвам час за стимулация. Мисля да му предложа да направим такава стимулация че да излараме поне 3-4 фоликула и Я .. за да имаме по-голям шанс.. Мисля че грешката беше, че не отидох по-рано на преглед...а не чак на 10-ти ден... Днес се чук и с Румяна да подготвим документите за фонда.. та такива неща с мен.. Стискам палци на всички започнали процедура този месец да им е на късмет и нещата да се случат.
*
Хриси(Кикче), късен преглед, много голямо яйце тръгващо вече да става на киста.Ей такива неща.Искай по-често проследяване следващия път.А по-лека стимулация от рода на Менопур мисля че ще можете да изкарате повече яйцеклетки, но говори с него!

Да да.. ще говорим другия път като ида... Въпроса е че в случая парите са определящи за стимулацията, защото пак ще се самофинансираме... често не мога да дам 1000лв за стимулация само... ако е нещо от рода на 400-500лв ще е добре... ама няма какво да гадая.. като ида ще видя какво ще предложи доктора...
*
Да парите са определящи, аз за това предложих нещо от рода на Менопур, той е сравнително приемлив вариант, а и се правят малко брой яйцеклетки.Но доктора ще прецени, той е видял как си реагирала, какви са стойностите на хормоните.Не се притеснявай, дори неуспешния опит носи много информация на лекарите.

Е то хубаво носи.. но вече сме -1350лв назад... без трансфера...въпреки че в тези пари влизат ЦС, 2 спермограми, вирусология и хормони...
*
Разбирам те напълно.Ако искаш починете и изчакайте фонда, до сега раздаваха за около 6 месеца заповедите и да има забавяне по нова година се надявам да е само месец.

Ако доктора реши да ме стимулира с нещо до тази сума която споменах.. няма проблеми... то така или иначе вече няма да правим СГ и ЦС и вирусология.. те вече са направени... Тоест може да се справим финансово... но мисля ако ще правим втори финансиран опит за сега да е последен.. докато фонда не ни одобри... искам да пробваме още веднъж и да се стогне до трансфер... пък после ще му мислим... Мисля че ме рязбираш какво имам впредвид.
*
Абсолютно!И аз това исках като правех ин витро на ЦС да стигнем до трансфер, да знам че тия яйцеклетки стават за нещо.Разбирам те, стискам палци и съм с теб!