0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #60 -: Октомври 17, 2013, 00:03:25 am »
ами Никола е много стабилен с тях,ходи из целият апартамент,а ние сме на плочки и паркет.
 А иначе и аз не съм доволна от КК,просто само те му станаха тогава,но и станаха на мекица за нула време и се обелиха също така бързо.На Георги също веднъж сме купували и повече не повторих.С Капчица е бил баткото всяка зима до сега и съм без забележки.Сега да видим Чипо-то на Никола как ще е зимата.
<br />
*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #61 -: Октомври 17, 2013, 00:06:21 am »
Това, че стават на мекица съм го чувала от много хора, нямам идея къде съм ги прибрала (пък може и да съм ги подарила), бяха като нови.
*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #62 -: Октомври 17, 2013, 09:05:31 am »
За КиК да кажа и аз, че цените са ми непосилни. Не ми е оферта да купя едни обувки и край. Предпочитам онлайн да намажа нещо изгодно и да има няколко чифта за сезон. Лично мнение.
Хванах произволен модел ботуши, цена 72,90 лева http://www.k-k.bg/shoes/product_info.php?f=66&products_id=1489
А аутлета ми е доста далече и затова не са ми опция  :P

И аз предпочитам онлайн - купих два чифта есенно-пролетни обувки от Джавари за малко над цената на показаните ботушки, а качеството на Саламандър и на Рихтер изобщо няма да го коментирам.

Миналата есен дадох 70 лв. за КиК. Ами дъщеря ми по-неудобна обувка никога не е имала. Хем повечето й обувки купувам от чужди онлайн магазини и не са мерени преди покупката. За кожа, кожени бяха, ама едни такива дървени стоят. Та това ни беше за последно. Преди и пантофки сме купували, ама откакто открих тези на Бефадо не сме клиенти на К и К

За прохождане бях взела малки сладки обувчици Геокс от едно тяхно намаление - около 20 лв. помня бяха. Пазя си ги, и аз като СтефиЗ, и винаги ме умиляват като ги видя, заедно с едно боди за 46 сантиметрови девойки. :)
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #63 -: Октомври 17, 2013, 09:06:55 am »
Чувала съм, че за прохождане е задължително обувките да са нови. За да не се изкривяло крачето. Вярно ли е?
А бос/ с чорапки не е ли по-добре за прохождане?


*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #64 -: Октомври 17, 2013, 09:10:07 am »

А бос/ с чорапки не е ли по-добре за прохождане?

Да, вкъщи по чорапки или бос - според сезона. Но за навън си трябват обувчици.
*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #65 -: Октомври 17, 2013, 09:21:32 am »
е боси де, ама вътре, а вън в софийските л...а как да пуснеш 10м. да ходи босо :wink:

бебе, моите си износват обувките, Деси не криви обувки, а и аз като Сия предпочитам да купувам хубави обувки и дори след двете са като нови, та й след тях ги износват приятелски деца :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #66 -: Октомври 17, 2013, 10:14:30 am »
Бубе, мишоците проходиха у дома с чорап със не плъзгащи силиконови топчета,
а навън с меки маратонки. И сега у дома не мога да ги накарам да слагат пантофи
и взимам два чифта такива чорапи в Джъмбо има по 4лв.
Взела съм и по едни кроксове за банята и така.
Да са живи и здрави "Зачатъчките" приятелки с които родихме заедно преди шест години,
аз момче, те момиченца, та на Калина купувам много малко обувки!
Сега съм на тема топли ботушки и съм в чудо просто.
Дайте ми координати за този аутлет, моля!




« Последна редакция: Октомври 17, 2013, 10:16:03 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #67 -: Октомври 17, 2013, 10:47:33 am »
В "Дайхман" има страхотни топли ботуши за деца. На каката купих за 45 лв ботуш - топли от вътре, шити и красиви.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #68 -: Октомври 17, 2013, 10:51:44 am »
Мари, като ги поноси дайхманките, моля те сподели как са. Моят мъж и баща му си бяха взели обувки от там - уж естествена кожа и не бяха евтини. Обаче сдадоха багажа за отрицателно време. На моя му се скапаха за 1 ден - на една сватба бяхме. Хубавото беше, че без пазарлък веднага ни върнаха парите ;)


*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #69 -: Октомври 17, 2013, 10:52:50 am »
Мише, аутлета се намира зад магазин Метро, който е на цариградско шосе, посока Пловдив.
Провери и в магазини swisses, има ги в МОЛ Сердика, предполагам и в друг МОЛ може да ги има.
Купувала съм ботуши и сандали от там и мога да кажа че са перфектни. Миналата зима купих на Елена ботушки, намалени бяха на 65 лв., защото са от стара колекция, перфектни, топли, не пропускат вода, цяла зима си ги носи, сега ще ги носи друго детенце, не са мръднали :)
По принцип цените са им малко солени но на намаления са екстра. Лятото пак така купих сандали от миналата колекция, даже нямаха нашите номера, но момичетата ми поръчаха от варненския им магазин и ми ги донесоха :)
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #70 -: Октомври 17, 2013, 12:08:26 pm »
Мари, като ги поноси дайхманките, моля те сподели как са. Моят мъж и баща му си бяха взели обувки от там - уж естествена кожа и не бяха евтини. Обаче сдадоха багажа за отрицателно време. На моя му се скапаха за 1 ден - на една сватба бяхме. Хубавото беше, че без пазарлък веднага ни върнаха парите ;)
75лв броих за едни боти от Дейхман преди 2-3г., отвън естествени, отвътре с каракул....Дъще, такава смрад от краката не си усещала!!! Срам ме беше да се събуя някъде, хем гъбички нямам... :oops:Изхвърлих ги директно на боклука, въпреки, че бяха здрави... :x
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #71 -: Октомври 17, 2013, 15:43:58 pm »
Моето дете прохождаше с едни меки кожени пантофки, мисля, че и преди съм писала за тях тук http://pantofki-magazin.com/nenito-eood-pantofki-zeleni-abalki-p-151.html

 Мише, в Дайхман понякога се намират обувки и ботуши на Елефантен, намалени. Миналата година купихме за Теди точно такива - намалени, водо и студоустойчиви, прекрасни. Тази година ги видях отново, но няма нейния номер.
 КиК никога не съм купувала, по простата причина, че изобщо не ми харесва дизайна им, а и за 80-85лв ще купя къде-къде по-качествени и красиви ботуши.
     
*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #72 -: Октомври 17, 2013, 16:25:19 pm »
В дайхман и аз съм купувала два пъти зимни обувки на моя син,никак евтини да подчертая,по-същия начин за месец и половина някъде се разпаднаха.Оттогава не пазарувам там.Аз като цяло за него пазарувам изключително Саломон,но за дребния дето толкова бързо му расте крачето просто за момента ми е непосилно.

Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #73 -: Октомври 18, 2013, 10:54:57 am »
И аз не съм фен на обувките на Колев&Колев -неоправдано скъпи и все едни и същи модели. Обаче за съжаление се оказа, че крачето на Явор е толкова малко, че само буйките на Колев в най-малкия размер що годе му станаха. Обиколих страшно много магазини и освен 1 обувки на Геокс за скромната сума от 109 лв., нямаше друга алтернатива, така че се наложи да купя буйките. Вкъщи и аз го държа по чорапки или пантофки с гумена подметка, макар че не се задържат дълго на крака му.
<br />[link=http:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #74 -: Октомври 18, 2013, 11:27:21 am »
Капчица и Беко също имат буйки.Беко започват от 16-ти номер и са много хубави.Най-голям номер им е 19,което обаче на Никола не стана и за това не взех,той е с обратният проблем -голям крак (на 8м. 20-ти номер,сега е 22).
На баткото купувам 5-та година пантофи на Беко и съм много доволна,не се потят краката и издържат цяла година.При едно намаление взех на КК пантофи и ги скъса за 2 м.
<br />
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #75 -: Октомври 18, 2013, 12:51:12 pm »
Да, може би зависи от марката -за съжаление миналогодишните не мога в момента да видя марката, но дъщеря ми е разсипник на обувки по принцип, а с тях изкара цялата зима (за мое учудване, по принцип купувам поне 2 чифта) и не са мръднали. Сегашните са http://www.deichmann.com/BG/bg/shop/home-marki/Cupcake%20Couture/00012901186214/%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8%20%D0%B1%D0%BE%D1%82%D1%83%D1%88%D0%B8%20%D1%81%20%D1%86%D0%B8%D0%BF.prod?r=5&c=3&filter_brand=cupcake_couture&st=PRODUCT&filter_cat=home-marki/cupcake_couture&filter_brand_c=6&filter_brand_r=6
*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #76 -: Октомври 18, 2013, 16:29:12 pm »
Накрая на месеца, здравейте и от мен :)
Да са здрави децата ни - това е най-важното!
Приятни почивни дни на всички и много игри на учениците :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #77 -: Октомври 18, 2013, 16:33:35 pm »
Как сте, Мими?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #78 -: Октомври 18, 2013, 16:43:03 pm »
Как сте, Мими?
Благодаря за вниманието, Джам :)
Вече добре, слава Богу! Днес махнахме конците, засега се възстановява добре, ще го попазим вкъщи още 10 дни.
С доктора си поговорихме днес надълго и нашироко, чак учебник включи в обясненията, че "Мара подробната" докато не разбере всичко, не млъква  :lol:
Най-важното за момента е, че няма да има отражение операцията върху репродукцията. Притеснявах се, защото е имало манипулации и върху епидидиума и незнаех какво точно (сън не спах 1 седмица, докато разбера).
*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #79 -: Октомври 18, 2013, 17:14:46 pm »
мини, а какво му имаше на момчето, че аз нали все не разбрала :oops: