0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #40 -: Октомври 16, 2013, 09:54:27 am »
Здравейте момичета, едно бързо въпросче? Някой може ли да ми даде отзиви за обувките на Колев§Колев?

Благодаря предварително.
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #41 -: Октомври 16, 2013, 10:13:31 am »
Здравейте момичета, едно бързо въпросче? Някой може ли да ми даде отзиви за обувките на Колев§Колев?

Благодаря предварително.
Повечето девойки тук, не са им особени фенки.  :wink:  :wink:НЕзаслужено скъпи...Не си отговарят на номера. Иначе, като цяло не са лоши. Аз предпочитам на Капчица.  :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #42 -: Октомври 16, 2013, 10:44:52 am »
aз не съм им фен.Повече ми харесват на Капчица и на Чипо,макар че взехме сега на Никола 2 чифта на Чипо и едните доста тежки ми се струват.
<br />
*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #43 -: Октомври 16, 2013, 10:54:45 am »
Аз също не харесвам бебешките на Колев (много тежки и твърди ми се виждат). За по-големи дечица има и добри модели. Пантофите им са добри. Купувала съм от "аутлета" до Метро на Цариградско, там цените са прилични.
« Последна редакция: Октомври 16, 2013, 11:33:33 am от midge »
*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #44 -: Октомври 16, 2013, 11:17:26 am »
аз изобщо не съм им фен :lol:
но държа да подчертая, че никога не съм купувала техни обувки, просто бойкотирам политиката им :lol:
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #45 -: Октомври 16, 2013, 12:25:24 pm »
Защо Стефи, какво им е на политиката? Не съм запозната...
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #46 -: Октомври 16, 2013, 12:58:20 pm »
абе и аз не съм :lol:
на времето преди 7г., за прохождане беше голяма мода майките да купуват т.нар. буйки, за мен те са една голяма глупост, защото първо са меки, второ са с цип от край до край през подметката, не че имаха подметка, трето мега гадни и като мекици, широки около глезена, абе с две думи пълни боклуци. но въпросната фирма беше наводнила всичко с реклами как това са единствените, неповторимите и само с това чудо детето ви трябва да прохожда.... и факт в Бг тогава други мисля нямаше такива мекичести подобия на обувки, имам предвид друга марка.
Та така, моите деца проходиха с обувки капчица, и двете с един чифт, дори съм ги запазила за спомен, прекрасни обувчици :D
« Последна редакция: Октомври 16, 2013, 13:05:23 pm от StefiZ »
*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #47 -: Октомври 16, 2013, 13:27:21 pm »
А къде в София продават обувки на Капчица?

Лятото купих сандали от квартален магазин /имаше само няколко модела/ и мисля цените им не са по-ниски от тези на Колев.
*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #48 -: Октомври 16, 2013, 16:02:27 pm »
Аз купувам обувки на Колев и Колев. Това, че не отговарят на размера мисля не е вярно. По-дълга е стелката от на други обувки, но сравнимо с Найк примерно са ОК ( и за тях съм чувала, че не отговарят) Просто производителя си е посочил см., аз си имам мерилка( става и с шивашки метър да се измери)  за крачета и не стават грешки. Имат малък избор на модели - това не ми харесва, защото не харесвам всички, компенсирам с други марки :) От разминаването в номерата така се случи, че сега носи пролетните боти - е хич не ми е зле, че ги купих и на промоция.
пп Освен това от българските обувки мисля са единствените  изцяло кожа или естествен материал, другите само стелките им са кожа.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #49 -: Октомври 16, 2013, 17:00:51 pm »
А къде в София продават обувки на Капчица?

Лятото купих сандали от квартален магазин /имаше само няколко модела/ и мисля цените им не са по-ниски от тези на Колев.
Ориентирай ме с квартал  :wink:

м-и за бебета не стават на Колев, честно. Поне тези, които аз знам. Подариха на Ивайло 19/20 за прохождащи, той е със стъпало около 12,5 /отговарящи на 20 номер/ и тез точно обувки, мисля с малко късмет, ще ги носи другото лято  :D С други думи, вътре може още един Ивайло да влезе  :) На Капчица също са малко по-дълги, но не са толкова и широки, прилягат доста по-добре. От естествена кожа са, напълно. Не се заяждам, вероятно за по-големи деца, тези на Колев са ок  osi_9
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #50 -: Октомври 16, 2013, 18:22:57 pm »
Аз не ги защитавам  :lol: просто сега са ми такива наблюденията, купих такива за прохождане само за навън ( в къщи беше бос), но беше лято и човека се научи да се събува и  там да ходи бос  :lol: :lol: :lol:
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #51 -: Октомври 16, 2013, 18:47:50 pm »
Благодаря ви, момичета. Понеже ги разглеждам он-лайн, ми харесаха понеже са кожени и български. Вярно е, че някои модели са малко грубички :). Но има едни, които ми хванаха окото за моите бандити.

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #53 -: Октомври 16, 2013, 20:51:28 pm »
Аз пък съм изключително доволна от КиК.Както казва Мидж пазарувам от аутлета на Цариградско където цените са доста прилични.Много са удобни на Митко и докато не му умалеят нямат никакви забележки.

*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #54 -: Октомври 16, 2013, 21:41:12 pm »
ники, нямат ли в градината чужд език?
ако имат запиши я, моите съм ги записала от първа група още, забавно им беше :)
Момата е още в ясла, Стефи, а там няма нищо допълнително. Намерих един Център за деца, където има английски за 2 годишни. Не ми е зор още от сега да се разкарвам из цяла София, за да я водя мис на английски, ама викам да се допитам и до вас  :D Май ще си чакам градината, поне ще е в същата сграда и няма да отнеме допълнително време.

За КиК да кажа и аз, че цените са ми непосилни. Не ми е оферта да купя едни обувки и край. Предпочитам онлайн да намажа нещо изгодно и да има няколко чифта за сезон. Лично мнение.
Хванах произволен модел ботуши, цена 72,90 лева http://www.k-k.bg/shoes/product_info.php?f=66&products_id=1489
А аутлета ми е доста далече и затова не са ми опция  :P

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #55 -: Октомври 16, 2013, 23:00:15 pm »
Здравейте момичета, едно бързо въпросче? Някой може ли да ми даде отзиви за обувките на Колев§Колев?

Благодаря предварително.

имам единичен опит с тях - лошо качество.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #56 -: Октомври 16, 2013, 23:03:57 pm »
Моята девойка вече много говори, та се питам рано ли е за това или не е :ask:
http://life.dir.bg/news.php?id=15244240

в Хелен Дорон ги вземат от 2-годишни.
http://helendoron.bg/

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #57 -: Октомври 16, 2013, 23:17:21 pm »
Бубулинка,на моят Никола явно му е голямо крачето,защото той 19-20 на КК носеше на 8 месеца.На 11 му взех 22-ри номер на Чипо и сега ходи с тях.У нас е с тези чорапки с кожа 22-23 като номер- и баткото си ходеше с такива зимата .
<br />
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #58 -: Октомври 16, 2013, 23:46:59 pm »
Бубулинка,на моят Никола явно му е голямо крачето,защото той 19-20 на КК носеше на 8 месеца.На 11 му взех 22-ри номер на Чипо и сега ходи с тях.У нас е с тези чорапки с кожа 22-23 като номер- и баткото си ходеше с такива зимата .
Може душа, разни хора, разни идеали  :D Както виждам има доста момичета, които са доволни от КК....нормално е, наистина сме различни. Възможно е и кракът да му е малък /поне сега, ако е наследил "лопатите" на баща си, жална ми майка  :lol: /, а може и просто да съм взела грешния модел. Всичко е индивидуално, похвално е все пак, че правят обувките от естествени материи, с ортопедични стелки и се стараят да има някакво качество. Между другото, понеже Ивайло още не е стабилен и с обикновени чорапи се плъзга, а с обувки вкъщи хич не ми се иска, много се колебая за тези кожени чорапи.... :ask:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #59 -: Октомври 17, 2013, 00:03:13 am »
Бубе, има едни чорапи с гумени топчета, също не се пързалят.