0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #160 -: Ноември 02, 2013, 00:56:31 am »
Добре момичета,
всички вие сте прави, всяка взимайки предвид състоянието и боледуването на детето си.

Аз само да попитам - ще ги спрете ли за по седмица и повече от училище, само ако ви точат сополи???
Щото сополите могат и със седмици да се точат.....

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #161 -: Ноември 02, 2013, 06:33:54 am »
Албена, съгласна съм с теб. Не само детето, а по принцип никой никъде не си взима седмица, всеки път като има хрема. 

Аз не си пазя децата, от малки деца с хрема. Ако дете е с температура или кашлица , ги пазя. Но иначе не. Те, особено голямата, имаха хреми първите месеци в градината и после приключиха. Как пък един път не получиха хрема от друго дете, веднъж като мина този период. Как пък един път Ивана не се зарази от Андреа. Нито ги деля, нито дори ги спирам от една чаша да пият.


  
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #162 -: Ноември 02, 2013, 09:30:01 am »
Bobbie, с наука се занимаваш... Не се ли научи да не правиш обобщаващи изводи на база единични случаи...

Ясно е, че ако пренебрегваме правилата на добрата хигиена, това не е защото те са неверни, а защото околният свят ни пречи да ги прилагаме... Напр., липса на болнични и др.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #163 -: Ноември 02, 2013, 16:34:03 pm »
Bobbie, с наука се занимаваш... Не се ли научи да не правиш обобщаващи изводи на база единични случаи...
Джам, не забравяй, че освен че с наука се занимавам, се занимавам и баш с тази,на която редовно се опитваш да ме учиш. Ако спреш и помислиш малко, ще се сетиш, че не на база  експериментиране върху моите деца съм направила тези изводи, а на база направени от някого (който разбира повче от мен и теб, макар това второто да е трудно) изводи се държа така с децата си.
« Последна редакция: Ноември 02, 2013, 16:50:11 pm от Bobbie »


  
*

    Crystal

Re: Месечна тема - ОКТОМВРИ
« Отговор #164 -: Ноември 02, 2013, 17:13:53 pm »

Аз не си пазя децата, от малки деца с хрема. Ако дете е с температура или кашлица , ги пазя. Но иначе не.
А от къде знаеш има ли детето температура? Варицелата и тя може да почне с хрема и леки неразположения, но всъщност тя не опасна. Особено за възрастните, които не са я карали.
« Последна редакция: Ноември 02, 2013, 17:16:02 pm от Crystal »