0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #80 -: Ноември 10, 2012, 07:50:40 am »
добро утро момичета,каня ви на една богата закуска.Хубави почивни дни,стискам палци на чакащите :bfp: а на ловуващите като нас много :bed:  :bighug: :bighug: :bighug:     venito -честито мила,лека и безпроблемна бременност             IvaIvanova_11 -добре дошла дано не се задържиш дълго тук и скоро се прехвърлиш в темичката за бременни

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #81 -: Ноември 10, 2012, 08:20:41 am »
Добро утро момичета!След една такава хубава закуска да почерпя и аз по едно кафенце,да се подсилим ,да се заредим с енергия и да изкараме едни хубави почивни дни с любимите ни хора!


                



                              :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Ноември 10, 2012, 09:01:22 am от petqst »
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #82 -: Ноември 10, 2012, 10:06:44 am »
Eй,, чудесно кафенце за начало на един хубав почивен ден .. Нищо че навън е малко мрачно , нека се усмихнем и прекараме чудесен уикенд изпълнен с много Любов  :dance2:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #83 -: Ноември 10, 2012, 15:01:15 pm »
venito Честито :) Леко и безпроблемно бременеене и здраво бебче на финала.
Дано и ние имаме късмета да изпитаме това щастие скоро   :babbycarrage:
Хайде момичета почивните дни повече  :bed:
на мен ми останаха 5 дни,дано не дойде  :witch:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #84 -: Ноември 10, 2012, 18:32:46 pm »
Честито на всички момичета видели така желаните 2 чертички, а на всички очакващи, дано да ги видят скоро. Моята овулация беше на 30 октомври - в момента гърдите ми са напрегнати и като че ли коремът ми е като топка. Не мога да се сетя дали преди е било така, или може би просто си въобразявам разни симптоми. Толкова много искаме бебе с половинката...
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #85 -: Ноември 11, 2012, 23:32:37 pm »
Нямам  :bfp:, дойде вещицата с гръм и трясък и така силно ме боли и ми е гадво..., изтървахме овулацията...  :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #86 -: Ноември 12, 2012, 08:08:19 am »
leaf Пожелавам ти да са си сипмтоми и скоро да ни се похвалиш с хубави новини!
chattenoire84 Недей да плачкаш и да се отчайваш,горе главата и ще се борим чудото да стане в най-скоро време!
Лека седмица изпълнена с приятни емоции момичета!!! A на ловуващите много сърчица :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: и успешен лов! :00001754:

                             :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #87 -: Ноември 12, 2012, 13:29:08 pm »
 :)Здравейте, момичета! Не съм писала скоро, защото нищо интересно на хоризонта. Чакам да ме прегледа гинекологът и да каже имам ли някакви гинекологични проблеми или ендокринологични или не. При мен дойде вещерският цикъл на 2-ри ноември, на 28-я ден, но пак като предните два месеца- като бледокафеникаво зацапване и трая само 2 дни. Едвам си личеше на превръзката като много бледо петно. Това май не е на добро. Спи ми се често по никое време, ту ми се усилва апетитът като днес, ту силно намалява. Имам придърпвания вляво и вдясно. Сега повече вдясно от пъпа, на нивото на пъпа. Коремът ми е като подут- имам някакви потрепвания между пъпа и операцията от секциото- сина си родих преди 5 години със секцио- хоризонтален разрез ниско долу. В събота ми призля вечерта- изведнъж ми се догади, стана ми лошо, но не повърнах, и ми мина за 2 часа изведнъж пак. Преди това ми беше станало пак така преди 3 дни. Имам често и световъртежи- поне по един път на ден- повече сутрин. уРИНАРНИТЕ ТЕСТОВЕ БЯХА ОТРИЦАТЕЛНИ- последният го правих на 6-ти. Последно имах полов контакт без пазене на 8-ми ноември- четвъртък. Правих изследвания на урината- няма нищо обезпокоително, кръвната ми захар е 5,3.

Прочетох по- горе вашите новини- и наистина много съжалявам за теб, Малко дяволче! Дано  всичко вече да бъде наред, не се отчайвай, стискам палци и аз. Добре дошла Ива Иванова,в нашата група на чакащите две чертички и положителен преглед при докторите. Пожелавам ти успех и дано скоро ни зарадваш с +++ тест! На жените с мъже-именници на 8-ми,честит имен ден на патерици, да ви зарадват мъжете с хубав бебешки материал!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #88 -: Ноември 12, 2012, 13:34:15 pm »
И аз се присъединявам към кафенцето- защото съм му почитателка, ама ще е следобедно май. Дано само хубави новини да очакваме през ноември.                                                                                                                                                                                     
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #89 -: Ноември 12, 2012, 17:03:15 pm »
Здравейте момичета, цялата треперя.. Преди малко си направих домашен тест за бременност и той излезе положителен (след толкова време опити).... Не мога да повярвам.... и то след като се регистрирах в сайта. Дълго време само четях без да ми стигне смелост да пиша. Май регистрацията ми донесе късмет.. Дори не мога да се зарадвам
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #90 -: Ноември 12, 2012, 17:10:03 pm »
Здравейте момичета, цялата треперя.. Преди малко си направих домашен тест за бременност и той излезе положителен (след толкова време опити).... Не мога да повярвам.... и то след като се регистрирах в сайта. Дълго време само четях без да ми стигне смелост да пиша. Май регистрацията ми донесе късмет.. Дори не мога да се зарадвам

Ами честито.....повече като теб да има  :D :D :D
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #91 -: Ноември 12, 2012, 17:13:43 pm »
Тихичко "Честито" Leat. Дано всичко е наред и след девет месеца да гушиш своето най-голямо и чакано щастие. :) :) :)


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #92 -: Ноември 12, 2012, 17:22:17 pm »
Здрасти, ЧЕСТИТО, LEAF! бРАВО НА ТЕБ И ТВОЯ МЪЖ! дА ВИ СЕ РОДИ ЕДНО сладко и хубаво бебенце след 9 месеца и да повлечеш краче и за нас! Късмет и успех от мен! :D
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #93 -: Ноември 12, 2012, 17:46:42 pm »
 leaf  честито!Лека и безпроблемна бременност :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :bighug: :bighug: и на финала един пухкав бебешок

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #94 -: Ноември 12, 2012, 18:06:11 pm »
Честито leaf. Дано всичко е наред и след 9 месеца гушнеш едно здраво и хубаво бебче.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #95 -: Ноември 12, 2012, 18:07:32 pm »
Благодаря момичета за куража! Ще се борим до край!
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #96 -: Ноември 12, 2012, 18:28:04 pm »
Черно коте, дано следващият месец е вашият месец. Дано всички да имат моят късмет с регистрирането си в зачатие да видят двете жадувани черти. Ние се борихме година, знам, че в сравнение с момичета с по 10 -20 години опити, тази моя година е едва ли не смешна... С мъжът ми бяхме решили, че ако бебето не стане до края на годината, януари тръгваме по лекари. Нова година нов късмет, както си казвахме.
Малко ми е притеснено обаче. Имам леки болки в корема. Да не би да е извънматочна бременността пък сега?
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #97 -: Ноември 12, 2012, 18:35:35 pm »
leaf честито миличка, лека бременност и не си мисли лоши неща според мен всичко е наред, нормално е да те наболява коремчето /така казват бременните, аз лично не съм виждала чертичките и не мога да кажа /
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #98 -: Ноември 13, 2012, 07:29:58 am »
Добро утро момичета,ние пак имаме повод за черпене,мъжа днеска има рожден ден този месец много празници много купон.Хубав ден на всички и да ви е сладко :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #99 -: Ноември 13, 2012, 08:07:56 am »
leaf Честито!!! osi_5 :cheerleader: :dance2: :party:Лека бременност :cloud9: и на финал едно пухкаво бебешоче :bori_022:!Дано донесеш късмет на всичкини :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17!!!
marina vdb[/b ]Да ти е жив и здрав рожденника!От здраве,любов и щастие да не се отървете цял живот!И дано имате още поводи този месец за купон osi_9 :balk_69:!!!
                            :bighug: :bighug: :bighug: