0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #120 -: Ноември 16, 2012, 14:00:16 pm »
Здравейте и от мен, момичета! И аз отпадам от списъка на бременните, защото с кръвен тест доказах, че не съм бременна, за съжаление! Гадното ЧХГ е 0,225 а референтната стойност е до 1 при жените. Нямам и извънматочна бременност, миома или киста, както се опасявах, слава богу! Прегледаха ме и на видеозон в болницата, но няма нищо. Продължаваме, деца! Прети шайнии, не се отчайвай, ще го хванете това пусто ОВУ. Изабел, Черното коте и др. момичета, не се предавайте, а продължавайте напред. И при мен цикъла е избързвал за по един месец- от нормалните 28-29 дни за мен е бил понякога на 25-я ден, но не и по- рано. Може би всичко е от стрес. При мен е така също. И аз имам да свалям килограми, както ми казаха. Нямам диабет, кръвната ми захар е 5,3, урината е добра. Ще видим щитовидната жлеза как е. Радвам се за Венито и Лийф, за Монид, че са бременни вече и им пожелавам щастлива и успешна бременност със сладко бебче на финала в ръце!  :bori_006: :bori_003: :bori_007: :bori_004: :bori_005: Дано!Не се тревожете излишно, за да карате спокойна бременност!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #121 -: Ноември 16, 2012, 16:24:27 pm »
Stefanipg, благодаря ти за окуражителните думи, надявам се за Коледните празници да успеем, по календарният метод трябва ову. да се падне в края на този месец, стискайте ни палци.
На всички останали, желая от сърце да се похвалят с  :bfp:, а на бременните момичета - едно голямо ЧЕСТИТО!  :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #122 -: Ноември 16, 2012, 16:57:06 pm »
Stefanipg, съжалявам миличка за резултата. Дано Декември донесе на теб и на всички момичета тук само  :bfp:. Стискам палци на всички вас!
Аз имам час при лекар в сряда. Моичкият пък се сърди защо съм се била похвалила на приятелки... Той не бил казал на никого, тъй като имал много лошо предчувствие. Само това ми липсва сега - да ми вкарва лоши мисли в главата. Не ми стига, че всеки ден си правя по един тест. Един намусен седи, все едно не сме искали тази  бременност въобще. Та не знам какво да правя. Мълча си през цялото време и хич не му говоря за това - да видим дали той ще подхване темата... Извинявам се, че ви натоварвам с това, но много ми тежи... То отрицателните тестове като че ли ги приемаше по - лесно...
 :(
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #123 -: Ноември 17, 2012, 08:04:55 am »
                   

Исками се да ви почерпя с една усмивчица,че нещо не върви добре,много вещици дойдоха,на мен също надеждата ми отлетя със слабия лов!Но мили момичета не се отчайвайте нека усмивките не слизат от лицата ни и всичко ще се случи,идва и най-магическия празник,такаче да се заредим с положителни емоции и да продължим  напред.
leaf недей се претеснява и да мислиш лоши неща,предполагам че просто се е стреснал и затова така реагира,нали ги знаете мажете,уж са по-силните ,но не е така ,все трябва да ги къткаме,да не им казваме кога са +тестовете за О,да не им говорим много на тая тема да не се стресират,а на нас какво ни е с тия сметки само ние си знаем osi_8,но пък си имаме този форум и можем да си споделяме през какво минаваме :grouphug:!За което много се радвам че ви има и силно ви прегращам всички! :bighug: :bighug: :bighug:
                Пожелавам ви ден изпълнен с усмивки!!!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #124 -: Ноември 17, 2012, 08:35:52 am »
Добро утро и от мен!Силве благодаря кафенцето и аз много се радвам че ви има и си споделяме  :bighug: :bighug: :bighug:,аз този месец май няма да имам ову по принцип е на 15-16 ден но ще видим как ще е утре и в други ден  ако не поне ловът ще ни остане.Хубави почивни дни и много :bfp:на чакащите,а ловуващите :bed:

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #125 -: Ноември 17, 2012, 09:44:47 am »
silvi_1980 , благодаря за кафенцето  :D
leaf, не се притеснявай мила, колкото и да иска дете един мъж, винаги бременността му идва като шок, изживява стрес , а като се роди детето първите дни не могат да осъзнаят за какво става въпрос.Не е като при жената , жената има инстинкт, затова сме по- чувствителни и състрадателни .Не се притеснявай с времето всичко ще се нареди така както трябва да бъде  :D
Желая ти лека и безпроблемна  preggo !
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #126 -: Ноември 17, 2012, 18:22:53 pm »
Здравейте момичета.Чета си ви редовно,но нямам настроение да пиша....Аз ще пропусна и този месец,не се надявам на чудо.Май О.липсва при мен този месец.Оставам с надеждата за другия,като проследим няколко последователни дни какво се случва.
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #127 -: Ноември 17, 2012, 22:31:24 pm »
Здравейте мили момичета!!!
Как сте?Как вървят нещата при вас.При мен днес теста за овулация показа по-наситена чертичка от предните дни.Миналият месец пак около 21 ден започна да се насища,и сега пак  Зарадвах се Жалко,че моят любим го няма.Но нищо!Важното е,че може би имам О.
Аз от няколко дни съм на хранителен режим.Ям предимно по 1 салата или 2,и месо към нея или яйца.Както и кисело мляко.Не ям сладко,хляб,не пия сладки безалкохолни неща.Изписаха ми и "Сиофор",понеже кръвната ми захар е малко по-висока.Доколкото знам това лекарство подобрява яйцеклетките и спомага за отслабване при хранителен режим.Чета и,че доста момичета с нередовен цикъл и наднормено тегло,като са били на хранителен режим и са пили "Сиофор" после лесно за забременявали.Дано и при мен помогне!!!  :bori_014: :bfp: :babbycarrage:
Хайде стискам палци при вас да се получи този месец.При мен няма как да стане,защото мъжа ми е на път стана 1 месец,и след няколко седмици сигурно вече ще го връщат насам,но тези дни няма да е със сигурност.Каквото такова!



Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #128 -: Ноември 18, 2012, 15:49:40 pm »
Здравейте, момичета. Нова съм, но ви посещавам често като гост. Днес се регнах за да мога да споделям и аз неуспехите си, защото не остана с кого. Всички приятелки около мен вече пожънаха успехи и не искам да ги занимавам с  моите си грижи. Нашите опити са от 2 години. И ноември сигурно няма да е месеца, утре чакам нежеланата гостенка. Пожелавам на себе си и на всички с отрицателни резултати едно Коледно чудо!!!
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #129 -: Ноември 18, 2012, 21:53:06 pm »
Здравейте, момичета. Нова съм, но ви посещавам често като гост. Днес се регнах за да мога да споделям и аз неуспехите си, защото не остана с кого. Всички приятелки около мен вече пожънаха успехи и не искам да ги занимавам с  моите си грижи. Нашите опити са от 2 години. И ноември сигурно няма да е месеца, утре чакам нежеланата гостенка. Пожелавам на себе си и на всички с отрицателни резултати едно Коледно чудо!!!

Добре дошла  :welcome_1: Желая ти успех,ако не този,следващия месец. Ще чакаме коледното чудо  :bfp1: preggo
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #130 -: Ноември 19, 2012, 12:44:58 pm »
Здравейте!
До скоро писах в другата темичка с очакване да видя положителен тест!
Е, днес вече очакваното от мен повече от две години положително тестче се появи! Още не съм възприела новината като реалност, но ще се съвзема скоро!
Пожелавам на всички с положителни тестове леко бременеене, а на останалите успех и стинати палци от мен! :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #131 -: Ноември 19, 2012, 12:50:21 pm »
 :cuddle: :cuddle: :cuddle:Само малко да се потъркам в теб за късмет!И още веднъж честита ви радост! :cheerleader: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #132 -: Ноември 19, 2012, 18:00:26 pm »
Здравей те момичета!Вече мислех че няма да има ову този месец но днес БТ падна,но тестовете за ову[Oview] си показват само една черта даже днес си купих втора опаковка и пак е така,на някой случвало ли се е и сега на кое да вярвам на бт или на тестовете ще съм ви благодар ако някой да де съвет :bighug: :bighug: :bighug:     smurf4e -честито и леки девет месеца

Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #133 -: Ноември 20, 2012, 10:08:44 am »
Здравей те момичета!Вече мислех че няма да има ову този месец но днес БТ падна,но тестовете за ову[Oview] си показват само една черта даже днес си купих втора опаковка и пак е така,на някой случвало ли се е и сега на кое да вярвам на бт или на тестовете ще съм ви благодар ако някой да де съвет :bighug: :bighug: :bighug:     smurf4e -честито и леки девет месеца
Продължавай с тестовете, при мен се случи точно същото този месец и + тестове бяха след спада, погледни ми графиката  :D
И прави секс, не следи само тестовете, може да не отчетат, а да има ову
Успех :D
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #134 -: Ноември 20, 2012, 16:27:25 pm »
Здравейте, момичета, честито, Смърфче, да изкараш лека и весела бременност, да ни зарадваш накрая с един пухкав бебешки резултат от мача! :bori_006: :bori_006: :bori_003: :bori_007: :bori_004: :bori_005: :bori_010: :bori_011: :bori_012: :bori_013: :bori_014: :bori_009: :bori_015:     Лийф, да му стегнеш юздите на твоя юнак, както ние със свекър ми на моя. Той също се радваше много, че съм забременяла преди 5 години и половина почти, но когато се роди сина ни малко беше като в небрано лозе- не е свикнал още с бащинството като реалност явно, но трябва да свикне и да не се муси, щото и него го чака тази отговорност. Моят човек влезе в час 3 седмици след раждането на детето за някои неща и си пое задълженията- къде ще иде.  :babbycarrage:Хайде, не се отчайвайте, а работете здраво по въпроса с бебешоците! Здравей и добре дошли на новите момичета, Хриситу и др., успехи на всички вас с тестовете и да ни зарадвате по празниците! ++++++++++++++++++++++++                                                                                                                                                 
Re: Ноември-нека го запълнем с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #135 -: Ноември 20, 2012, 19:54:36 pm »
Благодаря за хубавите пожелания. Надявам се заобиколена от толкова хубави новини, да бъде сполучлив лова ми този месец! :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #136 -: Ноември 21, 2012, 09:03:41 am »
Добро утро момичета кокичета! :sunshine: :sunshine: :sunshine:
При мен нищо интересно,очаквам си гостенката,минавам да ви пожелая един прекрасен ден изпълнен с хубави емоции и никога да не спираме да се надяваме,чудото ще се случи само търпение! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #137 -: Ноември 21, 2012, 11:40:50 am »
 silvi_1980, marina vdb, Stefanipg Благодаря за хубавите думи!
Много е хубаво да споделиш радостта и вълненията с такива сладури като вас!
Пожелавам ви много хубави емоции при правнето на бебе, бременеенето и отглеждането на малките сладури!
 :bori_007: :bori_004: :bori_005: :bori_007:
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #138 -: Ноември 21, 2012, 14:34:29 pm »
Здравейте момичета, чета страхотни новини от Вас! Много се радвам за всички с  :bfp: и им пожелавам спокойна бременност и сладък, пухкав бебок за награда за износването и дългото очакване!
При мен каква е хавата - значи, смятам да половувам тия дни, защото ще си изтърва ову-то, което по календарни изчисления се пада края на месеца началото на следващият. Този път обаче смятам да се подплатя и с ову. тестове, дано имам късмет.
Пожелавам на останалите момичета, горе главата, животът е хубав и Вие ще бъдете много щастливи, когато гушнете своите рожбички :)
Re: Ноември-нека го запълним с много++++++++++ тестчета!
« Отговор #139 -: Ноември 22, 2012, 20:11:32 pm »
Благодаря ти Силви,много се зарадвах като видях името си в списъка на чакащите за Ноември! Аз скоро трябва да правя теста и много се надявам! За първи път съм в листа и това ми подсили вярата и тази положителна енергия от виделите двете вълшебни чертички е толкова приятна, че дори и да не видя моите този месец ще се радвам на всички други докато дойде моя ред!!! Благодаря на всички споделящи опит,радост и надежда!!! :bighug: