0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #160 -: Март 18, 2013, 18:27:24 pm »
Лисе, от скромен родителски опит знам, че възрастта на "защо"- то продължава поне до 9 г., затова те съветвам да се довериш на Мими  :lol:.

Ники, как мина първото спане?

При нас цяла седмица ще е от -9 до +2 С  :?. В момента вали леден дъжд. Къде е тая пролет?
« Последна редакция: Март 18, 2013, 18:31:28 pm от elle22 »
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #161 -: Март 18, 2013, 19:42:21 pm »
Къде е тая пролет?
И аз това се чудя, щото тук вчера беше 28 градуса, влагата е жестока и вече спим полуголи и на климатик.


  
*
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #162 -: Март 18, 2013, 20:37:35 pm »
Къде е тая пролет?
И аз това се чудя, щото тук вчера беше 28 градуса, влагата е жестока и вече спим полуголи и на климатик.

Боби, направо ще те набия  :lol: аз знаеш ли как се моля за такава жега, пък от влагата каква хубава ми става кожата....
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #163 -: Март 18, 2013, 21:25:56 pm »
Боби, това беше подъл удар под кръста :x Тук е -5 и вали сняг, писна ми :?
Мда, защото периода си е дълъг :D Ние минахме вече първото сътресение - една вечер се появи, стиснал си топките в ръка след баня и ме пита защо са му :oops: За мой късмет баща му го нямаше, та се наложи аз да се обяснявам. След това мъжа ми идва и ми вика - абе жена, знаеш ли, че нашия син вече е наясно с птичките и пчеличките - викам знам, обяснявахме се днес :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #164 -: Март 18, 2013, 23:12:43 pm »
Ха ха ха ха Гане, това е за темата с бисерите :-).

Въобще не знаете за какво говорите като казвате, че искате такава жега. Особено влагата е много неприятна, зараид нея съм най-вече на климатик, а не че прз нощта е толкова топло като градуси. Тя те съсипва тотално и сега като почнат горещините сме като затворници през деня, понеже не се седи навън, не се диша. Снощи се будих от жега отидох да събличам и отвивам и децата.
 В момента на компютъра ми показва, че навън е 33 градуса... в 16:00. Направо ми се отщя да излизам.


  
*
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #165 -: Март 18, 2013, 23:15:32 pm »
Както се опитвам и аз да се разболея, направо ме стопляш с 33 градуса  :D Бих излязла да се поопържа, много обичам ако нещо не ми е в ред и ми минава за часове направо  :lol:
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #166 -: Март 18, 2013, 23:22:43 pm »
Боби, задръж си влагата  :lol:, знам много добре за каква сауна говориш.
При нас го обърна на сняг. Лошото е, че Тереза става много кисела, когато времето е мрачно и цял ден мърмори.
*
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #167 -: Март 19, 2013, 00:34:56 am »
тук пък вали като из ведро. да им се невиди на англичаните, цял живот в дъжд живеят и днес пак едни задръствания, ще кажеш, че им е за първи път.

джам, ако беше попрочела до края щеше да видиш, че има въпроси по типа на "защо е синьо небето" и как така не спира дъжда и други по типа. специално писах да погледнете след статията :wink:

ганка, въпросът му е върхът на човека, а защо за твой късмет мъж ти го е нямало :wink:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #168 -: Март 19, 2013, 00:36:52 am »
Боби, аз не си спомням не съм ли я описвала цялата случка там :oops: То разговора беше уникален :oops: Иначе ме застреляха оня ден с изискване - седи и си се занимава нещо и по едно време ми вика - мамоо, искам нещо да те помоля, ама много да те помоля. Аз викам кажи какво. И той - мамоо, ако може да ни родиш сега веднага две деца - да си имаме братче и сестриче :lol: Викам маме, няма как да стане, ще ти се наложи да траеш сестра ти. Ама мамоо, аз искам. И баща му се хили отстрани :D
Ами Елена, щото си спести обясненията, трябваше аз да обяснявам мъжката анатомия и кое за какво служи
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #169 -: Март 19, 2013, 08:14:15 am »
Последен въпрос от сутринта: "Мамо, защо носиш такива работи на циците (сутиен)? Нали само жените си слагат"  :lol:
*
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #170 -: Март 19, 2013, 08:35:59 am »
Мими, ти не си жена - ти си МАМА  :wink: :lol:
Честно, тва си е удар по кръста направо.


*
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #171 -: Март 19, 2013, 08:52:23 am »
 :lol: Иванита, с това, че само жените слагат, детето имаше предвид, че мъжете не слагат и че на тях няма да им се наложи да носят, защото "мъжете имали гърди, а жените - цици" - стар извод  :lol:
*
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #172 -: Март 19, 2013, 09:07:59 am »
Еле, спокойна е момата, спала си е добре. Днес вече влезе доста уверена в яслата. Абе, дано на мен се е метнала, аз съм се криела в гардеробчето, за да не ме взима мама  :oops:
Искам и аз топло вече :D

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #173 -: Март 19, 2013, 11:02:34 am »
"Мамо, защо носиш такива работи на циците (сутиен)?

в тази връзка, да ви попитам - на вас, като жени и дами, харесва ли ви наричането на дамския бюст, на женските гърди с думата "цици"?

извинявайте, но това е груб и вулгарен израз, който идва от думата "цицам" - простонародно название на сученето.
едно време, думата "цици" се използваше основно от момчетата в пубертетна възраст и когато говорещият искаше да даде негативен оттенък - например, "увиснали цици". напоследък съм удивена как масово циците започват да се приемат за нормална дума. даже чета в бг-мама, че в някои краища майките наричали половия орган на дъщерите си "шунда" и "путенце", извинете.

мили дами, ако имате самоуважение към себе си и към своето тяло - не учете децата си да използват такива изрази! учете ги на правилен и красив български език - всичко зависи от вас!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #174 -: Март 19, 2013, 11:04:46 am »
джам, ако беше попрочела до края

а, немам си друга работа. следващия път се постарай да намериш нещо по-адекватно на темата, ако толкова изпитваш потребност да даваш акъл.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #175 -: Март 19, 2013, 11:58:24 am »
Джам, уча ги, затова знаят и думата "гърди", но за съжаление негативния отенък на ДГ е че учат думи, които не ми се иска...
Като цяло нямат много "глупости" в речника си, най-обидната дума, която могат да измислят е "пикльо"  :lol: та някак с "циците" не се притеснявам толкова, знам че и нея ще я преодолеят (така да се каже) скоро.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #176 -: Март 19, 2013, 12:01:31 pm »
У нас няма от къде да научат тая дума, затова са си гърди или млекцето на мама :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #177 -: Март 19, 2013, 13:36:38 pm »
Последен въпрос от сутринта: "Мамо, защо носиш такива работи на циците (сутиен)? Нали само жените си слагат"  :lol:

Хи-хи...и у нас тази сутрин - вижда ми сутиена:
 - Мамо, какво е това?
 - Казва се сутиен.
 - Ааааа, това е дрехата за гърдите на жените, нали?



*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #178 -: Март 19, 2013, 15:01:06 pm »
Мен пък тази сутрин Дани ме изненада:))))))))
Оправяме се да излизаме на разходка и докато го запасвам усещам, че гащите му са много издути:) Опитвам да го събуя за да оправя потника или блузката (това си мислех, че е), той се дърпа и ми вика "мамо не пипай чурата". Питам го боли ли го нещо, не. Накрая все пак ми даде да го събуя и от слипчетата му изпадва почти половин ролка намачкана тоалетна хартия:))))))))))))))
Обясни ми, че си бил сложил превръзка като на мама:)
вдигхан толаетната хартия високо, че и Алекс поиска:) Да видим сега с какво ще си напълнят гащите, понеже не приеха, че само момичетата и жените си слагат превръзки.

Хубава седмица на всички и скорошно оздравяване.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Месечна тема МАРТ 2013
« Отговор #179 -: Март 19, 2013, 15:28:55 pm »
в тази връзка, да ви попитам - на вас, като жени и дами, харесва ли ви наричането на дамския бюст, на женските гърди с думата "цици"?

извинявайте, но това е груб и вулгарен израз, който идва от думата "цицам" - простонародно название на сученето.
едно време, думата "цици" се използваше основно от момчетата в пубертетна възраст и когато говорещият искаше да даде негативен оттенък - например, "увиснали цици". напоследък съм удивена как масово циците започват да се приемат за нормална дума. даже чета в бг-мама, че в някои краища майките наричали половия орган на дъщерите си "шунда" и "путенце", извинете.

мили дами, ако имате самоуважение към себе си и към своето тяло - не учете децата си да използват такива изрази! учете ги на правилен и красив български език - всичко зависи от вас!
И аз съм виновна, научила съм Ивана, че са цици. Щото гърди много сложно ми се стори. Но на мен не ми се струва с негативен отенък да е, поне не го употребяваме така, а тя негативно няма от къде да чуе. Ще научи и гърди евентуално. 

А майките на момичета - каква е думата която ползвате за от къде ви пишка детето? Че още дума нямам за тая работа :-).