0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Топли минерални басейни - в много хотели в с. Огняново, Гоце Делчев. На 200км от София. Пътят е ок, половината е магистрала ;)
В близост - селата Ковачевица и Лещен, много подходящи за разглеждане от чужденци.
  - Селище "Омая" - http://www.omaya.bg/#
  - екозона "Белите скали" - http://ekozona.info/
На една крачка от Пирин планина, Родопите. Става и за еднодневна екскурзия до Бяло море - Кавала в Гърция.
Парка в Гоце Делчев също е прекрасен :)



Омая е най-приказното място за почивка в България за мен.
Но е безбожно скъпо. Все пак си струва да се отиде поне веднъж до там за някакъв специален повод например. Но по моите критерии е доста отдалечено от София. Лещен също го харесвам много.
*
Запазено за "Енира". Тъкмо ще мога да докладвам от първо лице.
Тези, които ми ги е предложила джам, са хубави (особено макси ме грабна), но предлагаха само стаи, нямаха апартамент. А да се набутаме четиримата в една стая и да си мислим, че си почиваме, няма как да стане.

*
До тук мнение за Енира не видях? :lol: Дай линк,за да можем да сравним! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
този явно е по-нов, не съм го виждала и не съм чела за него. на снимките изглежда малък и хубав.

Рачо, ето линк:
http://hotel-enira.com/

Деси, дано да имате чудесен престой там и да дадеш после отзиви! Но все пак, потърси отзиви за хотела в бг-мама и др.подобни - за всеки случай.
« Последна редакция: Януари 08, 2016, 12:29:48 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Джаме, лош човек си ти.  :lol: Как ме подкокороса само!
В мамата има само един отзив за този хотел. Положителен е. Но е факт, че няма нищо за правене за децата.
И като се забих да чета, както ти ме посъветва, взех, че резервирах в "Св. Спас". Мамите много го хвалят. Ще се почудя още известно време и после ще отменя едната резервация безплатно.
« Последна редакция: Януари 09, 2016, 00:10:14 am от blue_sky »

*
Ейййй,туй "западния" турист насищане няма..... :lol: :lol:"Граби" по две,по три резервация даже.Ще кажеш ,че си е у дома!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Момичета, Тара, бях в Римска баня преди седмица. Беше чисто и около басейните. Спа центърът е ремонтиран и много чист. Да, има строеж и е било шумно цяло лято. Но, в момента не се строи, явно заради снега и студа. :) Яденето в ресторанта не беше върха, но не беше и лошо. Закуската беше богата.



Имаме резервация за тази събота за Старосел, така че ще споделя и аз  :P
Ако ни хареса ще резервираме за повече за февруари-март.
Не успяхме да отидем, че моят мъж се разболя. Така че не чакайте отизиви от мен за момента.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Случайно ми попадна (във фейса, то къде ли другаде  :lol:) ето това:
http://www.peika.bg/statia/Nebesnite_pasbishta_kray_selo_Osikovitsa_l.a_i.95969.html
Понеже тази година Великден и Гергьовден са много близо и има възможност да се слеят, аз си правя планове, естествено без кръчмаря, него го информирам в последния момент.  :lol:
Та си харесах мястото и даже намерих в Букинг добро предложение за нощувка в Етрополе. Само се чудя там какво има за разглеждане. И двамата не сме ходили в онзи край и ни е напълно непознат.
Ако някой има впечатления от „Небесните пасища“ и знае какво има за гледане в Етрополе, моля да сподели.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Случайно ми попадна (във фейса, то къде ли другаде  :lol:) ето това:
http://www.peika.bg/statia/Nebesnite_pasbishta_kray_selo_Osikovitsa_l.a_i.95969.html
Понеже тази година Великден и Гергьовден са много близо и има възможност да се слеят, аз си правя планове, естествено без кръчмаря, него го информирам в последния момент.  :lol:
Та си харесах мястото и даже намерих в Букинг добро предложение за нощувка в Етрополе. Само се чудя там какво има за разглеждане. И двамата не сме ходили в онзи край и ни е напълно непознат.
Ако някой има впечатления от „Небесните пасища“ и знае какво има за гледане в Етрополе, моля да сподели.

В "Небесните пасбища" сме ходили преди няколко години през есента. Това е една относително рехава букова гора, в която тук таме собственикът на парцела е направил разни атракции за децата - къщичка на червената шапчица, на баба яга, трите мечки... има малко мостчета, огнище, пейки и масички за хранене. В края на гората има поляни и там е къщата на собствениците - стара оригинална постройка. Има и параклисче. Това е нещо, което е приятно за разходка, но се минава за 2-3 часа общо. Природата наоколо не е впечатляваща. Там няма нищо за ядене и пиене - трябва да си носите. За Етрополе не мога да помогна.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Благодаря, Джаме. Ще трябва да измисля и други неща за гледане наоколо.
*
До Етрополе сме ходили на водопад Варовитец. През пролетта е много впечатляващ с бурните си води. До него е етрополският манастир - приятно и тихо местенце със скокливи зайчета на поляната :) Ето ти още 2-3 часа забавление за малки и големи



   La vita è bella
*
До Ботевград и часовниковата кула може да се отиде.
Иначе за природата - Стара планина е там. Ако ви се ходи по чукарите, кажете, ще ви измислим маршрут.

*
мда, потвърждавам, зависи колко дни ще сте, ето имате за първия - Небесните пасбища, етрополе манастира и водопада, Ботевград е хубаво градче, имаше и един манастир много приятен съвсем близо, но не мога да се сетя сега как се казваше :?
та, таман 3 дни запълнихме :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Ееее, страшни сте  :lol:. Моята идея беше тръгваме единия ден, спим в Етрополе. Гледаме там каквото гледаме и отиваме до Пасищата на другия, зяпаме още малко и се прибираме. Маршрута който избрах минава през Панагюрище, та и там може да позяпаме. Всичко нагласих, остава татиту, да ме полуша и да си пусне 3 дни отпуск м/у празниците, че и за селу да има време, и за моите приумици и за него да си почине.

п.п. за работещите редовна смяна - може да си пуснете отпуск на 03, 04, 05. 05 и да съберете Великден с Гергьовден.
*
Стефи, манастирът май е във Врачеш.

Пеше, ако искаш, мога да питам някого. Имам познати от региона.

*
този до Вършец е друг, май Клисурския се казваше. До Ботевград има едно много симпатично, малко манастирче с 2-3 монахини, лани ходихме на разходка ама старост нерадост, не помня, ще разровя да видя сега.

ПП. ей тоз чичко гугъл всичко знае, ей го, тоз е -http://www.bulgariamonasteries.com/vracheshki_manastir.html
« Последна редакция: Януари 15, 2016, 23:19:11 pm от StefiZ »
*
Шефке, грешката е вярна. Врачешки манастир, до Врачеш. Не съм казала Вършец.  :lol:

*
звинетИ, той чукча писател не читател  :lol: