0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #40 -: Ноември 05, 2012, 22:02:52 pm »
Здравейте милички!!!
Благодаря ви,че сте ме включили във вълшебното списъче  :babyboy:
При мен нищо ново. Днес ми е 10ти ден и след около 4-5 дни започвам пак с тестовете за О.
Макарче моя мъж е на път и едва ли ще оцелим О,но важното е да я има,а все някога ще я хванем на тясно. :lol:
Малкото дяволче не знам какво да кажа.Трудно е със сигурност,но много скоро пак ще се получи и този път всичко ще е наред.Случва се и то доста често,но....когато Господ взима после дава двойно  :bfp1: :cuddle: :bighug: :bighug: :bighug:
Хайде очаквам положителни резултати от вас.Има ли такива които НЕ чакат тези дни М?
Аз силно вярвам,че всяка една от нас ще успее,и под сърцата ни ще затупти друго малко сърчице!!! :pink_dust_1: :stroller: :a_cat_01:
« Последна редакция: Ноември 05, 2012, 22:21:38 pm от pretty_shineee »



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #41 -: Ноември 06, 2012, 00:12:40 am »
Здравейте и от мен, много стиснати палчета на всички, които искат да видят  :bfp:! Желая Ви го от все сърце! При мен... много рядко, но сега от ден-два забелязах, че имам съвсем слаби, ама като казвам слаби, едва уловими усещания за ПМС, имам леко придърпване долу, но толкова е леко, че чак мога да го сбъркам с къркоренето на корема, съвсем едва уловима болка в областта на кръста и сутрешно съвсем леко гадене, толкова е незначително, че въобще не му обръщам внимание. Всичко е толкова леко, че ако не се наблюдавам, мога изобщо и да го изключа като какъвто и да било симптом за ПМС или бременност :goodluck:, но има нещо друго, избягвам да пипам гърдите - те определено са станали подозрително чувствителни,станали са по-плътни на допир, а зърната направо си ме болят при допир. Странно, моите гърди обикновено не са толкова чувствителни и не ме болят дори, ако ги мачкам по-силно... osi_10
На практика - едни чувствителни гърди, опитвам се да меря БТ :bbt:, ама май ще пропусна и без това не й хванах началото този месец, последно беше над 37,10, но ще чакам, ако не ми дойде на 12 или на 13-ти...ще правя и тестче.  :a_cat_01: :a_cat_03:
А Вие мили момичета обичайте се повече,  :bed: Пазете яйчниците, че иде студ  :stuuud: И рано или късно, ще пропищят много пухкави бебоци :)  stork-girl :babbycarrage:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #42 -: Ноември 06, 2012, 02:31:49 am »


Добро утро момиченца кокиченца!!!
Днес аз сервирам закуската!Надявам се да ви хареса. :P
Искам да ви благодаря,че ви има,защото не с всеки мога да споделя това,което споделям с вас.
Благодаря ви!!! :dance2: :stroller: :sucky:



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #43 -: Ноември 06, 2012, 08:35:00 am »
pretty_shineee Страхотна закуска!Стискам ти палци ,твоето момче да се пребере на време тоя месец и да можете да пололувате!
На всички лек,красив ден изпълнен с усмивки и надежда! :sunshine: :sunshine: :sunshine: :balk_109: :balk_101:

 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #44 -: Ноември 06, 2012, 14:39:54 pm »
здравейте , в този есенен следобед аз ви поднясям едно топличко чайче
Моята гостенка , пристигна , и сега отново съм на старта .


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #45 -: Ноември 06, 2012, 15:10:08 pm »
anni1981  ММММммммм хубаво чайче! :thankyousign:
Само няма да тагуваш миличка-горе главата!Ще се борим заедно и ще я изгоним тази гадинка за поне девет месеца!Търпение и ще видиш ,че и при нас щастието ще долети! :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #46 -: Ноември 06, 2012, 17:28:11 pm »
anni1981 Благодаря за чая, аз точно си пийвам един от лайка
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #47 -: Ноември 06, 2012, 17:58:42 pm »
Благодаря за чая :)
Момичета,аз смятам тези дни да посетя ендокринолог.Понеже нали бях ви споделила,че от години имам нередовен цикъл и напълнях доста.Никой лекар досега не ми е пускал изследване за щитовидната жлеза,а е възможно от там да пълнея и да нямам цикъл.Пия "Дуфастон" вече след като видя две наситени черти на теста.
Надявам се ако има проблем на ЩЖ поне да го открием,и най-накрая цикъла ми да регулира.А ако това стане мисля,че и всичко друго ще си дойде на мястото. yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #48 -: Ноември 07, 2012, 08:59:39 am »




Малко романтика!Да се заредим с положителни емоции и любов!



 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #49 -: Ноември 07, 2012, 11:25:41 am »
 silvi_1980, закуската е чудесна,а пожеланието още повече. Дано във всеки дом и във взаимоотношенията ни с половинките присъства романтиката.Лек и успешен ден момичета :bighug:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #50 -: Ноември 07, 2012, 13:03:16 pm »
Благодаря за закуската!!Много е хубава :)И е в розово,един от любимите ми цветове!




Пожелавам ви по едно такова малко слънчице!!!
Вижте колко е красиво. :swing: :rainbow: :sleepingbabygirl:



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #51 -: Ноември 07, 2012, 20:56:22 pm »
До понеделник ще ловуваме и аз не знам какво, ако яйцето ми е оплодено,  :pleasantry: добре, ако ли не... ще си е само любов  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: като за последно преди да ми дойде МЦ, ако не дойде и имам хубав резултат :bfp1:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #52 -: Ноември 08, 2012, 07:51:15 am »
Добро утро момичета,минавам да ви почерпя с бонбони че мъжлето ми има имен ден, да ви е сладко

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #53 -: Ноември 08, 2012, 07:59:28 am »
marina vdb Да ти е живо и здраво мъжлето,много да те радва и много да се обичате!Късмет този месец! osi_9 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #54 -: Ноември 08, 2012, 10:03:50 am »
Да ти е живо и здраво момчето marina vdb, много щастие и любов ви пожелавам  :cuddle:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #55 -: Ноември 08, 2012, 11:23:35 am »


И моят мъж днес има имен ден.Почерпете се! :cheerleader:



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #56 -: Ноември 08, 2012, 11:33:59 am »
Да са ви живи и здрави имениците момичета и да ви радват много и занапред.Желая ви весел и изпълнен с емоции празник. :balk_14: :balk_15:


Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #57 -: Ноември 08, 2012, 13:28:12 pm »
Здравейте момичета .........за първи път пиша в какъвто и да е форум и съм чисто нов потребител, но изчетох доста темички....
Пишете ме и мен към чакащите за най- голямото чудо  :bori_015:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #58 -: Ноември 08, 2012, 13:37:34 pm »
pretty_shineeeДа ти е живо и здраво момчето!И много щастливи моменти заедно да имате! :balk_127:
Хубаво си хапнахме сладичко днес! :eating: :D
IvaIvanova_11 :welcome_1:Добре дошла в нашия отбор и дано бързо,бързо отлитиш в темата на майчетата! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #59 -: Ноември 08, 2012, 13:54:22 pm »
Благодаря ви момичета!
Силви за жалост го няма,пътува.Но го очаквам близките седмици да се прибере! :dance2: