0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

А в самия документ не пише ли какво плащаш, та се налага да ти казват допълнително?

(трудно ми е да цитирам през телефона, простете)

Питам, защото по-горе момиче споменава, че са платили 1000 лв, но не знае за какво.

Пише пише, само за инжекциите Гонал Ф, но при мен случая е че с доктора се бяхме разбрали за друго нещо а той като гледам си ме подготвя за инсеминация, днес имам час и ще си изясня нещата, благодаря!
*
Според мен те подготвя за ин витро.Инсеминация няма да прави със стимулация с Гонал, лично мнение.Това е силна стимулация за ин витро.

Според мен те подготвя за ин витро.Инсеминация няма да прави със стимулация с Гонал, лично мнение.Това е силна стимулация за ин витро.

Незнам, преди да говоря днес с него нищо не мога да кажа, но не е редно след като не сме го обсъждали. Цялата ситуация е такава, че изследванията ни са ок отвсякъде и той каза "когато решите ще направим една лека стимулация и ще пробвате по естествен път", да обаче не, отивайки следващия път,  без никакви допълнителни обяснения ме прати в манипулационната и от там започнаха моите въпроси, защото там жената ми обясни, че почваме стимулация и аз си мислех, че е това което говорихме с доктора, да обаче документите които ми дадоха да попълвам говорят за друго нещо и затова съм така учудена, някъде липсва комуникацията между мен и доктора, затова днес като отида ще питам направо какво мисли. Ако е решил да прави ин витро, ще трябва да се откажа поне за момента!
*
Много странно, макар че познавайки Стаменов той има такива моменти.Аз и за това се махнах от него и отидох при Шефкетова, имам чувството, че има бели петна.При мен имаше подобен развой на една стимулация и тогава просто прецених, че не е моя доктор.Колкото до стимулацията помисли добре дали да спираш сега.Вие сте по средата реално.Прецени си силите и риска.
Успех!

Много странно, макар че познавайки Стаменов той има такива моменти.Аз и за това се махнах от него и отидох при Шефкетова, имам чувството, че има бели петна.При мен имаше подобен развой на една стимулация и тогава просто прецених, че не е моя доктор.Колкото до стимулацията помисли добре дали да спираш сега.Вие сте по средата реално.Прецени си силите и риска.
Успех!

Еми няма как да преценя без той да ми обясни какво мисли да прави и най-малкото да ми направи груб разчет на това какво следва, много ми е объркано в главата да не говорим, че жестоко се изпокарахме с моя приятел, защото не съм била достатъчно информирана и не съм знаела какви ги върша :))))
*
Говори с лекаря и виж какво ще ти каже.За приятеля така са понякога, какво да ти кажа.Идея нямат през какво точно минаваш ти лично.Моя мъж май зацепи какво става след пункцията като ме видя като зомби.

Говори с лекаря и виж какво ще ти каже.За приятеля така са понякога, какво да ти кажа.Идея нямат през какво точно минаваш ти лично.Моя мъж май зацепи какво става след пункцията като ме видя като зомби.

Да не им увират много главите, но след малко тръгвам към клиниката и после ще пиша тук за развой на събитията, за сега приятен ден!
*
С колко те Гонал Ф те стимулират, t_svety?

Аз не съм в Надежда, но моите инсеминации са само стимулирани и то с Гонал Ф.
С колко те Гонал Ф те стимулират, t_svety?

Аз не съм в Надежда, но моите инсеминации са само стимулирани и то с Гонал Ф.

4х350
*
350 ти е дневната доза ли?

Ако е така, не мисля, че е за инсеминация. Доста е голяма дозата.
Здравейте, мина моя преглед.. ще се стимулираме с фемара 2х1 за 5дни. Пуснах и хормони..моля погледнете ги, 2-ри ден от МЦ съм. И на 1ви съм на преглед.. дано вс мине както трябва.
*
Да дозата Гонал е висока и е като за ин витро.

Кикче, добре са хормоните.Чела съм за стимулация с Фемара, точно 5 дни е после може да включат друг медикамент.Ще те следя и теб!Стискам палци!

Павла, вие сега какво ще правите?

*
Имаме право на още 2 инсеминации и смятаме да си ги използваме, защото от 4 имаше 2 пъти бременност.
Чакам всеки момент да ми дойде и започваме стимулация за инсеминация.
*
Ще стискам палци това да ви е последната.А разбрахте ли защо не се развива бременността?

350 ти е дневната доза ли?

Ако е така, не мисля, че е за инсеминация. Доста е голяма дозата.


Да, дневната е 350, сега чакам пред кабинета и ще видим, но пак да питам според вас не е ли редно тези неща да се обсъждат с пациентите а не да си ги самоназначава, все пак не е ли крайното решение на пациента?
*
Да всичко трябва да е обсъдено с пациента.Каква стимулация, по какъв протокол, защо така ще се действа и т.н. Всичко се коментира с пациента.

*
Благодаря, Маги, надяваме се  и ние.
Аз имам общо 3 бременности. Първата (напълно естествена) беше със съмнения за извънматочна, но тогава мисля, че се прибърза, просто ме наплашиха много и 4гс сложихме метотрексат. Втората си беше биохимична. Последната просто не се появи сърдечен пулс до 7гс и нещо, а и ембриона изоставаше с 1 седмица вече и я прекъснахме с хапчета. А след нея ми излязоха завишени антинуклеарни антитела и се оказа, че съм хетерозиготен носител на някои гени за тромбофилия. Но време на нито една от бременностите не съм имала никакво лечение. При следваща, с лечение с аспирин и кортикостероиди, се надявам да е успешна.

Късмет и на теб :)
*
Важното е че сте взели мерки за следваща успешна.Ще стискам силно палци, ред ти е!

*
Благодаря ти :bighug:
Kikcheto аз също 1 месец съм стимулирана с Формата за 5 дни,решихме просто да пробваме на контакт,а и имаше съмнение че пропускам О повече от веднъж на 13м.Образувах само 1 Ф,нямах странични ефекти.До колкото знам от Цветков това е една от най леките стимулации