0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #60 -: Март 08, 2013, 09:30:49 am »
Честит празник мили дами. Най-хубавия празник за мен - на МАМА.
Вчера си подсмърчах бая. Много се бяха постарали госпожите - хубаво тържество направиха. И за мама и за идващата пролет. Пяха, рецитираха, танцуваха много.

Ето първата изява на моята теменужка
http://www.youtube.com/watch?v=4ewcjy6Hd-s
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #61 -: Март 08, 2013, 09:39:04 am »
Пеше, много слаdка теменужка.

nomine , аз не съм срещу натуралните неща или билки,мисля, че имат място за някои неща, когато не е нещо много сериозно. Просто на хомеопатията с тези разтвори въобше не и вярвам.


  
*
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #62 -: Март 08, 2013, 09:47:41 am »
Честит празник момичета! Пожелавам ви един усмихнат и щастлив ден!

Пеше много хубава мацка :)
*
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #63 -: Март 08, 2013, 09:53:40 am »
Честит празник!

Пеше, страхотна е адашката  :D

*
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #64 -: Март 08, 2013, 09:57:39 am »
Честит празник мили мами! Желая ви весел и усмихнат ден изпълнен с много емоции.
Аз, да ви се оплача, ще го изкарам с обилна хрема и зараждаща се кашлица. :(


Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #65 -: Март 08, 2013, 10:04:36 am »
Честит празник, Мами!
Бъдете все така обичани и желани!
[/url][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #66 -: Март 08, 2013, 10:06:28 am »
Пеше, голямо сладурче  :)
Честит пазник  :)
По въпроса за хомеопатията, не одобрявам и не мисля, че има ефект. Плюс това дочух, че и хламидия лекували с хомеопатия... тва мисля да не го коментирам :)
Поздрави и приятно изкарване на всички :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #67 -: Март 08, 2013, 10:25:02 am »
Честит празник, мами!!!
Бъдете усмихнати, търпеливи и много щастливи с малките си съкровища!
Ние започнахме деня с матине и картичка за мама със снимка на всяко дребосъче!!!
Много мил и хубав празник беше, щастлива съм че мога да го празнувам като "денят на мама"   
*
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #68 -: Март 08, 2013, 10:34:35 am »
Честит празник!
*
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #69 -: Март 08, 2013, 11:48:41 am »
Честит празник на всички мами! Весел и усмихнат ден изпълнен с много положителни емоции.


*
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #70 -: Март 08, 2013, 12:55:06 pm »
Честит празник, мили момичета, бъдете много здрави и обичани :)

Лиде, аз в пристъп на умопомрачение като се роди Елена също я заведох на хомеопат заради хидронефрозата, жената каза - дааа ще мине, изписа ни капки :lol: добре че все пак липсата на здрав разум трая само един час и ми струва 50 лв., та не съм си губила времето много :lol:
Иначе беше лекарка, педиатър, лицензиран хомеопат (каквото и да значи това), работеща в хубава клиника, с голям кабинет и т.н. Влязохаме за интервюто, както го наричат и аз започнах да обяснявам какво му е на детето, познайте какво направи госпожата, отвори една голяяяяма дебееела книга и започна да търси що е туй животно хидронефроза и има ли почва у нас :lol: :lol: Абе още ме е яд на мене си за ония 50 лв., нали съм си скрънза... та така и аз имам опит с тези светила на медицината :wink:
*
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #71 -: Март 08, 2013, 13:31:53 pm »
Честит празник, мили дами! Много щастливи, обичани и усмихнати през цялата година :flower:
Мъж ми ме пита миналия ден какъв подарък съм искала за деня на майката(английския 8 март, който ще празнуваме на 10-ти) и аз го изгледах недоумяващо :lol: Все още не ми е улегнало в главата, че и аз мога да го празнувам :P

Пеше, много ти е свенлива теменужката, много добре е влязла в роля :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #72 -: Март 08, 2013, 14:01:41 pm »
Честит празник, мили момичета, бъдете много здрави и обичани :)

Лиде, аз в пристъп на умопомрачение като се роди Елена също я заведох на хомеопат заради хидронефрозата, жената каза - дааа ще мине, изписа ни капки :lol: добре че все пак липсата на здрав разум трая само един час и ми струва 50 лв., та не съм си губила времето много :lol:
Иначе беше лекарка, педиатър, лицензиран хомеопат (каквото и да значи това), работеща в хубава клиника, с голям кабинет и т.н. Влязохаме за интервюто, както го наричат и аз започнах да обяснявам какво му е на детето, познайте какво направи госпожата, отвори една голяяяяма дебееела книга и започна да търси що е туй животно хидронефроза и има ли почва у нас :lol: :lol: Абе още ме е яд на мене си за ония 50 лв., нали съм си скрънза... та така и аз имам опит с тези светила на медицината :wink:
То да ти кажа, понякога в опита си да помогнем, чудеса творим  :). И аз мога да се "похваля", не точно за хомеопатията, но ще се въздържа  :). Писах за съседката с врачките, еми и с хомеопатия лекува децата. Държи ги с 39 и отгоре, само на някакви си капки. Убеждава ме, че сега не боледували. Еми и моята сега не боледува, без тези цярове.  :) Незнам, който иска да си води децата. Аз не съм съгласна :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #73 -: Март 08, 2013, 14:04:21 pm »
Честит празник, мили дами! Много щастливи, обичани и усмихнати през цялата година :flower:
Мъж ми ме пита миналия ден какъв подарък съм искала за деня на майката(английския 8 март, който ще празнуваме на 10-ти) и аз го изгледах недоумяващо :lol: Все още не ми е улегнало в главата, че и аз мога да го празнувам :P

Пеше, много ти е свенлива теменужката, много добре е влязла в роля :wink:

оливче, точно за теб си помислих - колко е хубаво, че всяка година отборът на празнуващите деня на майката се увеличава :)

ето една идея какво да си поискаш от мъжа ти :)

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2289718/Mothers-Day-Mums-want-sleep-quality-family-time-iPads-diet-pills.html
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #74 -: Март 08, 2013, 14:58:32 pm »
Честит празник  , мили Мами  и Дами   :lol:  Да сме много обичани , ценени и щастливи ! Весел празник на всички ! 


*
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #75 -: Март 08, 2013, 15:54:06 pm »
Ира :hug2:
а този подарък ще си го запазя за догодина, все още се наслаждавам на безсънието :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #76 -: Март 08, 2013, 16:03:25 pm »
Честит празник, мили дами!  :)
*
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #77 -: Март 08, 2013, 16:37:29 pm »

Честит празник, мили момичета!Бъдете щастливи, бъдете обичани, бъдете успяващи!
Бъдете много щастливи с любимите ви хора, но успявайте да открадвате и време само за себе си.
Пожелавам ви пъстър и хубав осми март! :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #78 -: Март 08, 2013, 17:01:49 pm »
Честит Празник и от мен.
Аз съм днес на ресторант с моите приятелки и жените от "Игранка" - група за народни танци . Без мъже и деца.
Мисля, че ще бъде хубаво.

 :party:
Няма да се пие много, защото ще се кара, но поне ще танцуваме със сигурност

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Седмицата на МАМА...4.03-10.03
« Отговор #79 -: Март 08, 2013, 17:04:30 pm »
Ема, весело изкарване. Със сигурност ще се забавлявате :D